"Wiadomości" TVP i "Fakty" TVN z jednego dnia... Żyjemy w dwóch równoległych światach

| Aktualizacja:

O tym, że kiedy obejrzałem serwisy informacyjne TVN i TVP, upewniłem się, że są dwie Polski.

wróć do artykułu
  • ~nela
    (2018-01-07 09:33)
    Artykuł ciekawy, ale końcówka moim zdaniem psuje całość. Komentarz o Polakach nie podsumowuje tego, o czym jest artykuł i jest niepotrzebną obraźliwą sensacją. I komentarz na temat odbierania emerytur esbekom - lekceważący. A dlaczego sprawy ważne dla ludzi doświadczonych i starszych mają być mniej ważne niż sprawy bieżące, głównie dla młodych. Należy się mordercom i złym ludziom kara, której nie otrzymali i chwała dla niewinnych ofiar, na którą czekają wiele lat.
  • ~Gosc
    (2017-01-02 10:23)
    Pani Pochanke z TVN powinna nauczyć sie dziennikarstwa od nowa. Nadaje sie fo komentowania z frontu a nie ze studia. Nie umie przeprowadzić żadnego wywiadu bez kartki i patrzenia w sufit. Najwyższy czas odejść na zaplecze TVN.
  • ~optymista
    (2016-12-31 19:18)
    W 2017r. POLSKE uwolnimy od ,,czerwonych swin" !!!
  • ~Trybson
    (2016-12-30 17:15)
    jakie to korzyści ma Polska z funkcji Tuska?
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-12-29 13:38)
    Jest różnica ! TVN to szambo medialne kierujące się manipulacjami , kłamstwem , obłudą . jak drugie szambo Wyborcza !!!!!!!!!!!!!
  • ~qwaqwa
    (2016-12-28 17:42)
    Niestety, to prawda o dwóch krajach nad Wisłą. Jeden kraj - to Polska, drugi zaś - to W O L S KA.
  • ~kisiek
    (2016-12-28 14:37)
    też mi odkrycie redaktora Parafianowicza....już od blisko dwóch dekad PO a przedtem UW wraz z dawną Esbecją grillują wraz z TVN i GW braci Kaczyńskich i ich struktury..jak zwykle wiadomo, chodzi o kariery, pieniądze, władzę i bezkarność
  • ~Darek
    (2016-12-28 13:18)
    TVN to propaganda i nienawiść do ludzi.
  • ~grzegorz
    (2016-12-28 11:11)
    TVN i TVP to rozne swiaty ale w jednym się zgadzają w tej chorej Rusofobi sa zgodni to partia POPIS
  • ~Kasik
    (2016-12-28 09:55)
    Precz z PO z tymi złodziejami!!!! Miałam już dość patrzenia jak rujnuja Polskę!
  • ~Boby
    (2016-12-27 17:20)
    Piso - rydzyki z małym rozumkiem są w jednej drużynie z putinofilami (agentami kremla).
  • ~Antyk
    (2016-12-27 11:41)
    Dziennikarz powinien być przede wszystkim bezstronny - to patent na wiarygodność u Czytelników. Tacy uchowali się tylko w "Rzepie" oraz Polska&Times. Reszta to pismacy propagandyści. Jak nie wiadomo, o co chodzi - to chodzi o pieniądze. Oto odpowiedź na ocenę pani red. Romaszewskiej-Guzy, że dziennikarze są dziś nawet bardziej zaangażowani (w walkę polityczną) niż politycy. Żeby się dowiedzieć, dlaczego tak jest, trzeba sięgnąć do historii, zobaczyć - niestety - kto się skąd wywodzi ? Np. do książki "RESORTOWE DZIECI"...
  • ~stróż
    (2016-12-27 10:31)
    pucz się nie udał,opozycja nagrabiła i wpuściła się w kanał-teraz trzeba tą żabę zjeść
  • ~As
    (2016-12-27 08:17)
    A kto w dzisiejszych czasach oglada tv???
  • ~Cyrograf.
    (2016-12-27 07:27)
    Z tego by wynikało że są zwolennicy Cyrografu okrągło stołowego i przeciwnicy tego Cyrografu. A nogi okrągłego stołu są coraz bardziej chwiejne. A POplecznicy Cyrografu pod POzorem obrony tak zwanej Demokracji wszczynają burdy uliczne i nie tylko.
  • ~Rozbawiony
    (2016-12-27 04:25)
    Czas na odbieranie koncesji antypolskim stacjom. W Polsce Polskie media. Reszta won do swoich.
  • ~Jula
    (2016-12-27 04:12)
    Od dawna wiadomo ze niejaki Jaroslaw K zyje jako byt paralelny do normy.Rola publikatorow jest pokazywanie rzeczywistosci wiec tego co sie dzieje u odbiegajacych tez.
  • ~Ogłoszenie Bezpłatne w Prasie Lokalnej
    (2016-12-27 04:09)
    Rodaku! Czy masz już swój znaczący udział w spożywaniu produktów Polskiego Powszechnego Barbanku Narodowego? Czy już zostałeś członkiem naszej Kasy Zapomogowo-Alkoholowej? Tylko w naszej Kasie możesz wpłacać dogodne raty na spożycie! Tylko w naszych Miejskich, Gminnych i Krajowych Oddziałach czynnych 24/7 dostaniesz produkt gwarantowany i opatrzony autentyczną nalepką akcyzy! Nasza nalepka akcyzy gwarantuje produkt najwyższej unijnej klasy! Abyśmy!!! - Siulim! Lechaim! - Chluśniem - bo uśniem! - No to siup w ten głupi dziób! ++++++++++++++ Pamiętaj! - - Polski Powszechny Barbank Narodowy Twoim Bankiem! Spełnij swój patriotyczny obowiązek do dna! Nie wychylaj się sam - wychyl z nami!!! -------------- /Prezes Zarządu PPBN/ ----------- /.../ (podpis nieczytelny)
  • ~Hej tam na tratwie!
    (2016-12-27 03:27)
    Jako stary żeglarz powiem tylko, że w czasie sztormu trzeba łódź ustawić dokładnie pod wiatr i dziobem do fali! Wtedy - choć ma się twarz wystawioną na wichurę i bryzgi - to jednak właśnie tylko tak ustawiona łódź się nie kołysze! I PiS moim zdaniem ł dokładnie według najlepszej żeglarskiej wiedzy robi tylko to, o czym wyżej, a przy okazji stara się wyrzucać zbędny balast za burtę i wylewa wodę z zenzy! Zwłaszcza wodę zrobioną Polakom z mózgów przez poprzednią ekipę i jej heroldów! To tak "just for records" - skoro już jesteśmy przy marynistycznych odniesieniach! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ A tak w ogóle - to zalecam opowiadanie naszego wielkiego Rodaka i wielkiego żeglarza, kapitana żeglugi wielkiej i niezwykle mądrego człowieka, czyli Conrada, pod tytułem "Młodość"! I wręcz zalecam czytanie tego opowiadania co najmniej trzy razy w roku do końca życia. Ahoj tam w Warszawie - Tu Surabaya!
  • ~Medix
    (2016-12-27 03:13)
    Polacy dzielą się zasadniczo na dwie kategorie: a mianowicie na tych, którzy tylko mierzą temperaturę, i na tych, którzy tylko tłuką termometry! - I obie grupy nieustannie sobie wzajemnie doradzają - specjaliści od tłuczenia w kwestii - jak najlepiej zmierzyć temperaturę, a eksperci od mierzenia - jak najlepiej stłuc termometr! No i ta "narodowa dyskusja" trwa w najlepsze od czasów Kochanowskiego!!! ----- Natomiast prawie nie ma takich Polaków, którzy zajęliby się skutecznym leczeniem którejkolwiek z narodowych chorób! Bo jeśli nawet tacy są i próbują coś powiedzieć - to w dyskusyjnej wrzawie nikt ich głosu nie słyszy! -- ---- -- Jestem ciekaw, do której kategorii zaliczyłby sam siebie krętacz Parafianowicz? ----------------- A tymczasem obok kupy kamieni rośnie hałda stłuczonych termometrów! Ciekawe - co zdarzy się szybciej: powszechne zatrucie rtęcią, zalanie żółcią - czy po prostu nas wszystkich szlag trafi, a jako państwo zdechniemy na wszystkie narodowe choroby naraz?