Zimoch prawomocnie wygrał w sądzie z Polskim Radiem. Nie musi płacić 30 tys. złotych

| Aktualizacja:

Jak podaje rp.pl Tomasz Zimoch nie musi płacić 30 tys. zł Polskiemu Radiu za to, że rozwiązał swoją umowę o pracę z winy pracodawcy. To prawomocne orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~sportowiec
    (2016-06-06 09:25)
    i co nie odbędą się euro i igrzyska.Polacy nie będą ich oglądać> Zimoch-ty na prawdę jesteś głupcem.
  • ~kibic
    (2016-06-06 09:36)
    Panie Tomku komentowanie zawodów w Eurosporcie mile widziane.
  • ~Kibic
    (2016-06-06 09:41)
    Teraz to już na pewno świat się zawali. Kury będą znosiły kwadratowe jajka, krowy dawały zielone mleko a Zimocha nikt nie potrafi zastąpić. Żenujący megaloman.
  • ~hynio
    (2016-06-06 09:51)
    Chyba się popłakam, ze śmiechu, rzecz jasna.
  • ~lis
    (2016-06-06 09:55)
    idz w ch j dryj ryja w tvn 24 !!!!!!!!!!
  • ~Max
    (2016-06-06 09:56)
    Brawo! Zapraszamy do Wolnych Mediów!
  • ~Autor y tet
    (2016-06-06 09:57)
    Może ktoś wie kto będzie komentował na żywo mecze Polaków na Euro ?
  • ~rr
    (2016-06-06 09:57)
    resortowy zrobił miejsce dla innych brawo !!!!!!!!!!!
  • ~bernard
    (2016-06-06 10:10)
    Myślał że jest niezastąpiony, teraz leje krokodyle łzy.
  • ~nie böj bidy
    (2016-06-06 10:34)
    Nie martw się, rebelia pamięta, doceni i wynagrodzi
  • ~ja, znowu ja...
    (2016-06-06 10:34)
    kolejny, stutysięczny pierwszy dziennik...arz, któremu się ubzdurało, że jest Ałtorytetem... ;-P Totalna żenada...
  • ~Celinary
    (2016-06-06 10:52)
    Facet,chcesz się bawić w POlitykę,to do TVN...Tam na pewno docenią takigo "frontowca" z pierwszej POlinii.
  • ~ocypo
    (2016-06-06 11:04)
    Od lat niszczył młodych sprawozdawców w trójce. Sędzia Sądu rejonowego mianowany w stanie wojennym. Redakcja sportowa trójki odetchnie z ulgą.
  • ~MOL
    (2016-06-06 14:00)
    Panie Tomaszu. Najpierw trzeba było się zwolnic z PR i krytykować wszystko im wszystkich Panu niewygodnych. Nie byłoby żadnego problemu z kim Pan trzyma i kto za Panem stoi.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-06-06 14:02)
    Ten tzw. komentator zapomina ,że WŁAŚCICIEL danej instytucji,zakładu POSIADA podstawowe prawo zatrudniać pracowników którym UFA. Czyli Dyrekcja Radia może od ręki zwolnić WSZYSTKICH ,i nikogo to nie ma prawa obchodzić. Przysłowie mówi,, konia nie obchodzi ,że furman boso chodzi".
  • ~Rok
    (2016-06-06 14:36)
    Sam rozwiązał umowę z winy pracodawcy ? Cóż za wspaniały gest ze strony Zimocha ,taki odważny i bohaterski . Szkoda ,że nie popełnił harakiri na spędzie taka zwanego KOD , gawiedź miałaby zabawę a tak zostanie po nim tylko smród i jęk TARGOWICY.
  • ~dr J.E.Baka
    (2016-06-06 16:45)
    Nie dalo sie zsluchac tego histeryka
  • ~POszoł w PiSdu
    (2016-06-07 11:28)
    38 lat zasług w tym POnad 10 dla komuny, to i dla Jaruzelskiego nawet zasłużony !!! Stary dziadu na emeryturę, młodzi Polacy też chcą pracować !
  • ~życzliwyj
    (2016-06-07 11:34)
    Panie Tomaszu nie martw się Pan, weź Pan kredyt we frankach, zgłoś się Pan do Alimenciarza, on zakłada radio dla zasłużonych POstkomuchów takich jak Pan ! Dostanie Pan stanowisko POdskakiwacza na marszach KODu, bo mecenas Kuń okulał i nie może już POdskakiwać ! Życzę POwodzenia na nowym stanowisku pracy !
  • ~mobi
    (2016-06-07 17:13)
    No wreszcie!!! Od dawna miałem dość tego gościa i jego pajacowania zwanego "komentatorstwem". A teraz biedaczek robi z siebie męczennika.