PAP nie przedłużył umów czterem fotoreporterom. Prezes agencji: Tak się kończy "dojenie" PAP Foto

| Aktualizacja:

Polska Agencja Prasowa nie przedłużała – od lutego – umów czterem fotoreporterom. Prezes agencji przekonuje, że "tak się kończy >dojenie PAP<". W mediach zawrzało.

wróć do artykułu
  • ~i o co ten lament
    (2019-02-04 12:25)
    Jak tacy dobrzy to znajda robote w Gazecie Wyborczej.
  • ~Nikon
    (2019-02-04 12:35)
    o co pretensje? czy ktory kolwiek z fotografow mial z PAP dozywotni kontrakt ? NIE! wiec o co chodzo chlopie? Rigomonte znasz realia tego zawodu to po co robi szum medialny . Na calym swiecie w red. sa albo wakaty albo kilku letnie kontrakty . np. w AFP sa wolni strzelcy tak jak wszedzie oraz. 3 krotkotrwale kontrakty! epoka PAP z okresu PRLu downo juz minela - dzis mamy wolny rynek i Nieskrepowany wybor fotoreporterow! tyle w temacie.
  • ~Kogo to obchodzi ?
    (2019-02-04 16:39)
    Co z tego ,ze zostali zwolnieni,Ja tez zpstalem zwolniony po 30 latach i nie jeczalem ,Znalazlem nowa prace i nie zaluje ,Jak sa dobrzy to prace znajda ,nie ma dozywotnich angazow o prace , Przestancie biadolic ,Takie jest zycie i ewenementem jest jesli ktos w jednej pracy dotrwa do emerytury ,Nawet dla zdrowia psychicznego nalezy zmieniac prace ,
  • ~pad
    (2019-02-04 14:31)
    to surmacz teraz sprawdza się na odcinku PAP ? jeszcze niedawno zatruwał trójke...
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-02-04 17:39)
    Zaraz, zaraz - czy to nie jest wolny rynek i jego niewidzialna wolna ręka? 23 czy 26 lat pracy? A kogo to obchodziło jak Balcerowicz robił "reformy"?
  • ~biegły
    (2019-02-04 20:51)
    Niepoważny ten obrońca, przecież nawet nie zostali zwolnieni tylko pracodawca nie podpisał nowej umowy, bo nie musi. Może jeszcze wysoką odprawę "wywalczy" dla kolegów?.
  • ~jednoroczniak marek
    (2019-02-04 17:18)
    Phi! Teraz każden może robić fotki telefonem. Weźmie się zatrudni paru kolesi z uczelni medialnej Rydzyka!
  • ~MA
    (2019-02-04 20:44)
    O zwolnieniu decyduje pracodawca, a nie pan Rigamonti, bo nie on daje kasę.
  • ~Ona.
    (2019-02-04 22:53)
    Miejsce dla nowych od ojca.
  • ~Miso.,,,,,.,,....,,..,,...
    (2019-02-05 02:41)
    Okazjonalni fotografowie na weselu potrafią wydoić, za 6 zdjęć w 15 minut 200 złotych. Za tą kasę można kupić używaną 8 letnią lustrzankę i trzaskać samemu 2000 zdjęć, wcale niezgorszych, a nawet lepszych. Jak się im marzy kariera paparaci, to wcale nie muszą być na etacie mogą czatować na naiwnych przed kościołem.

Może zainteresować Cię też: