"Karolina wazelina", "Pimpuś Sadełko", "Foczka". Kogo w sieci obserwuje Andrzej Duda?

| Aktualizacja:

"Karolina wazelina", "ruchadło lesne", "Foczka", "Nuleczka", "Pimpuś Sadełko" to jedne z wielu twitterowych profili obserwowane przez prezydenta Andrzeja Dudę. W ten sposób buduje sobie przyszły elektorat, a przy okazji niszczy własny wizerunek - pisze "Newsweek".

wróć do artykułu
  • ~ewka
    (2016-03-14 16:27)
    Newsweek to klamliwy szmatlawiec
  • ~Polak mały
    (2016-03-14 17:55)
    A jaki elektorat ma Newsweek, czyżby naród wybrany ?
  • ~fem
    (2016-03-14 19:10)
    Bardzo mądrze robi Prezydent, nie musi sie dowartościowywać obserwowaniem "własciwych osob" jak biedne celeby. Chce znać zdanie elktoratu i potencjalnego elektoratu. Lis który nieustannie bierze fejki za prawdziwe konta, kompletnie nie zna sie na twitterze.
  • ~magda sz-n
    (2016-03-14 15:42)
    Co zlego jest w mlodych, 18 - 24 letnich ludziach? Dlaczego ich ignorowac, nie potraktowac powaznie, nawet gdy problemy sa z naszej perspektywy blahe? A to ze nazwy maja z kosmosu - takie czasy, mlodzi chca szokowac i wyroznic sie - to ich niezbywalne prawo. Osobiscie sie ciesze, ze Prezydent poswieca im takze uwage a nie skupia sie jedynie na starych, politycznych wyzeraczach.
  • ~z
    (2016-03-14 16:53)
    pan du chce być taki na luzie , swojski . a nie stać kogoś tam - kto za niego pisze (skąd miałby czas ? a narty ?) odrzucić jakiegoś pimpusia czy wazelinę , bo to potencjalne poparcie . bierze kogo się da - oby więcej . nawet ruchadło . upokarzające .
  • ~hehe
    (2016-03-14 16:14)
    bo myslą tym co mają miedzy nogami
  • ~foczkaa
    (2016-03-14 19:22)
    To jest tylko tymczasowy pRezydent i nie mozna go zniechecic do obserwowania foczki. Musi tez miec jakis wentyl bezpieczenstwa, bo codzien wyciera podlogi u dyktatorka, robi mu herbate i wyprowadza jego kota. Ludzie, dajcie spokoj czowiekowi, on juz jest skonczony i za lat kilka stanie pewnie przed trybunalem stanu. Czego mu z calego serca zycze.
  • ~krzysiek
    (2016-03-14 17:13)
    A co na to marsjanie
  • ~Raymund
    (2016-03-14 21:15)
    Wszystko TW,tylko zapomniał o Balbinie?
  • ~Marek
    (2016-03-15 00:05)
    szkoda że mi nie odpisał a jestem jego sąsiadem
  • ~tak se ględzę
    (2016-03-14 23:59)
    Donek na zielonej wyspie wybudował młodym Orliki i sam haratał w gałę, Gajowy poszedł do Wojewódzkiego, i nie poszło więc może z młodymi nie warto. Może lepiej z tymi TW na emeryturach wałęsającymi się z Kijowskim bez zdolności alimentacyjnej.
  • ~slazak
    (2016-03-15 06:59)
    Bo Dudus to wieczny harcerzyk, jak sam zreszta przyznal. Ale trudno, takiego zescie sobie prezydenta wybrali.
  • ~zatroskany
    (2016-03-15 14:53)
    Żeby mu tylko znowu gumka nie pękła przez to ruchadło...
  • ~foczka zboczka
    (2016-03-14 22:03)
    Panie, Panie mój.
  • ~chory kraj
    (2016-03-14 21:32)
    ********* ciemnogród,z którym każdy idiota zrobi co będzie chciał.
  • ~berra
    (2016-03-15 08:47)
    i bardzo dobrze! Mi sie to podoba! jest otwarty i szczery! Takiego Prezydenta lubie !
  • ~ptyś
    (2016-03-15 06:27)
    a kto to jest Balbina?
  • ~Barbara
    (2016-03-17 12:59)
    O" Icki" jak wy lubicie dowalić, każdemu kto nie jest wasz. Już widzę jak wam piana z gęby cieknie. My Polacy kochamy naszego Prezydenta, i to co on robi i ogląda to jest jego sprawa i odwalcie się od niego. Zrozumiano !
  • ~ye
    (2016-03-15 12:53)
    Mnie to bawi. Mam 40 lat i dystans do FB, Twittera i całego tego sieciowego świata. Nie mam FB, nie mam żadnych profili nigdzie i nie chcę mieć. Ale podejście PAD do tego, mnie bawi. To zestawienie Kaczyński i Pustka w Głowie (Kaczyński ma dużo w głowie, bardzo dużo), Pimpuś Sadełko, Gliński i tak dalej, ma posmak nonsensu, absurdu. Mnie to bawi :D
  • ~balbina
    (2016-03-16 21:47)
    Jaki prezydent ,taka sieć!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: