Mediom się upiekło, zapowiadanej dekoncentracji nie będzie

Założenia projektu ustawy mającej przebudować rynek leżą w szufladzie wiceministra kultury Pawła Lewandowskiego. I tam pozostaną.

wróć do artykułu
 • ~MANNEKEN PIS w temacie wyprasek
  (2018-01-15 08:08)
  Samozwańcze Państwo ********** czeka na odpowiednią chwilę do SKOK-u. Jak zawsze.
 • ~qqq
  (2018-01-15 08:10)
  Od początku bylo wiadomo, że repolonizacja jest niemożliwa, bo Polski nie stać na wykupienie firm takich jak TVN, za którą Discovery zapłaciło 17,6 mld USD (jest to ok. 1/6 rocznego budżetu Polski). Poza tym wchodzą jeszcze w grę względy prestiżowe - USA nie dadzą zabrać sobie firmy. Trump ogłosil, że interesy korporacji amerykańskich są na pierwszym miejscu.
 • ~~Ja(bis)
  (2018-01-15 08:22)
  Hehehe! Sellin: Ustawa o dekoncentracji mediów czeka na decyzję polityczną ... Czeka, czeka ... Była już taka CZEKA - Wsierossijskaja czriezwyczajnaja komissija po borbie s kontrriewolucyjej i sabotażom. PIS = PZPR-bis+ ... ale do wzorów z CCCP też może sięgnąć.
 • ~ubawiony głupotą
  (2018-01-15 08:53)
  Amerykanie pogrozili palcem i już kary nie ma a polonizacji mediów nie będzie,,, Polska wstała z kolan ... hehe
 • ~Senior
  (2018-01-16 11:55)
  Polacy z niecierpliwością czekaja na dekoncentracje i repolonizacje mediów.Dekoncemtracja to słowo co innego znaczące w propagandzie pisu,i zupełnie co innego we wszystkich w protestach polaków.Kaczyński z pisem,przez repolonizacje mediów rozumie pełna odpowiedzialność szystkich dziennikarzy ,przed nim i pisowcami.Natomiast polacy,przez repolonizacje rozumieją odpowiedzialność mediów,przed narodem polskim i ich konstytucja.Dla szarego człowieka,róznice niewielke,natomiast dla Polaków jako naród,róznica kolosalna,decydujaca czy polacy będą wolnym i demokratyczny narodem,czy niewolnikami tego czy innego reżymu.