Jest wniosek do KRRiT o zbadanie sprawy "plastusiów" TVP Info. "Możliwy antysemicki wydźwięk animacji"

Afera wokół "plastusiów" eskaluje. Telewizyjna Agencja Informacyjna zawiesiła na czas nieokreślony dziennikarza Michała Rachonia w prowadzeniu programów "Minęła 20" i "Woronicza 17" – informuje nieoficjalnie "Press". Sprawą zainteresował się także rzecznik praw obywatelskich.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-01-15 11:25)
    Nie powinno się go zawieszać. Niech robią dalej to co robią a co im wychodzi najlepiej. Większość społeczeństwa nie jest taka prymitywna, jak się wydaje p. Rachoniowi i jemu podobnym, więc właściwie to oceni.
  • ~Ewelina Janecka
    (2019-01-15 11:26)
    Kiedy nastepny marsz równości w Gdańsku?
  • ~Rachoń won !
    (2019-01-15 11:35)
    Aroganckiego pana Michała Rachonia nalezy szybko wykopać z TVP info, To obmierzły ignorant jakich mało !
  • ~yyy
    (2019-01-15 11:43)
    NARESZCIE
  • ~Z
    (2019-01-15 11:44)
    Zawiesili go ,bo przedstawia prawde,a prawda jest bardzo bolesna,dla tych co mienia sie dobrymi i wspanialomyslnymi.
  • ~kjhgf
    (2019-01-15 11:53)
    Co znaczy "zawieszony". Dynda? Wyp....ć raz na zawsze.
  • ~elżbieta
    (2019-01-15 11:56)
    Najlepszy Dziennikarz w Polsce. Szacunek dla Pana Michała Rachonia za odwagę głoszenia prawdy.
  • ~rafaello
    (2019-01-15 12:02)
    Zawieszony - czyli odwieszą go gdy sprawa "przyschnie"... Przecież zakłamanym pisowskim paniczykom w TVP nie chodzi o to że zrobił coś nie tak, bo wówczas powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem - poszło o to że pani Barbara Piela kpiąc z Owsiaka sięgnęła po rekwizyt będący jednocześnie kpiną z Lecha Kaczyńskiego. Telewizyjni zarządcy z ramienia PiS wystraszyli się po prostu gniewu brata...
  • ~prawda
    (2019-01-15 12:18)
    Pan Michał Rachoń to najlepszy redaktor z tych TVP info niech mówi prawdę i basta od Rachonia , czy TVP skręca w lewo, co Pan M Rachoń zrobił ,TVP pokazali prawdę.,.,.
  • ~POLSKA
    (2019-01-15 12:22)
    natychmiast i pilnie odwiwsic Pana Rachonia ,.,.
  • ~polacy
    (2019-01-15 12:27)
    komu się nie podoba ???????
  • ~Hichotek.
    (2019-01-15 12:28)
    I znów mowa nienawiści......szkoda.
  • ~volterssensen
    (2019-01-15 12:37)
    Nie mozna udawac iz ta postubecka Polska zniknie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, sa realni jak realne jest tupanie poteznnych wrogow Polski na zewnatrz. Nelezy sie ugiac, bo droga do wolnosci jest jeszcze daleka i niepewna. Ugieli sie juz przy skandalicznej ingerencji izraela w kwestii IPN i juz dopuscili sie mieszanie sie urzedasow brukselskich w legislaturee krajowa. Trzeba czekac beda wymierac pokolenia postubeckie czy o menatlnosci ubecko turanskiej, a mlodzi nie chca zyc w postpeerelowskich kompleksach podleglosci i nizszosci.
  • ~ooot
    (2019-01-15 12:58)
    co tacy mają w głowie... w moim przekonaniu nie można ich nazwać ludźmi... jakiś koszmar....:(((
  • ~pablo
    (2019-01-15 12:59)
    Owsiak tryumfuje, a onegdaj napuścił swoich oprychów na Rachonia. Michał... szacunek!
  • ~dobro trzeba robić dobrze
    (2019-01-15 13:18)
    Jest prawdą, że Owsiak swoimi działaniami i głoszonymi poglądami, antagonizuje społeczeństwo
  • ~urszula
    (2019-01-15 13:44)
    Michał Rachoń niekwestionowany dziennikarz z najwyższej półki. Wiedza , kultura i czarujący uśmiech.
  • ~renata
    (2019-01-15 13:52)
    Niezależnie ile dobrego robi pan Owsiak nie powinien pracować z młodzieżą ,gdyż jest wulgarnym człowiekiem używającym niecenzurowanych słów na co dzień. Młodzi ludzie chłoną " wiedzę " jak przysłowiowa gąbka. Takie jest moje zdanie.
  • ~polacy
    (2019-01-15 14:08)
    Panie prezesie nie zawieszać Rachonia niech mówi prawdę i pokazujcie prawdę i tak trzymać ,.,.,.
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-01-15 14:20)
    Ten Ruchoń to emanacja PiSbolszewickiego łajna w mediach. Nie zapominajmy, że to nie dziennikarz tylko funkcjonariusz PiSbolszewickiej propagandy wzięty wprost z szeregów PiSbolszewi !!!