Abonament wraz z podatkami. Już nie wykręcisz się od opłaty na media narodowe

| Aktualizacja:

Krajowa Rada Radiofonii chce, by na publiczną telewizję i radio płaciły nie gospodarstwa domowe, jak to jest obecnie, ale każdy dorosły obywatel, który zarabia i rozlicza się z fiskusem. Ale zanim wejdą w życie zmiany, ministerstwo kultury załata obecną ustawę abonamentową.

wróć do artykułu
  • ~andrzej
    (2017-02-22 08:13)
    der Dzienniki - narodowe czyli polskie.
  • ~J23
    (2017-02-22 08:32)
    Kura dwoi się i troi a oglądalność leci na łeb na szyję. Oj nie będzie na nagrody po 50 koła dla krewnych i znajomych króliczka - prezesa.
  • ~gaga
    (2017-02-22 08:32)
    Niech za kłamliwe REŻYMOWE media płacą pis dziele , w stanie wojennym wiadomości były bardziej obiektywne .
  • ~tvpDNO
    (2017-02-22 08:34)
    Żadna kwota nie jest akceptowalna dla osoby, która nie ogląda tego chłamu. Jakim prawem chcą nam zabrać pieniądze na które ciężko z żona pracujemy każdego dnia? Nawet jeśli to będzie 10 zł to wolę za nie kupić dla syna nową książkę niż oddać idiotom z pisu!
  • ~TVPiS
    (2017-02-22 08:36)
    Żadna kwota nie jest akceptowalna dla osoby, która nie ogląda tego chłamu. Jakim prawem chcą nam zabrać pieniądze na które ciężko z żona pracujemy każdego dnia? Nawet jeśli to będzie 10 zł to wolę za nie kupić dla syna nową książkę niż oddać idiotom z pisu!
  • ~qqq
    (2017-02-22 08:40)
    Nie wiem dlaczego oni jednej prostej sprawy nie potrafią załatwić przez prawie póltora roku władzy. Przecież mieli wszystkie ustawy gotowe w niebieskiej teczce Szydło.
  • ~szczuje
    (2017-02-22 08:41)
    ...pismaki polskojęzyczni z szwabskiego der dziennik ....jak jest w szwabii opłacana opłata audiowizualna...????
  • ~ada
    (2017-02-22 08:47)
    Media, żeby walić w pis zrobią wszystko. To jest opłata za posiadanie odbiornika a nie oglądania tvp. Takowa jest w całej europie. Nie masz tv, masz komputer z dostępem do neta. Płaczesz i płacisz.
  • ~hehe
    (2017-02-22 08:48)
    Jacek..., to pisdnie.
  • ~Digital
    (2017-02-22 09:03)
    Jest teraz TVcyfrowa z naszych podatków, więc niech zakodują swoje programy a kto chce oglądać niech płaci, to proste do zrealziowania i uczciwe, nie ogladam tego badziewia to dlaczego mam na to płacic to oszustwo!
  • ~Każdy już płaci
    (2017-02-22 09:09)
    Telewizory, komputery czy smartfony są na prąd, jak ktoś oglada to zużywa wiecej prądu. Rachunki za prąd sa opodatkwane i to słono, więc im wiecej oglądasz tym więcej podatku na Państwo, proste. Już każdy kto oglada płaci.
  • ~amira
    (2017-02-22 09:09)
    Zachwyca mnie inwencją twórczą ten kretyn który pod różnymi nazwami prezentuje na forum chamstwo,nienawiść i zbytlęcenie patriotyczne
  • ~Mam w nosie media publiczne
    (2017-02-22 09:16)
    Jeśli w takim kształcie ustawa wejdzie w życie to pierwsze co zrobię to wypowiem umowę swojemu operatorowi. :-P
  • ~wojas
    (2017-02-22 09:21)
    Dzisiaj gdy leciał rano Kwadrans Polityczny którego gościem była Pani Wasserman i zaczęła mówić o Tusku i jego synu Michale znów wyłączono sygnał,tak było w okolicy Wodzisławia Śląskiego w województwie śląskim,czy w innych miejscach też tak było??? Sygnał wrócił zaraz gdy program się skończył.
  • ~Szyba
    (2017-02-22 09:29)
    To telewizje powinny płacić nam za oglądanie , chłamu który pokazują . Programy które sto razy są powtarzane , przygłupi celebryci , agitujący politycy i dziennikarze którzy są na pasku polityków ! I wreszcie niekończące się reklamy , które z różnym skutkiem nas ogłupiają ...dziękuję za taką telewizję , lepiej poczytać książkę , zajrzeć do internetu .
  • ~daro
    (2017-02-22 09:29)
    Jak dla mnie to ok by było ok 4 zł... i ojro moge miesięcznie im dać
  • ~pipi
    (2017-02-22 09:32)
    Od zawsze płacę abonament odkąd istnieje,nie patrząc na to kto rządzi. Nigdy nie miałem z tym problemu,a Ci co posłuchali premiera Tuska żeby nie płacić i teraz płacą kary powinni wytoczyć mu sprawę cywilną. To jest opłata za odbiornik a nie za oglądalność i wlicza się w to wszystko telewizor,radio,komputer,dostęp do internetu w telefonie itd.taka opłata jest w większości państw UE.
  • ~aj43
    (2017-02-22 09:41)
    jesli nie ogladamTVP dlaczego mam placic .Niech wprowadza dekoder kto bedzie chcial to bedzie oplacal
  • ~abcd
    (2017-02-22 09:48)
    Nie oglądam - nie płacę! Używajmy słów właściwych - tylko wtedy możliwa jest jakakolwiek dyskusja. Nie abonament, tylko przymusowa opłata (haracz) od posiadania telewizora. Słowo abonament sugeruje, że płacę abonament, bowiem otrzymuję coś w zamian. Jest to nieprawda. Przymusową opłatę od telewizora (zwanych przez KRRiT abonamentem) muszę płacić nawet, gdy nie oglądam telewizji publicznej, a nawet wtedy, gdy w ogóle nie oglądam żadnej telewizji, ale mam w domu sprawny odbiornik telewizyjny.
  • ~abcd
    (2017-02-22 09:49)
    Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę!