Zimoch prawomocnie wygrał w sądzie z Polskim Radiem. Nie musi płacić 30 tys. złotych

| Aktualizacja:

Jak podaje rp.pl Tomasz Zimoch nie musi płacić 30 tys. zł Polskiemu Radiu za to, że rozwiązał swoją umowę o pracę z winy pracodawcy. To prawomocne orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~Gregor
    (2019-10-16 16:22)
    Trole pisowsko - ełksowskie mają używanie! Brawo wyjąca tłuszczo!
  • ~[ ╲╱]☺[├─┤]
    (2019-02-22 15:26)
    Spokojnie, jest jeszcze kasacja i kasacja nadzwyczajna - oczywiste pomyłki sędziowskie można i należy korygować - dziś nawet dogmat papieża o nieomylności jest powszechnie kwestionowany.
  • ~DANIEL
    (2018-07-17 09:16)
    ZIMOCH już dosyć twojego ryczenia za nasze pieniądze. Dobrze że Ciebie nie słyszę. Koniec polityki, teraz niech Cię przygarnie TVN. A tak na serio to ty oprócz ryczenia nic więcej nie potrafisz.
  • ~karolek
    (2018-07-17 06:37)
    Ale się pisowskie trolle rozjuszyły!! Brawo Panie Tomku!!!!
  • ~z_trójką_od_85
    (2018-07-17 00:34)
    gratulacje Panie Tomku. Tak żenującej propagandy jak była 2015-2017 może już nie ma ale szkoda wielu wartościowych dziennikarzy którzy niestety opuścili trójkę :). teraz niestety jest coraz mniej audycji do słuchania...
  • ~Idę prosto
    (2018-07-16 21:38)
    Brawo panie Tomku !!! Jeszcze Polska nie zginęła !!! Trzeba walczyć z PISowskim okupantem. Udało się Panu, uda się, i innym !!!
  • ~Wittorio
    (2018-07-16 17:11)
    Ale buraki latoś obrodziły.Jak wy lubicie każdemu bez wyjątku dokopać.Jakie to nasze,polskie.Zawiśc i nienawiść,oto wasz święty obowiązek.Pan Tomasz został zwolniony w sprzeczności z prawem pracy,a więc skierował sprawę do sądu,a że jest człowiekiem biegłym w prawie /jest sędzią/,no to wynik postępowania był z góry przesądzony.Teraz my wszyscy zapłacimy Mu stosowne odszkodowanie,za to,że radiem kieruje kupa ludzi niekompetentnych,ale ideologicznie posłusznych.Pasuje wam to duraki?
  • ~Atak na misia
    (2018-07-16 16:45)
    Brawo! A pisowskie trole uprasza się o powrót na Kreml. Dziękuję :)
  • ~Ignacy
    (2018-07-16 16:37)
    Zimoch jesteś skończony , ale niestety muszę cię słuchać w łódzkich tramwajach jako lektora , gdyż pani prezydent Zdanowska dała ci zarobić w ramach POdzielowania za twoj wywiad .
  • ~Jaro
    (2018-07-16 16:32)
    To teraz sędzia się dowie co wyprawiał w przedszkolu i na wczasach. I że jest kastą. Rodzinę też przegrzebią. Takie czasy.
  • ~krepio
    (2016-06-08 13:38)
    Przerażające, jak sprawnie prawnicy doją chorego człowieka...!
  • ~warszawiak
    (2016-06-07 18:05)
    Na BRUK go i do kodu POłowa jednego metra więcej na ULICY ale będzie radocha w POdczerwieni u bufetowej
  • ~mobi
    (2016-06-07 17:13)
    No wreszcie!!! Od dawna miałem dość tego gościa i jego pajacowania zwanego "komentatorstwem". A teraz biedaczek robi z siebie męczennika.
  • ~życzliwyj
    (2016-06-07 11:34)
    Panie Tomaszu nie martw się Pan, weź Pan kredyt we frankach, zgłoś się Pan do Alimenciarza, on zakłada radio dla zasłużonych POstkomuchów takich jak Pan ! Dostanie Pan stanowisko POdskakiwacza na marszach KODu, bo mecenas Kuń okulał i nie może już POdskakiwać ! Życzę POwodzenia na nowym stanowisku pracy !
  • ~POszoł w PiSdu
    (2016-06-07 11:28)
    38 lat zasług w tym POnad 10 dla komuny, to i dla Jaruzelskiego nawet zasłużony !!! Stary dziadu na emeryturę, młodzi Polacy też chcą pracować !
  • ~dr J.E.Baka
    (2016-06-06 16:45)
    Nie dalo sie zsluchac tego histeryka
  • ~Rok
    (2016-06-06 14:36)
    Sam rozwiązał umowę z winy pracodawcy ? Cóż za wspaniały gest ze strony Zimocha ,taki odważny i bohaterski . Szkoda ,że nie popełnił harakiri na spędzie taka zwanego KOD , gawiedź miałaby zabawę a tak zostanie po nim tylko smród i jęk TARGOWICY.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-06-06 14:02)
    Ten tzw. komentator zapomina ,że WŁAŚCICIEL danej instytucji,zakładu POSIADA podstawowe prawo zatrudniać pracowników którym UFA. Czyli Dyrekcja Radia może od ręki zwolnić WSZYSTKICH ,i nikogo to nie ma prawa obchodzić. Przysłowie mówi,, konia nie obchodzi ,że furman boso chodzi".
  • ~MOL
    (2016-06-06 14:00)
    Panie Tomaszu. Najpierw trzeba było się zwolnic z PR i krytykować wszystko im wszystkich Panu niewygodnych. Nie byłoby żadnego problemu z kim Pan trzyma i kto za Panem stoi.
  • ~ocypo
    (2016-06-06 11:04)
    Od lat niszczył młodych sprawozdawców w trójce. Sędzia Sądu rejonowego mianowany w stanie wojennym. Redakcja sportowa trójki odetchnie z ulgą.

Może zainteresować Cię też: