Jest wniosek do KRRiT o zbadanie sprawy "plastusiów" TVP Info. "Możliwy antysemicki wydźwięk animacji"

Afera wokół "plastusiów" eskaluje. Telewizyjna Agencja Informacyjna zawiesiła na czas nieokreślony dziennikarza Michała Rachonia w prowadzeniu programów "Minęła 20" i "Woronicza 17" – informuje nieoficjalnie "Press". Sprawą zainteresował się także rzecznik praw obywatelskich.

wróć do artykułu
  • ~elżbieta
    (2019-01-15 11:56)
    Najlepszy Dziennikarz w Polsce. Szacunek dla Pana Michała Rachonia za odwagę głoszenia prawdy.
  • ~Z
    (2019-01-15 11:44)
    Zawiesili go ,bo przedstawia prawde,a prawda jest bardzo bolesna,dla tych co mienia sie dobrymi i wspanialomyslnymi.
  • ~prawda
    (2019-01-15 12:18)
    Pan Michał Rachoń to najlepszy redaktor z tych TVP info niech mówi prawdę i basta od Rachonia , czy TVP skręca w lewo, co Pan M Rachoń zrobił ,TVP pokazali prawdę.,.,.
  • ~POLSKA
    (2019-01-15 12:22)
    natychmiast i pilnie odwiwsic Pana Rachonia ,.,.
  • ~Rachoń won !
    (2019-01-15 11:35)
    Aroganckiego pana Michała Rachonia nalezy szybko wykopać z TVP info, To obmierzły ignorant jakich mało !
  • ~Mark Twain
    (2019-01-15 11:25)
    Nie powinno się go zawieszać. Niech robią dalej to co robią a co im wychodzi najlepiej. Większość społeczeństwa nie jest taka prymitywna, jak się wydaje p. Rachoniowi i jemu podobnym, więc właściwie to oceni.
  • ~Ewelina Janecka
    (2019-01-15 11:26)
    Kiedy nastepny marsz równości w Gdańsku?
  • ~rafaello
    (2019-01-15 12:02)
    Zawieszony - czyli odwieszą go gdy sprawa "przyschnie"... Przecież zakłamanym pisowskim paniczykom w TVP nie chodzi o to że zrobił coś nie tak, bo wówczas powinien wylecieć na zbity pysk z wilczym biletem - poszło o to że pani Barbara Piela kpiąc z Owsiaka sięgnęła po rekwizyt będący jednocześnie kpiną z Lecha Kaczyńskiego. Telewizyjni zarządcy z ramienia PiS wystraszyli się po prostu gniewu brata...
  • ~kjhgf
    (2019-01-15 11:53)
    Co znaczy "zawieszony". Dynda? Wyp....ć raz na zawsze.
  • ~yyy
    (2019-01-15 11:43)
    NARESZCIE
  • ~pablo
    (2019-01-15 12:59)
    Owsiak tryumfuje, a onegdaj napuścił swoich oprychów na Rachonia. Michał... szacunek!
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-01-15 14:20)
    Ten Ruchoń to emanacja PiSbolszewickiego łajna w mediach. Nie zapominajmy, że to nie dziennikarz tylko funkcjonariusz PiSbolszewickiej propagandy wzięty wprost z szeregów PiSbolszewi !!!
  • ~urszula
    (2019-01-15 13:44)
    Michał Rachoń niekwestionowany dziennikarz z najwyższej półki. Wiedza , kultura i czarujący uśmiech.
  • ~agentura Stare Kiejkuty nie zaPOmina
    (2019-01-15 15:36)
    Przypominam,że pan Rachoń jako jedyny ,za pomocą tel/komórkowego,transmitował z pałacu prezydenckiego ,sądową rozprawę gdzie redaktor Sumliński przepytywał prezydenta Komorowskiego demaskując jego powiązania ze zbrodniczą organizacją ProCivili z WSI.
  • ~dobro trzeba robić dobrze
    (2019-01-15 13:18)
    Jest prawdą, że Owsiak swoimi działaniami i głoszonymi poglądami, antagonizuje społeczeństwo
  • ~renata
    (2019-01-15 13:52)
    Niezależnie ile dobrego robi pan Owsiak nie powinien pracować z młodzieżą ,gdyż jest wulgarnym człowiekiem używającym niecenzurowanych słów na co dzień. Młodzi ludzie chłoną " wiedzę " jak przysłowiowa gąbka. Takie jest moje zdanie.
  • ~Irena
    (2019-01-15 14:29)
    Głupota niektórych sięga dna,a jak się to prezesowi podoba,to tylko się cieszyć z takich upodobań.Jurek Owsiak nie powinien rezygnować z tego co robi i nie dać satysfakcji miernocie.Na taką dalszą pomoc czeka nadal dużo szpitali, a przecież wszyscy widzimy co serwuje nam "ELYTA" rządząca.
  • ~polacy
    (2019-01-15 14:08)
    Panie prezesie nie zawieszać Rachonia niech mówi prawdę i pokazujcie prawdę i tak trzymać ,.,.,.
  • ~motek
    (2019-01-15 14:43)
    Moherowe chamstwo przekracza wszelkie granice!
  • ~Sebastian
    (2019-01-15 19:16)
    Decyzja o zawieszeniu Rachonia jest poprawna ale to za mało ! Powinien Rachoń jeszcze publicznie przeprosić WOŚP i Owsiaka .