Unia Europejska obroni niemieckie koncerny medialne przed polskim rządem?

| Aktualizacja:

Rząd szuka sposobu, by uderzyć w niemieckie koncerny medialne. Na przeszkodzie może stanąć prawo UE.

wróć do artykułu
  • ~Dar
    (2017-03-21 10:34)
    Jasne, już TVP zrobili tubą PiS i rydzyka a chcą odebrać polakom niezależne pisma. Gorzej niż na Białorusi. PiS - won z tego kraju !!!
  • ~Krystian Zapolski
    (2017-03-21 08:16)
    Media - czwarta władza!!. Należy wpierw doprowadzić do stanu (%-towy udział zagranicy na krajowym rynku medialnym) jak u naszych sąsiadów Niemców, a następnie ustalić kto dopuścił do takiego jaki jest stanu i !!! Ponieważ jak już wyżej stwierdzono: media to czwarta władza, a więc oddanie ich w obce ręce to ZDRADA ,wobec czego odpowiedzialnych za to potraktować jak zdrajców Narodu!!! Amen!!
  • ~Hgw
    (2017-03-21 08:04)
    A kto skasował polskie media zastępując obcymi, efekt był do przewidzenia...! Polska jest okradana przez obce elity finansowe zgodnie z europejskim prawem stworzonym przez te elity, pracują tam Polacy dbający tylko o swoje, im więcej ukradnie firma tym więcej dostanie pracownik, pytanie czy zdołamy jeszcze odwrócić ten proces?
  • ~pot fox
    (2017-03-21 09:30)
    Precz z faszyzmem i komunizmem w wydaniu notabli UE !
  • ~Don Biszkopt
    (2017-03-21 09:28)
    Zczyścić niemieckie gadzinówki w Polsce. Dość zatruwania swiadomości Polaków niemiecką propagandą.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-21 08:05)
    ten uklad medialny pokazuje , ze juz jestesmy kolonia, nie wspominajac o partiach v kolumnach.
  • ~SW
    (2017-03-21 08:50)
    Międzynarodówka już wielokrotnie przyklepywała rozbiory Polski więc maja wprawę. Pierwszy raz w historii Polacy budzą się z ręką nad nocniki a UE próbuje mimo wszystko polakom ta rękę do nocnika wepchnąć.
  • ~Kpt. Z. W.
    (2017-03-21 08:11)
    Merkel to zdolny polityk- rozlała NRD prawie na całe Niemcy, które sledzę i znam od dziesiątek lat. Wiele znaków wskazuje , że tym razem uderzą w Europę imigrantami. Będzie to już trzecie uderzenie : I WŚ-uderzenie na Belgię, II WŚ - "-" Polskę i III ???????????????/????? .
  • ~cid
    (2017-03-21 07:48)
    Niemieckie media w Polsce to swoista "cosa nostra"... Porzucają obecnie formę light czy soft przechodząc na ostro - "hart" i bez "herzlich"...Nic tak nie rozzuchwala łobuzerii jak bezkarność.
  • ~alo
    (2017-03-21 08:00)
    dojczland mendia to nurt leberalnolewacki który ma jeden cel ...POZBAWIĆ CIEBIE KASY
  • ~Lis
    (2017-03-21 11:05)
    Niemcy powinni zastosować podobne proporcje u siebie.Mam nadzieje że P Tusk nie będzie miał dylematu po której stronie się opowiedzieć ;)
  • ~qqq
    (2017-03-21 08:32)
    Już widzę jak Niemcy i USA oddadzą media. Zapomnijcie. Jak wybory wygra Schulz, a ma duże szanse, kurs RFN wobec Polski będzie zdecydowanie ostrzejszy.Czasy dobrotliwej Merkel się kończą.
  • ~OP
    (2017-03-21 07:29)
    ...niemieckie mendia w Polsce to zgnilizna moralna i polityczna......kto wydał zgodę na te szwabskie wydawnictwa...????
  • ~mrozu
    (2017-03-21 09:08)
    Ależ tu bełkot w komentarzach :o Wszędzie te same teksty z porannego rozdzielnika. Tego się czytać nie da! Ludzie! Ja rozumiem klepanie dla kasy, ale wstyd zostaje na całe życie...
  • ~JK53
    (2017-03-21 07:57)
    Zawsze się znajdzie jakaś Wolna Europa podobnie jak w czasach PRL i nikt mnie nie zmusi do korzystania z reżimowych mediów.
  • ~niech zyje prezes
    (2017-03-21 09:22)
    Zwrocic niemieckie limuzyny,czolgi.Polacy wracac czas do raju ,do Polski,po co siedzicie w niemczech ?.Wstrzymac niemieckie inwestycje w Polsce !.
  • ~dobry lotr
    (2017-03-21 09:07)
    7.o4.2017.r.Wielki Piatek swietuje swiat chrzescijanski,u nas jest dzien wolny od pracy.
  • ~ela
    (2017-03-21 09:42)
    To będzie demokracja po unijnemu?
  • ~kioskarz
    (2017-03-21 11:48)
    a co tu szukac ? powolac sie na amerykanskie przepisy antymonoplowe i antykartelowe - prawnie rozbic monople kartele obcej zmowy ustalania cen, na mniejsze latwiejsze do kupienia kaski. Zakaz reklam dla wszystkich polskich firm, a udzial zagranicznych ograniczyc do 10%. 95 % tresci, 5% reklam. Publikacje objac stalym nadzrorem ze strony NGO, monitoringu prasy, mowy nienanwisci.
  • ~szczerbaty jude
    (2017-03-21 14:45)
    Zlamac im kregoslup POki czas.

Może zainteresować Cię też: