Twitterowe starcie Durczoka z Brudzińskim o tragedię w escape roomie. "Minister bezczelnie wykorzystał tragedię"

| Aktualizacja:

Krótkie spięcie między znanym dziennikarzem a szefem MSWiA. Kamil Durczok oburzył się po wypowiedzi ministra na konferencji prasowej po tragedii w Koszalinie i ostro skomentował to na Twitterze. Joachim Brudzińśki od razu się jednak odgryzł.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-07 13:12)
    Ceny energii poszły w górę! Ustawa nic nie załatwi i na dodatek rząd może za to dostać po d.pie od UE! A tu jak z nieba spadł, PiSowi ,temat zastępczy! "escape roomy"! Pinokio znów nadaje! Bruździński wykazuje się swoimi służbami i jest "poruszony" tragedią! Duda łączy się w bólu i szusuje po stoku ze smutną miną... i cały ten cyrk tylko po to żeby społeczeństwo nie szumiało że więcej będzie płacić za wszystko bo prąd zdrożał! o Anduszkiewiczu ,nowym PiSim misiewiczu czy o "aniołkach” Glapińskiego które zarabiają po 65 tys. nie będe wspominał!
  • ~Mark Twain
    (2019-01-07 13:19)
    Jako politycznie obojętny oceniam twitterową wymianę "myśli" na 1:0 dla J.Brudzińskiego!
  • ~z O R R O
    (2019-01-07 13:20)
    Durczok ma rację. Pisowskia sitwa wyciska z tej tragedii ile się tylko da - trąbią od rana do wieczora o swojej "szybkiej reakcji", kontrolach, pier-dołach - ale dziewczyny nie żyją panie Brudziński. O tych, którzy umierają po cichu ani Pan Błaszczak ani pan Brudziński ani pan MOrawiecki jakoś w mediach nie gardłują - a tej zimy zamarzło już kilkadziesiąt osób które w państwie PiS nie znalazły ciepłego dachu nad głową.
  • ~xxxx
    (2019-01-07 13:21)
    Cud ,że żałoby narodowej jeszcze nie ogłosili
  • ~zin
    (2019-01-07 13:24)
    gdzie byli rzadzacy ze przy otwieraniu takich interesow nie wprowadzono wymogow przecipozarowych Smiesznoscia jest twierdzenie ze policja i straz szybko zadziala Tam gdzie trzeba sa pierwsi do interwenc ji
  • ~Z
    (2019-01-07 13:24)
    Durny Durczok
  • ~Bingo
    (2019-01-07 14:29)
    Zdumiewajace że zginęło pieć dziewczynek a Brudziński twierdzi że państwo zadziałało perfekcyjnie. Ja bym powiedział że jeśli zginęły to państwo nie zadziałało w ogóle ale logika PiSu jest odwrotna.
  • ~EROTOMAN💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
    (2019-01-07 14:44)
    Durczok plany z ocieplaniem WIZERUNKU poszły się j....bać co teraz na ostro jak lis WALNI SOBIE KRECHĘ bo w zawodzie jesteś kiep ********
  • ~ Marian z B
    (2019-01-07 15:37)
    Mimo wszystko Durczok ma RACJĘ. PIS to organizacja która po mistrzowsku wykorzystuje czyjeś nieszczęście. A jeszcze gdy są ofiary to PIS jest na fali.
  • ~miecio34
    (2019-01-07 17:29)
    w 2014r zaczely powstawac te kluby kto wydal wtenczas zezwolenia i opracowal regulamin napewno zgognie z intrrpelacja durczoka pis i duda z podpisem TUSKA I KOMOROSKIEGO I KOPACZ I CO WY NATO
  • ~Klarenbachuś
    (2019-01-08 06:29)
    Wina tego Rządu jest ewidentna .Teraz dopiero na kolanie przygotowują przepisy ,a gdzie byli do tej pory.Winę wmawiają komu innemu znowu chcą przykryć rzekomo swoimi sukcesami .Następny taniec na trumnach oby tylko Suweren ich wybrał .Skoro otwarto takich klubów tysiące to dlaczego dopiero teraz kontrolują stan p.pożarowy i budowlany i i Bóg wie co pośpiesznie kontrolują?Okazuje się ,że do tej pory nie było żadnej regulacji prawnej a nawet sklep wiejski przed otwarciem musi być badany przez Straż i wydana opinia.
  • ~Środa
    (2019-01-08 07:33)
    Ludzie, Durczoki i inne kody czy wy zglupieliscie. Jak w restauracji czy barze dojdzie do wypadku to wina rzadu? Przedsiębiorca ma zapewnić bezpieczeństwo swojego biznesu !!!!
  • ~Slazak
    (2019-01-08 08:57)
    Dajcie ze sPOkój z Durczokiem, u nas na Śląsku nadajemy takie nazwiska durniom, durczak PO naszemu, to znaczy się PO Ślunsku znaczy dureń !!!
  • ~ojjo
    (2019-01-08 09:58)
    Panie Kamilu z takim gigantem intelektu nie ma pan szans ! Ubierze pana nawet w patriotyczną pelerynkę. vide prezes patriota górski.
  • ~Sprzeciw
    (2019-01-10 16:15)
    Jasne zamknijmy escape roomy w których trzeba myśleć a zostawmy społeczeństwo przed komputerem niech głupieje od gier i da się manipulować przez Ministrów tego pokroju.

Może zainteresować Cię też: