Absurdy w ustawie o składce na media narodowe? "Nie chciałbym używać słowa: bubel"

| Aktualizacja:

Resort kultury zasypały protesty wskazujące na absurdy wynikające z nowego modelu finansowania telewizji publicznej.

wróć do artykułu
  • ~filipek11
    (2016-05-11 16:29)
    A czy ten niby rząd przyjął jakąkolwiek ustawę która nie byłaby bublem???? Przecież to amatorzy którzy nadają się do rządu jak mój pies do chińskiego baletu...
  • ~Luni
    (2016-05-11 11:20)
    Robią na szybko poprawki do ustaw "gotowych jeszcze przed kampanią", a za zmianę konstytucji chcą się brać.
  • ~Janusz Normalny
    (2016-05-11 06:51)
    Czabański kręci sznur dla PiSu!
  • ~jula
    (2016-05-11 05:20)
    Ja nie miałam wątpliwości ,ze kretyństwo wymyślone w gronie premiera technicznego musi być warte tyle co zawartość nocnika ,czyli należy wylać !Zespół memłacza Czabańskiego i schamiałego do cna Selina wymyślił nie system opłat lecz system zemsty na społeczeństwie za systematycznie przegrywane wybory .Jaki prezes taki zespół -czyli i.....ci !
  • ~DOBRA zmiana DOJNA
    (2016-05-11 01:32)
    PODŁA DOBRA zmiana DOJNA
  • ~pisarz
    (2016-05-10 21:59)
    abonenci dajcie im się wyszaleć intelektualnie po co ten wrzask niech tworzą i mnożą a może zakodować tvp płacę i oglądam nie płace czytam se książki za darmo bo z biblioteki chyba że i tam walnom abonament biblioteczny 5 zeta np
  • ~widz
    (2016-05-10 17:56)
    Niech sobie zakodują te swoje cuda .
  • ~jerry m
    (2016-05-10 15:01)
    A co sie stanie, pytam , co sie stanie , jak taka bramka na autostradzie zapłaci podatek audio wideo, . kto jej broni słuchać i oglądac tvp?Nowa dobra zmiana się stara, a tu same kłody pod nogi. No jak żyć?- JAK?.
  • ~rm
    (2016-05-10 14:46)
    kodowanie i wolne od dyktatu media.opłata tak jak za internet: używam płacę. nie chcę kaku, nie chcę kukiełek z pokropkiem, nie chcę kościelnej dewocji, w końcu nie chcę tvp bo obraża mnie, innych ogranicza i dyktuje jedynie słuszna sprawę za pomocą dekalogu kaina...nasadzonych na stanowiska i przez nich deflorowanego prawa.opłata za internet jest udziałem w płaceniu za media!!! ile razy trzeba płacić za nic?
  • ~agata
    (2016-05-10 14:00)
    maluch potrzebuje pieniędzy to niech się sam weżmie do roboty a nie szuka pieniędzy tam gdzie ich nie ma
  • ~warszawianka
    (2016-05-10 13:25)
    Lemingi wszystko chcą mieć za darmo. Przyzwyczajeni przez wiele lat dostawać kasę za donosy,kombinacje ,łapówki i różnego rodzaju przekrety więc nie ma się co dziwić ,że nie chcą dołożyć się do budowania kraju. Jeśli KODowcy,Petru czy dawne przekretasy z PO i PSL ustalili by składkę 30zl to by szumowina nie rozrabiala,a że to PIS teraz ustala minimalna stawkę to szaleją. Zwykły motłoch i tyle w temacie.
  • ~Schował ogon i wyjechał.
    (2016-05-10 12:34)
    Największy bublem to była obietnica Donalda że telewizja POwinna być za darmo. Ale tej i innych obietnic nie POtrafił z realizować. Tylko schował ogon i pojechał do Brukseli.
  • ~as
    (2016-05-10 12:30)
    Art. 82 konstytucji RP.-- Każdy jest obowiązany do ponoszenia ciężarów i świadczeń publicznych, w tym podatków, określonych w ustawie. Wystarczyło tylko przestrzegać zapisów konstytucji i opłacać abonament RTV. Opłaca abonament 8% zobowiązanych do płacenia.
  • ~Henryk
    (2016-05-10 11:55)
    Potrzebują kasy i nie obchodzi ich czy sprawiedliwie ludzie beda placić, u mnie w rodzinie np w pietrowym domu cioci mieszka na pietrze syn z rodziną ale licznik w domu jest jeden na ciocię która ma 93 lata i jest zwolniona z abonamentu a syn z rodzinka tez z tego będa korzystać, bubel pisany na kolanie przez durniów
  • ~referendokracja
    (2016-05-10 11:21)
    Skoro ma być wrowadzony nowy podatek celowy na media "narodowe", to powinien uzyskać najpierw zgodę Narodu w referendum!
  • ~pikuś
    (2016-05-10 11:00)
    Taki efekt pisania ustaw na kolanie i uchwalanych nocą.
  • ~Kaz
    (2016-05-10 10:53)
    Będzie telewizja narodowa, więc jeżeli ktoś nie czuję się , że należy do narodu polskiego to niech wypi.... z Polski
  • ~realista
    (2016-05-10 10:32)
    Projekt nawet nie trafił jeszcze do komisji, o co ten wrzask?
  • ~Krasi
    (2016-05-10 10:29)
    Bubel, nie bubel ale Narodowo-Patriotyczny (czytaj PiS)
  • ~bekas
    (2016-05-10 10:29)
    ojejku jaki absurd, 12 zł zapłacą! Potworność, rozbój w biały dzień