Stankiewicz mówi o "pełniących obowiązki Polaków" i ubekach w TVP. Afera w Sejmie

| Aktualizacja:

Oskarżeniami o antysemityzm skończyło się wystąpienie Ewy Stankiewicz w czasie wysłuchania publicznego w Sejmie. Szefowa Fundacji Solidarni 2010 mówiła o "pełniących obowiązki Polaków" oraz "setkach ubeków" w TVP.

wróć do artykułu
  • ~obywatel
    (2016-05-17 18:50)
    Ta oszołomka "pełni obowiązki dziennikarki", na które to określenie nie zasługuje! Obraża, insynuuje i dzieli Polaków. Skandal, że takie skrzywione i nieobliczalne persony mogą bezkarnie wypowiadać się publicznie, a nawet w sejmie! Ale sam prezes tej opcji - Jarosław Kaczyński dał przykład, jak bolszewickimi metodami zwalczać przeciwników politycznych! Z rozmysłem dzielą naród polski i sieją nienawiść! Zbigniew Ziobro woli ścigać niedojrzałych internautów za ich głupawe wypowiedzi...
  • ~jajec porucznik wypięty
    (2016-05-17 18:56)
    Sort Antka świra
  • ~bicz na pełowską dzicz
    (2016-05-17 18:43)
    zaraz zacznie się wycie lewactawa i pełowstwa, mi to zwisa bo lubię panią ewę i podzielam jej punkt widzenia
  • ~kaszub
    (2016-05-17 18:52)
    Wreszcie ktoś mówi to głośno,bo to że jest nadreprezentacja koszernych ,szczególnie w Warszawce w mediach,tv,komedianci , palestra, wiadomo od dawna.W PO czy Swetru to aż kipi,Ci z PIS to przyzwoici patrioci.
  • ~ob
    (2016-05-17 18:54)
    Podpisuję się pod wypowiedzią pani Ewy. Nie zaklinajcie rzeczywistości - wiadomo kto, po co i dlaczego był obsadzany na etatach w mediach.
  • ~MANNEKEN PIS wymięka na bluzgi Stankiewicz
    (2016-05-17 19:29)
    Żądam wystąpienia w Sejmie, gdzie powiem, kim ta kobieta jest w rzeczywistości ! I proszę też wtedy to wpuścić do mediów - ku chwale Polski - nie Wolski, Znamy to: Jeszcze Wolska nie zgineła...
  • ~Rodak z Norwegii
    (2016-05-17 18:48)
    Zadam od mojego obecnego Rzadu, wy..pier..dolenie z polskiego zycia publicznego wszystkiego co ma zwiazek z UBecja i Nowoczesna TARGOWICA oraz jakakolwiek POdczerwienia. POLSKA MA BYC POLSKA!!!!!!
  • ~WSI-owy skowyt
    (2016-05-17 19:02)
    Wezwać głównego dyrygenta od POdsąuchów ,niejakiego Thuska.A wogóle gdzie jest KOD Komisja Wenecka.Podsłuchiwano na masową skalę nie tylko opozycję ale nawet organizacje pozarządowe i dziennikarzy niePOkornych.Gdzie są różni obroncy i fundacje od obrony demokracji???
  • ~Albert
    (2016-05-17 19:29)
    Pewnych wystąpień nie komentuje się, szkoda czasu. Milczenie to złoto.
  • ~św.NH
    (2016-05-17 19:04)
    Czasami chce się płakać nad nami idiotami,żeśmy dopuścili do fałszowania wyborów. To ważny głos. Kurski trzeszczy i śmierdzi.
  • ~jan
    (2016-05-17 22:05)
    Po co ten szum.Wszyscy którzy znają STANCKIEWICZ dobrze wiedzą że ma problemy psychiczne.Nie komentujmy jej bredni.Szkoda czasu.
  • ~Leon
    (2016-05-17 20:10)
    idiotka, nic więcej, nic mniej... bezdennie głupia i pusta baba... jak można być takim bezczelnym chamem !!!
  • ~walenty
    (2016-05-17 20:14)
    Czy te pisiórki mają dobrze w głowie? Widać, słychać i cuć!
  • ~Elf
    (2016-05-17 19:52)
    Koszmar ,wspaniała idiotka szczyt pisizmu rewelacyjna wariatka ;gratulacje ;dziewczyna przeszła pisowską lewatywę mózgowia jak wielu bezimiennych prawdziwych Polaków patriotów katolików Amen
  • ~czytelnik
    (2016-05-17 21:32)
    Porąbana panienka chce zastępować jednych innymi tego samego gatunku! Ubaw po pachy!
  • ~Bibilijny
    (2016-05-17 20:31)
    nastepna taka pisdencka Pitera , czyli niepoczytalne i pzyglupie. jak może takie zero obrazać naród polski , a kto ona jest ?
  • ~Macisław Kereszeni
    (2016-05-17 20:32)
    Coraz bardziej przekonuję się ,że Polsce potrzebna powtórka z marca. Bo są tacy ,,pełniący role Polaka" którym zabrano koryto,i w ramkach oprawione mają legitymacje PPR vel PZPR ,którzy mają przed oczyma widmo urealnienie emerytur,więc dziś plują jadem na Ojczyznę Polskę wrzeszcząc ,,ANTYSEMITYZM".Nie odpowiada Polska ? To ------------------------- .
  • ~Krok
    (2016-05-17 23:06)
    Brawo Stankiewicz! Niech zyje!
  • ~widelec
    (2016-05-17 21:53)
    Brawo Stankiewicz! Kwestia "tymczasowych obywateli RP" istnieje w historii Polski od stuleci, ich polityka historyczna polega na szkodzeniu Polsce, niszczeniu polskiego patriotyzmu, kościoła i religii, polskiej tradycji, wartości chrześcijańskich, na krzewieniu pijaństwa, emigracji, lichwy. Za rządów PO-PSL powstało w Polsce najwięcej sklepów monopolowych, chwilówek i lombardów, promowano alkoholizm, homoseksualizm, hazard, niszczono kościół, atakowano rodzinę, na przyklad poprzez odbieranie dzieci biednym i dawanie wysokich subwencji rodzinom zastępczym . TVN jest tubą propagandową "tymczasowych obywateli RP". Oni grają z Polakami w politycznego salonowca. Wiemy kto stoi za atakami na legalnie wybrany rząd, na polski kościół, ale nie możemy tego głośno i wyraźnie powiedzieć. Ewa Stankiewicz się na to odważyła, od razu zarzucono jej starym zwyczajem antysemityzm. Uderz w stół, nożyce się odezwą.
  • ~Brawo!
    (2016-05-17 23:13)
    Brawo Ewa! Prawdą w p.y.sk!