Dziury w nowym abonamencie. Ustawy jeszcze nie ma, ale problemy już są

| Aktualizacja:

Resorty i jednostki rządowe krytykują projekt nowelizacji ustawy abonamentowej za niekonsekwencję, brak precyzji i luki prawne.

wróć do artykułu
  • ~nikt tego nie ogląda
    (2017-03-31 22:56)
    niech zakodują to swoje badziewie, które, poza starymi babami i ormowcami NA EMERYTURZE, nikt nie ogląda. Czabański i Kurski niech oglądają to badziewie!
  • ~tadeusz
    (2017-03-31 18:32)
    czy tvp to spolka czy tylko tylko tvp jezeli pelna nazwa to tvpsa to nie moga nikogo zmusic do placenia jakiegos characzu bez umowy z klientem
  • ~aa
    (2017-03-30 12:23)
    Brakuje na patologię 500+ i ukochaną prezesa.
  • ~ciach
    (2017-03-28 23:11)
    Te całe media narodowe powinny być finansowane z budżetu. A konkretnie z tego jednego procenta, o który rząd PO podniósł VAT, bo mu brakło na ośmiorniczki. I który tak trudno teraz oddać. Skoro i tak docelowo wszyscy będziemy płacić, nawet ja, który od 10 lat nie mam w domu telewizora, a radia nawet w samochodzie... A w internecie trzymam się od tych mediów z daleka. Więc może zamiast bez końca kombinować z systemami poboru opłat i wciąż rozjuszać naród, zrobić jak wyżej?
  • ~obywatel
    (2017-03-28 18:24)
    TVP pod przewodnictwem Kurskiego ma do spełnienia misję stąd nie zwraca uwagi na to co pokazuje to jest sprawa drugorzędna.Najważniejsze to spełnienie tej misji jaką mu określił Jarek, a abonament jaki jest każdy widzi i widzieć będzie ponieważ jest za dużo wariantów nowych rozwiązań w związku z tym pozostanie "stary", płacony przez starych abonamentów.
  • ~kama
    (2017-03-28 13:21)
    Tylko czekam na taką ustawę a kablówka poleci z mojego domu i 140 zeta pozostanie w kieszeni. Teraz mam tv kablową aby nie oglądać TVP pis.
  • ~mosche
    (2017-03-28 12:12)
    UCHO PREZESA - JESTEŚCIE NIE OD OGLĄDANIA -A OD PŁACENIA ABONAMENTU
  • ~blu
    (2017-03-28 08:08)
    pisuarowa banda złodzieji
  • ~Ty wiesz
    (2017-03-27 21:16)
    Jedna wielka kupa
  • ~Mira
    (2017-03-27 10:38)
    Na co idzie haracz ściągane z obywateli - tureckie seriale, polskie gnioty,beznadziejne programy rozrywkowe tylko dla tych chyba, którzy je robią, disco polo i wygórowane honoraria dla miernych dziennikarzyn i aktorzyn na czele z beznadziejnym prezesiną! Jakaś zabalsamowana mumia w telewizji śniadaniowej na zmianę z babą, która zastąpiła swojego męża na żonatego mężczyznę - to chyba w ramach promowanja chrześcijańskich wartości...?
  • ~cc
    (2017-03-27 09:59)
    Przecież ten bubel prawny, nie obejmuje największej liczby ludzi, czyli mających tv naziemną (pomija zatem całą rzeszę moherów - bo tej grupy jest tam najwięcej). Jest ona zatem niezgodna z prawem unijnym.
  • ~Tympanon
    (2017-03-27 09:26)
    PiS próbuje rozwiązać nierozwiązywalny problem: jak zmusić ludzi do finansowania TVPiS, skoro tego nie chcą i nie stracić przy okazji poparcia (o ile jeszcze je mają). Sytuacja przypomina ciemny zaułek i draba, który pyta ile zapłacisz za cegłówkę, którą za chwilę ci przyłoży w głowę...
  • ~marks_
    (2017-03-27 09:03)
    czy jest jedna NORMALNA osoba w tym kraju, ktora jest tym faktem zdziwiona ???

Może zainteresować Cię też: