Jest wniosek do KRRiT o zbadanie sprawy "plastusiów" TVP Info. "Możliwy antysemicki wydźwięk animacji"

Afera wokół "plastusiów" eskaluje. Telewizyjna Agencja Informacyjna zawiesiła na czas nieokreślony dziennikarza Michała Rachonia w prowadzeniu programów "Minęła 20" i "Woronicza 17" – informuje nieoficjalnie "Press". Sprawą zainteresował się także rzecznik praw obywatelskich.

wróć do artykułu
  • ~janeczek
    (2019-01-28 11:19)
    Żydków boli prawda
  • ~Buck
    (2019-01-27 22:45)
    *******
  • ~Cycki
    (2019-01-27 22:44)
    Rachon to dno i szlam.
  • ~siema, siema, siema, siema, siema, siema
    (2019-01-21 13:53)
    mnie się podobały plastelinowe misaczki
  • ~dajcie spokój, szkoda słów
    (2019-01-18 17:26)
    Odsunęli Rachonia? Z powodu Plastusiów.? Nie do wiary!!!!.Plastusie widzicie a nie widzicie CO WYGADUJE OPOZYCJA? ,żartów Sztura czy innych tzw .gwiazd.?O zachowaniach kodowców, ich mowie,, miłości,, i transparentach nie wspomnę. TO W TAKIM RAZIE ZLIKWIDUJCIE WSZYSTKIE KABARETY, wypowiadające się politycznie .Szkoda słów.
  • ~robot111
    (2019-01-18 16:04)
    przywrocic do pracy najlepszego dziennikarza do pracy ,miliony Polakow czekaja bo to swietny gosc, normalnie przestane ogladac tvp ,pis dobrze wie co bedzie jak przegra wybory
  • ~prawda bez cenzury
    (2019-01-17 21:30)
    Absolutnie się nie zgadzam z bezzasadnym zawieszeniem pana Michała, czekam na szybki powrót najlepszego dziennikarza w tym kraju. A plastusie z n a k o m i t e!
  • ~tk
    (2019-01-17 20:25)
    A kto się zajmie "Klątwą", w której zbierane są pieniądze dla zabójcy J.K.?
  • ~udostępnij
    (2019-01-17 17:36)
    – Fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali?
  • ~kobofordbyd
    (2019-01-17 11:40)
    A gdzie tu poczucie humoru i dystans, ot czasy ponuraków i nowych kreowanych strachów
  • ~Ted
    (2019-01-17 10:24)
    Zawiesić GW za publikacje wrogie Adamowiczowi tuż przed atakiem nożownika
  • ~Środa
    (2019-01-17 07:58)
    BRAWO RACHON !!!!
  • ~polak a nie faszysta
    (2019-01-17 06:20)
    W takim razie powinno się zawiesić wszystkich z tvn 24
  • ~Ech
    (2019-01-16 18:03)
    Animacja beznadziejna to fakt ale gdzie jest wątek semicki? Wyjaśni mi ktoś!?
  • ~Nasze wspolne dobro.
    (2019-01-16 14:57)
    Z jednej strony medium stawia aksjomat, ze swiat jest materialny i poza materia nic nie istnieje, jest wszechobecna pustka i czlowiek powinien zyc nieskrepowany, pelny luz, luz blues. Jednak za chwile to samo medium daje nadzieje, ze jednak mozna przelamac materie o 24 godziny,o jeden dzien dluzej. Piekne to , ale jedno przeczy drugiemu. A jesli istnieje cos jeszcze w naszym zyciu, o czym nie wiemy?
  • ~vilosoff
    (2019-01-16 14:42)
    NARESZCIE!!!!
  • ~krzyhoo1
    (2019-01-16 14:22)
    Już 2 dni temu jako obywatel i płatnik abonamentu wystąpiłem do KRRiTV z prywatną skargą na TVP S.A. za emisję tej audycji. Nadmieniłem, że KRRiTV pobierając ode mnie abonament i przekazując go mediom państwowym de facto czyni mnie winnym wspófinansowania przestępstwa głoszenia treści antysemickich, na co nie ma mojej zgody
  • ~Slazak
    (2019-01-16 14:03)
    ten ****** wyladuje w jakis spolce
  • ~nie dziwi nic
    (2019-01-16 13:37)
    Zamienili dżumę na cholerę!
  • ~POKODWON
    (2019-01-16 07:38)
    Jak się komuś Rachoń nie podoba to plastusiów może oglądac w ThuskVisionNetwork… .na żywo