Kłótnia w TVP Info. Europosłanka PO do naczelnego "Gazety Polskiej": Jest pan wrednym, podłym kłamcą

| Aktualizacja:

Róża Thun, europosłanka PO mocno starła się na antenie TVP Info z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej". Poszło o kontrowersyjną grafikę TVP Republika z przerobionym napisem nad bramą Auschwitz. Atmosfera stała się tak gorąca, że polityk PO wyszła ze studia i zapowiedziała, że sprawa skończy się w sądzie.

wróć do artykułu
  • ~Gosc
    (2017-08-14 19:54)
    ZA swoje słowa posłanka PO , że "mamy w Polsce grupę ludzi która marzy o tym, żeby zrobić kolejne Auschwitz, ale tym razem Niemcom"- ta posłanka powinna zostać pozbawiona IMMUNITETU POLSKIEGO POSŁA i zostać podana do sądu za obrazę Polaków , bo bez wskazania konkretnych osób, można rozumieć , że każdego z nas kto sie czuje Polakiem ta posłanka PO obraziła. Słowa: "...ale tym razem Niemcom "sugerują dobitnie, że to Polacy zrobili komuś Aschwitz !A zaczęła domagać się przeprosin w momencie, kiedy stwierdziła, ze w swojej obronie niemieckich interesów naruszyła dobra osobiste Polaków. I stwierdziła, ze najlepsza obroną jest atak, więc dlatego wyszła ze studia po krzykach i kłótni.
  • ~trudno uwierzyć
    (2017-08-14 18:53)
    Przecież ta niejaka pani RÓŻA , to koleżanka Tuska , to czegóż można byłoby sie POniej sPOdziewać !!!! Przecież dla nich i im POdobnym , POLSKOŚĆ to nienormalność !!!! W głowie się nie mieści , jak można bardziej obstawać za Niemcami , niż za własnym krajem ???????
  • ~PO-szli won!
    (2017-08-14 18:14)
    Tacy obywatele powinni wyjść nie tylko ze studia Telewizji Polskiej ale także powinni wyjść z Polski i do Polski nigdy nie wracać.
  • ~PO myje
    (2017-08-14 11:38)
    ..co za obrzydliwa, fałszywa, zatrudniona przez wnuka dziadka z wermachtu w PE...ten jej grożący bez przerwy paluch.... tak jak Tusk też tak groził......
  • ~abra
    (2017-08-14 11:33)
    Służąca Niemców - Rózia coś tam, coś tam, pokazała swoje prawdziwe oblicze! Brawo panie Sakiewicz!
  • ~JaJaJa
    (2017-08-14 11:17)
    Przecież Sakiewicz mówił o "pedagogice wstydu" w wykonaniu PO. Thun wyszla nie dlatego ze ja rzekomo obrazil, tylko dlatego ze trafil tak celnie i mocno, ze nijak nie mogla na to odpowiedziec. Zaorane.
  • ~EU=CCCP
    (2017-08-14 14:49)
    Brawo panie Sakiewicz pokazal pan tej lewackiej POpleczniczce gdzie jest jej miejsce.
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-08-14 11:32)
    Oj postawili się Róży. Wyszła z Pani GERMANOFILKA ,i pokazała pani że Polską GARDZI. Priorytet to dobro Niemiec. W tym sporze popieram Tomasza Sakiewicza.
  • ~POszoł Kon von Dom
    (2017-08-14 18:28)
    Ale ł a p c i u c h y dwoją się i troją z wycinaniem komentarzy. Orzeceż Rose Hermenegolde Trude Brunholde Therese Barbare Półtora Pies cię J..bał to wyjątkowy niemiecki przychówek i obiekt specjalnej troski Berlina.
  • ~ratio
    (2017-08-14 11:35)
    Ona się nazywa tylko Róża Thun czy jeszcze jakoś tam "dazu"...? Ładnie to komuś nazwisko obcinać? Ech, jedni zmieniają nazwiska, innym obcinają... Co za świat...
  • ~kontestator
    (2017-08-14 11:20)
    Ta pani kompletnie się skompromitowała. Pokazała, że prawdziwą jej ojczyzną są Niemcy a nie Polska.
  • ~wolne
    (2017-08-14 11:28)
    "Reparationen machen frei" ...rozia
  • ~Fedor
    (2017-08-14 18:39)
    Nawet gdyby z żądań zapłaty reparacji wojennych nic nie wyszło, to poruszenie tego tematu przez JK sprawiło, że znowu spadły maski i po raz kolejny się okazało, kto czyje interesy reprezentuje w polskim i europejskim parlamencie. Pozostaje mieć nadzieje, że wyborcy tego pani Róży i jej wysługującym się KE, Niemcom i Rosjanom koleżankom i kolegom nie zapomną.
  • ~ala
    (2017-08-14 15:44)
    Ta pani swoją arogancją i bezczelnością przebija wszystkich von ......... Obrzydliwość. Kto na to głosował , no kto.?
  • ~JMK
    (2017-08-14 12:51)
    Prawda w oczy kole.Ta pani zasiedziała się w Brukseli i potrafi tylko bronić interesów Brukseli i Niemiec. Tu usłyszała prawdę o jej partii no i nastąpiła obraza majestatu. Dzisiaj zapewne pójdzie do przynajmniej dwóch komercyjnych stacji i będzie wciskała głupotę i nieprawdę.
  • ~Hanna
    (2017-08-14 18:54)
    Róża Tłum Sztaigen Tunstaigen czy to POLSKE nazwisko jeszcze nie sPOtkałam na klatkach schodowych takiego przypadku
  • ~Alex New York
    (2017-08-14 11:36)
    Thun to V kolumna oplacana przez Sorosa.
  • ~vis
    (2017-08-14 12:14)
    Jakim cudem ta Szanowna Pani reprezentuje Polskę w Parlamencie Europejskim? Po najbliższych wyborach do PE nie powinna się tam więcej pojawić. Niemcom również powinno zależeć na tym, ażeby ktoś taki w tak głupi sposób reprezentował ich interesy.
  • ~ewam33
    (2017-08-14 12:05)
    Kto wybiera takich europosłów którzy dbają o interesy Niemiec a nie Polski??? Wstyd i hańba . Takie osoby na zawsze powinny być pozbawione polskiego obywatelstwa. Mam nadzieję, że w kolejnych wyborach tej pani nie będziemy oglądać. Amen
  • ~xyz
    (2017-08-14 16:37)
    Róża Thun pokazała swoją prawdziwą twarz !!!!!!!!!!!!!! Zresztą nie różni się od swoich kolegów i koleżanek , z partii Platformy tak zwanej " Obywatelskiej " !!!!!!!!!! Kłamstwa , donosy ,nieuctwo , oszustwa , bezkarność, nieodpowiedzialność , pogardzanie Polakami , ignorancja i tupet to są cechy parlamentarzystów Platformy tak zwanej " Obywatelskiej " !!!!!!!!!!!!!!!! Totalna , złodziejska , niedouczona , agresywna i donosicielska opozycja nigdy nie powinna dostać się do parlamentu polskiego , bo na to nie zasługuje !!!!!!!!! Głosują na nią tacy sami jak ona !!!!!!!!!!!! Swój pozna swego !!!!!!!!!!!!!