Zimoch prawomocnie wygrał w sądzie z Polskim Radiem. Nie musi płacić 30 tys. złotych

| Aktualizacja:

Jak podaje rp.pl Tomasz Zimoch nie musi płacić 30 tys. zł Polskiemu Radiu za to, że rozwiązał swoją umowę o pracę z winy pracodawcy. To prawomocne orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~ocypo
    (2016-06-06 11:04)
    Od lat niszczył młodych sprawozdawców w trójce. Sędzia Sądu rejonowego mianowany w stanie wojennym. Redakcja sportowa trójki odetchnie z ulgą.
  • ~Kibic
    (2016-06-06 09:41)
    Teraz to już na pewno świat się zawali. Kury będą znosiły kwadratowe jajka, krowy dawały zielone mleko a Zimocha nikt nie potrafi zastąpić. Żenujący megaloman.
  • ~rr
    (2016-06-06 09:57)
    resortowy zrobił miejsce dla innych brawo !!!!!!!!!!!
  • ~sportowiec
    (2016-06-06 09:25)
    i co nie odbędą się euro i igrzyska.Polacy nie będą ich oglądać> Zimoch-ty na prawdę jesteś głupcem.
  • ~lis
    (2016-06-06 09:55)
    idz w ch j dryj ryja w tvn 24 !!!!!!!!!!
  • ~ja, znowu ja...
    (2016-06-06 10:34)
    kolejny, stutysięczny pierwszy dziennik...arz, któremu się ubzdurało, że jest Ałtorytetem... ;-P Totalna żenada...
  • ~bernard
    (2016-06-06 10:10)
    Myślał że jest niezastąpiony, teraz leje krokodyle łzy.
  • ~Celinary
    (2016-06-06 10:52)
    Facet,chcesz się bawić w POlitykę,to do TVN...Tam na pewno docenią takigo "frontowca" z pierwszej POlinii.
  • ~hynio
    (2016-06-06 09:51)
    Chyba się popłakam, ze śmiechu, rzecz jasna.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-06-06 14:02)
    Ten tzw. komentator zapomina ,że WŁAŚCICIEL danej instytucji,zakładu POSIADA podstawowe prawo zatrudniać pracowników którym UFA. Czyli Dyrekcja Radia może od ręki zwolnić WSZYSTKICH ,i nikogo to nie ma prawa obchodzić. Przysłowie mówi,, konia nie obchodzi ,że furman boso chodzi".
  • ~POszoł w PiSdu
    (2016-06-07 11:28)
    38 lat zasług w tym POnad 10 dla komuny, to i dla Jaruzelskiego nawet zasłużony !!! Stary dziadu na emeryturę, młodzi Polacy też chcą pracować !
  • ~warszawiak
    (2016-06-07 18:05)
    Na BRUK go i do kodu POłowa jednego metra więcej na ULICY ale będzie radocha w POdczerwieni u bufetowej
  • ~kibic
    (2016-06-06 09:36)
    Panie Tomku komentowanie zawodów w Eurosporcie mile widziane.
  • ~Idę prosto
    (2018-07-16 21:38)
    Brawo panie Tomku !!! Jeszcze Polska nie zginęła !!! Trzeba walczyć z PISowskim okupantem. Udało się Panu, uda się, i innym !!!
  • ~nie böj bidy
    (2016-06-06 10:34)
    Nie martw się, rebelia pamięta, doceni i wynagrodzi
  • ~dr J.E.Baka
    (2016-06-06 16:45)
    Nie dalo sie zsluchac tego histeryka
  • ~MOL
    (2016-06-06 14:00)
    Panie Tomaszu. Najpierw trzeba było się zwolnic z PR i krytykować wszystko im wszystkich Panu niewygodnych. Nie byłoby żadnego problemu z kim Pan trzyma i kto za Panem stoi.
  • ~Rok
    (2016-06-06 14:36)
    Sam rozwiązał umowę z winy pracodawcy ? Cóż za wspaniały gest ze strony Zimocha ,taki odważny i bohaterski . Szkoda ,że nie popełnił harakiri na spędzie taka zwanego KOD , gawiedź miałaby zabawę a tak zostanie po nim tylko smród i jęk TARGOWICY.
  • ~życzliwyj
    (2016-06-07 11:34)
    Panie Tomaszu nie martw się Pan, weź Pan kredyt we frankach, zgłoś się Pan do Alimenciarza, on zakłada radio dla zasłużonych POstkomuchów takich jak Pan ! Dostanie Pan stanowisko POdskakiwacza na marszach KODu, bo mecenas Kuń okulał i nie może już POdskakiwać ! Życzę POwodzenia na nowym stanowisku pracy !
  • ~Ignacy
    (2018-07-16 16:37)
    Zimoch jesteś skończony , ale niestety muszę cię słuchać w łódzkich tramwajach jako lektora , gdyż pani prezydent Zdanowska dała ci zarobić w ramach POdzielowania za twoj wywiad .

Może zainteresować Cię też: