"Wiadomości" TVP i "Fakty" TVN z jednego dnia... Żyjemy w dwóch równoległych światach

| Aktualizacja:

O tym, że kiedy obejrzałem serwisy informacyjne TVN i TVP, upewniłem się, że są dwie Polski.

wróć do artykułu
  • ~Szum
    (2016-12-26 21:09)
    Chyba najbardziej pechowi są ci protestujący w Sejmie Kodziarze Nowoczesnej i Platformy... Nawet w Wyborczej przed chwilą nie widziałem wzmianki na pierwszej stronie... cały show "skradły" im inne głośne wydarzenia: - zamach w Berlinie i śmierć polskiego Kierowcy - katastrofa TU 154 w Soczi - śmierć Georga Michaela ...a oni tam śmiesznie siedzą... jak niedojrzali gimnazjaliści nieudacznie próbujący odegrać jakąś rolę i desperacko zwrócić na siebie uwagę..."bo świat ich nie rozumie" :-)
  • ~windy_city
    (2016-12-26 21:12)
    autor wstąpił do PiSuaru i punktuje, jak każdy neofita?
  • ~politolog
    (2016-12-26 21:16)
    politycy bez względu na to do której ideologii się odwołują walczą tylko o jedno ... o koryto ... przecież z definicji celem polityka jest zdobycie władzy i jej utrzymanie na wszystkie możliwe sposoby ... spór jest udawany, bo kiedy nie ma kamer to ci z lewej, ci z prawej i ci z środka razem piją wódkę i śmieją się do rozpuku z głupiego narodu, który płaci grube pieniądze na ich utrzymanie ... Polacy nie rozumieją na czym polega demokracja - to nie tylko wybieranie ludzi na stanowiska polityczne co 4-5 lat, ale przede wszystkim to patrzenie im na ręce, kontrolowanie ich poczynań i rozliczanie z działalności podczas kolejnych wyborów ...
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-26 21:25)
    To tylko kwiczenie sejmowych wie przów o koryto! Gryzą się między sobą bo każdy chce się nażreć z pieniędzy podatników!
  • ~kate
    (2016-12-26 21:39)
    Totalna opozycja ogłasza bojkot i nie bierze udziału w posiedzeniu sejmu i głosowaniach. Jest zatem okazja do wprowadzenia zmian w Konstytucji. Zgodnie z art.235 potrzeba 1/5 , czyli 92, ustawowej liczby posłów aby wnieść projekt., a następnie go przegłosować - tu potrzeba 2/3 głosów przy obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów/a taka PiS posiada? Jeśli ta fatalna opozycja sie nie opamięta to chyba jedyna droga .
  • ~PIŚOR
    (2016-12-26 21:42)
    ...bo mamy dwie Polski:...1) Polskę Wałęsy , Bartoszewskiego, Bieruta, Kiszczaka, Jaruzelskiego, Mazowieckiego , Grzegorza Piotrowskiego ( zabójcy ks.Popiełuszki jakby kto nie wiedział), Michnika, Palikota, Chlebowskiego, mafii warszawskiej HGW......2) i mamy Polskę rotmistrza Pileckiego, Łupaszki, Piłsudskiego, Inki, Kaczyńskiego, Św. Jana Pawła II
  • ~ ect...
    (2016-12-26 21:46)
    To prawda! Jedna Polska ta demokratyczna większościowa, to wolni i uczciwi Polacy, a ta druga to POlactwo z UB-kami, SB-kami, nowoczesnymi KODorastami i Partią Oszustów.
  • ~ekonomista
    (2016-12-26 21:50)
    Emerytury esbeków i innych darmozjadów po 15 latach pracy oraz możliwość pracy na emeryturze na pełen etat to jedna z przyczyn katastrofy ZUS oraz emigracji młodych.
  • ~pisuardessa
    (2016-12-26 22:20)
    Skąd nazbieraliście, Dzienniku, tylu trolli od Szachermachera? A pan Parafianowicz próbuje być sprawiedliwy i obiektywny? Czy pislamiści Panu grozili pozbawieniem prawa do publikacji bublikacji?;-)
  • ~Jot543212345
    (2016-12-26 22:48)
    Kiedy wreszcie L U S T R A C J A !!!!!!! Wszystko wówczas będzie prostsze i przejrzyste. KONIECZNA JEST TEŻ REPOLONIZACJA GŁÓWNYCH MEDIÓW. BO TĘ OBECNĄ RZECZYWISTOŚĆ W POLSCE WyKREOWAŁY niepolskie M E D I A
  • ~Miron
    (2016-12-26 23:00)
    ....jaka polsko-polska ...żule z der dziennik? 82 % wydawnictw w Polsce to szwabskie !!! więc piszcie prawdę oszołomy z wydawnictwa Springer
  • ~6 król
    (2016-12-26 23:02)
    A kto w tym sejmie siedzi? Coś tam słyszałem o jakiś niedoukach....
  • ~.
    (2016-12-26 23:05)
    Przestańcie bredzić o jakiejś wojnie polsko-polskiej. Żaden Polak nie buduje takiego problemu. To jest wojna polsko-chazarska i polsko-sowiecka. Koszerne Odwody Dywersyjne będą próbowały wcisnąć każdy medialny kit o Polakach, wszak Kłamstwo Oszustwo o Dezinformacja to standardowa broń sabotażystów. Żaden Polak nie walczy z Polakiem. Farbowany lis to co innego.
  • ~44
    (2016-12-26 23:26)
    Nie ma żadnej wojny medialnej polsko-polskiej. Jest wojna medialna polskojęzyczna - polska. Po repolonizacji banków ten sam los czeka media polskojęzyczne. Nieuniknione nadbiega.
  • ~sd2015
    (2016-12-26 23:29)
    Tak od roku nie oglądam TVP. I nie uważam, że cokolwiek straciłem. Mam gdzieś to co oni chcą nam przekazać.
  • ~petrurka
    (2016-12-26 23:34)
    Tym z KOD nazy zyczyc rozumu i by wreszcie poczuli sie Polakami a nie czesia pejsatego kominternu. Popierajacym KOD mediom dokladnie tego samego.
  • ~E tam...,,..
    (2016-12-26 23:39)
    Może są dwie różne Polski . Jedna to ZOMOwsko UBecka -POwska ,TVNska, a druga ,to czwarta Rzeczpospolita. Pamiętam tą nagonkę na niezależną telewizję TRWAM - zomowskio -ubeckie media zjednoczyły się aby zwalczyć ten głos politycznej niezależności. Byli ubecy złączenia wspólnymi interesami z uwłaszczonym kapitałem chcieli aby wywłaszczone społeczeństwo polskie nie miało informacji, które oni nie zatwierdzą i nie przepuszczą przez maszynkę propagandową .
  • ~romank
    (2016-12-26 23:45)
    elektorat kod, ile ma czlonkow bylej pzpr ,obecnie sa ekspertami demokracji
  • ~pis to matematyczni idioci: niecałe 18% to nie 100%
    (2016-12-26 23:58)
    jest tak: obrońcy demokracji kontra oszuści z partii o najgłupszej na świecie nazwie pis, poczętej w niejasnych okolicznościach - na pewno nie "niepokalanie"
  • ~Bogdan
    (2016-12-27 00:04)
    Najlepiej było gdy wszystkie media były za po.