Telewizja umiera? Niejeden cyfrowy ortodoks westchnie "a jednak się kręci…"

| Aktualizacja:

Rok 2016 w telewizyjnym światku upłynął pod hasłem zmian w TVP i sporych przetasowań na rynku. Z ofertą wideo w internecie w końcu zadebiutowali dwaj wyczekiwani, międzynarodowi gracze, ale na razie o masowej mogą zapomnieć. Tradycyjna telewizja, mimo spadków nadal wiedzie prym. O tele-hitach i tele-kitach mijającego roku rozmawiamy z Joanną Nowakowską z domu mediowego MEC, współautorką bloga ScreenLovers.

wróć do artykułu
 • ~Maria
  (2017-01-03 19:19)
  Poziom telewizji jest coraz słabszy ,wręcz żenująco niski,można szukać po różnych stacjach czegoś wartościowego,a w końcu zrezygnować,szkoda czasu,reklamy na okrągło,bylejakość,męcząca polityka.To jest lekceważenie widza,i za co mamy płacić abonament?
 • ~Nostradamus
  (2017-01-01 14:49)
  Nikt już telewizji nie traktuje jako technologii przyszłości, to relikt minionej ery, TV będą rozdawać do rolek papieru toaletowego a i tak nikt tego nie będzie brać.
 • ~Borzenka
  (2017-01-01 14:07)
  upadek Bielsatu i Gazety Wyborczej - potwierdza ta teze, a zawod "dziennikarza" ma takie pogardliwy PR, jak notoryczne platne prostytutki. Smutne "lisizm", "kraskoizm", holandyzm i jandyzm -to najbardziej podle ideologie dziennikarskie.
 • ~przyszłość leży w internecie
  (2017-01-01 11:01)
  telewizja ogólnie mówiąc jako środek przekazu informacji jeszcze się trzyma ponieważ jest cała masa starszych ludzi, którzy nie potrafią korzystać z komputera, albo po prostu ich na niego nie stać ... ale to się zmieni za 20-30 lat, bo nie wiem co jest fajnego w TV, która na okrągło karmi nas prymitywnymi reklamami, teleturniejami, propagandą partyjną i filmami/serialami dla półgłówków, które liczone są w tysiącach odcinków ... szczerze mówiąc spośród setek programów w TV właściwie oglądam tylko 2 - jeden popularno-naukowy i jeden muzyczny ... reszta to chłam, a w szczególności te informacyjno-polityczne szczekaczki partyjne ...
 • ~psychiatra Antoniego
  (2017-01-01 09:47)
  Biedactwo nie zauważyło, że TVP nurkuje ...