Kłótnia w TVP Info. Europosłanka PO do naczelnego "Gazety Polskiej": Jest pan wrednym, podłym kłamcą

| Aktualizacja:

Róża Thun, europosłanka PO mocno starła się na antenie TVP Info z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej". Poszło o kontrowersyjną grafikę TVP Republika z przerobionym napisem nad bramą Auschwitz. Atmosfera stała się tak gorąca, że polityk PO wyszła ze studia i zapowiedziała, że sprawa skończy się w sądzie.

wróć do artykułu
  • ~krzysztof
    (2017-10-24 20:26)
    pisowcy jak widzą pałają nienawiścią do Niemców, a wcale nie są lepsi od tych faszystów, którzy wywołali II Wojnę Światową. Taką samą prowadzą retorykę!
  • ~każdy Polak ma tak
    (2017-09-26 13:47)
    Prostactwo , buractwo , prymitywizm , brak umiejętności logicznego myślenia , chamstwo , mściwość , sadyzm , szczucie , poniżanie , szykanowanie , prześladowanie , brak krytycyzmu , nieuctwo , krętactwo itd , itp = Poniżaj i Szczekaj = PIS :) Pierwsze słowa jakie przychodzą mi na myśl czytając wypowiedzi pisoców :(
  • ~Max Wawa
    (2017-08-27 00:34)
    Ale jesteście typowymi polskimi łapciuchami. Dowalić komuś zwłaszcza gdy ma podejście do życia obiektywne. Złe rzeczy są złymi a dobre dobrymi. Proste. A buce w koszulkach z grafiką Polska Walcząca tego nie zrozumieją. Pusty łeb, który łatwo zmanipulować. Im mniej szarych komórek tym mniej zastanawiania się. Czy w Polsce czarne nie może być czarne a biała - białe? zmanipulowana przez 500+ banda pijaków i oszołomów spod sklepiku z tanim winem.
  • ~dr.rech.ot
    (2017-08-24 19:25)
    Jej wizyty w TVP zawsze miały taki ... , delikatnie mówiąc , ... prowokacyjny cel !!!
  • ~Johny
    (2017-08-23 15:20)
    reżimowa telewizja podłej zmiany jak zwykle prowokuje .!!!!
  • ~obcy
    (2017-08-22 10:46)
    Jak czytam takie fora to jest dla mnie oczywiste, że "polskość to nienormalność" jak najbardziej pasuje do znacznej części ludu mieszkającego nad Wisłą.
  • ~warszawianka 44
    (2017-08-17 12:47)
    Popieram Panią Różę Thun! Mam nadzieję ze nie zgodzi się Pani na spotkania z takimi rozmówcami jak Sakiewicz.
  • ~maly
    (2017-08-17 08:36)
    Takiej bladzi fałszywej nie powini się zapraszać do tv.
  • ~bielik
    (2017-08-17 05:52)
    Powiedział jej prawdę. Ona nie myśli jak Polka od kiedy wyszła za mąż za Niemca. Przynajmniej mam takie wrażenie, gdy słucham jej wypowiedzi, te i inne.
  • ~Cicero.
    (2017-08-16 18:26)
    Gdyby była bardziej inteligentna, to by wiedziała co odpowiedzieć. Cierpi na brak argumentacji merytorycznej więc użyła argumentu siły w postaci opuszczenia studia.
  • ~ZWOLENNIK pis
    (2017-08-16 15:56)
    ludzie ludzie opamietaicie sie co wy piszecie czy tak ciezko zauwazyc ze PIS to tylko podwyzki i podwyzki i lanje wody amerytom po 2 zlocisze a sobie jak nie podwyzki to premie co miesiac po wyzej 2000 zloty i oni beda sie martwic o ciemny LUD
  • ~lipa
    (2017-08-16 15:49)
    ten z gazety polskiej jest super klamca jak i jego podwladni za wszelka cene chca zaorac opozycje racie ma tylko tvppis i tv republika
  • ~232456
    (2017-08-16 10:17)
    Trochę kultury patrioci,nie jestescie u siebie w domu czy innej patriotycznej chlewni.
  • ~s
    (2017-08-16 08:04)
    Thun prawdziwa g..a POlactwa cwaniactwa.
  • ~re
    (2017-08-15 23:02)
    Po takich publicznych i klarownych deklaracjach platfusów liczę na to, że następni byli wyborcy PO zrozumieją na kogo wcześniej głosowali, zaś peło podzieli los sld i wypadnie poza Parlament RP.
  • ~re
    (2017-08-15 22:54)
    Najbliższa koleżanka tfuska więc, jak zawsze w tej bandzie, więcej troski o Niemcy niż o Polskę.
  • ~artkol
    (2017-08-15 16:45)
    Pani różo won z Naszego ukochanego kraju. Wyszło z Pani całe bractwo. Ja pytam kto na tych ludzi głosuje. Czy wy ludzie nie widzicie i nie słyszycie co ta Pani pier...i.
  • ~emma
    (2017-08-15 15:03)
    Tuna jest tak glupia , czy czy na wskros sprzedajna? Kto da wiecej . Polske i Polakow ma w d... pie. Pan Sakiewicz mial racje 1000%
  • ~slowianka
    (2017-08-15 13:11)
    Jeszcze troche beda wybory i na odstawke,
  • ~ela
    (2017-08-15 10:13)
    Nie ma rzeczy lub sytuacji gorszej , niż to , że własna owca za...sry...wa WŁASNE STADO !!!! W tym konkretnym przypadku widać to jak na dłoni !!! Brawo panie redaktorze !!! Z takimi Róziami trzeba robić porządek !!!