Abonament wraz z podatkami. Już nie wykręcisz się od opłaty na media narodowe

| Aktualizacja:

Krajowa Rada Radiofonii chce, by na publiczną telewizję i radio płaciły nie gospodarstwa domowe, jak to jest obecnie, ale każdy dorosły obywatel, który zarabia i rozlicza się z fiskusem. Ale zanim wejdą w życie zmiany, ministerstwo kultury załata obecną ustawę abonamentową.

wróć do artykułu
  • ~TVPiS
    (2017-02-22 08:36)
    Żadna kwota nie jest akceptowalna dla osoby, która nie ogląda tego chłamu. Jakim prawem chcą nam zabrać pieniądze na które ciężko z żona pracujemy każdego dnia? Nawet jeśli to będzie 10 zł to wolę za nie kupić dla syna nową książkę niż oddać idiotom z pisu!
  • ~Digital
    (2017-02-22 09:03)
    Jest teraz TVcyfrowa z naszych podatków, więc niech zakodują swoje programy a kto chce oglądać niech płaci, to proste do zrealziowania i uczciwe, nie ogladam tego badziewia to dlaczego mam na to płacic to oszustwo!
  • ~Saso
    (2017-02-23 07:24)
    Będą rozruchy od tego się zacznie a skonczy się wojnie domowej bo ludzie zaczynaja rozumieć politykę tzw dobrej zmiany czyli koryto nasze.....
  • ~Mam w nosie media publiczne
    (2017-02-22 09:16)
    Jeśli w takim kształcie ustawa wejdzie w życie to pierwsze co zrobię to wypowiem umowę swojemu operatorowi. :-P
  • ~J23
    (2017-02-22 08:32)
    Kura dwoi się i troi a oglądalność leci na łeb na szyję. Oj nie będzie na nagrody po 50 koła dla krewnych i znajomych króliczka - prezesa.
  • ~lola
    (2017-02-22 10:18)
    W niemczech, kazdy musi placic 52 Euro na kwartal, obojetnie, czy mA radio, telewizor Placi kazdy, gluchy, slepy, stary, biedny, bez wyjatku
  • ~pipi
    (2017-02-22 09:32)
    Od zawsze płacę abonament odkąd istnieje,nie patrząc na to kto rządzi. Nigdy nie miałem z tym problemu,a Ci co posłuchali premiera Tuska żeby nie płacić i teraz płacą kary powinni wytoczyć mu sprawę cywilną. To jest opłata za odbiornik a nie za oglądalność i wlicza się w to wszystko telewizor,radio,komputer,dostęp do internetu w telefonie itd.taka opłata jest w większości państw UE.
  • ~gaga
    (2017-02-22 08:32)
    Niech za kłamliwe REŻYMOWE media płacą pis dziele , w stanie wojennym wiadomości były bardziej obiektywne .
  • ~tvpDNO
    (2017-02-22 08:34)
    Żadna kwota nie jest akceptowalna dla osoby, która nie ogląda tego chłamu. Jakim prawem chcą nam zabrać pieniądze na które ciężko z żona pracujemy każdego dnia? Nawet jeśli to będzie 10 zł to wolę za nie kupić dla syna nową książkę niż oddać idiotom z pisu!
  • ~qqq
    (2017-02-22 08:40)
    Nie wiem dlaczego oni jednej prostej sprawy nie potrafią załatwić przez prawie póltora roku władzy. Przecież mieli wszystkie ustawy gotowe w niebieskiej teczce Szydło.
  • ~ada
    (2017-02-22 08:47)
    Media, żeby walić w pis zrobią wszystko. To jest opłata za posiadanie odbiornika a nie oglądania tvp. Takowa jest w całej europie. Nie masz tv, masz komputer z dostępem do neta. Płaczesz i płacisz.
  • ~amira
    (2017-02-22 09:09)
    Zachwyca mnie inwencją twórczą ten kretyn który pod różnymi nazwami prezentuje na forum chamstwo,nienawiść i zbytlęcenie patriotyczne
  • ~hehe
    (2017-02-22 08:48)
    Jacek..., to pisdnie.
  • ~aj43
    (2017-02-22 09:41)
    jesli nie ogladamTVP dlaczego mam placic .Niech wprowadza dekoder kto bedzie chcial to bedzie oplacal
  • ~abcd
    (2017-02-22 09:49)
    Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę! Nie oglądam - nie płacę!
  • ~fregat
    (2017-02-23 14:48)
    ciemny lud nie da na twoje nowe wesele ...spadaj piesku kaczyńskiego
  • ~ted
    (2017-02-22 11:43)
    Za co mamy niby płacić Za pisowską propagandę.W tej telewizji publicznej nic ciekawego niema a oni chc żeby za tą ich propagandę jeszcze naród płacił.Żebada
  • ~Marian
    (2017-02-23 16:28)
    jeżeli zrobili TV narodową to już jest zapłacona w podatkach przez nas a oni przecież mają od nas szpitale za darmo, samoloty za darmo ,koleje za darmo,wysokie wynagrodzenia za darmo ,pancerne samochody za darmo i jeszcze chcą nam na siłę dodać tę marną TV -że też nie jest wam wstyd tak ograbiać naród
  • ~q
    (2017-02-22 10:03)
    Ni róbcie sobie jaj ze słowem "narodowe", bo to są media partyjne, a nie narodowe. To jest zwyczajnie kolejny podatek partyjny. Płacimy partiom dotacje, utrzymujemy gabinety polityczne, które załatwiają na nasz koszt partyjne sprawy, utrzymujemy partiokracyjny Sejm, który nie reprezentuje obywateli tylko partie. Obsadzamy stołki państwowych spółek funkcjonariuszami partyjnymi. Co wymyślą nam jutro?
  • ~Kaczawisko
    (2017-02-22 20:41)
    Co wy z tym kodowaniem? dyktatorek z tworek chce aby wszyscy płacili i oglądali propagandę kłamliwą ale i przymusowo utrzymywali prywatne media prywatnej partii,przecież kler ma renty i emerytury z budżetu,nie ze składek,a płacą za to też ateiści czy inne wyznania.