Ziemiec mówi w imieniu wszystkich ofiar hejtu: Trzeba to zatrzymać!

| Aktualizacja:

"W internecie jestem bardzo powściągliwy. Nie oceniam innych - co jest normą - nie mądrzę się na każdy temat, jak wielu kolegów dziennikarzy, nie zaczepiam, nie krytykuję, nie wdaję się w utarczki słowne, nie chcę budzić negatywnych emocji. Ale nawet jeśli wrzucę jakieś zdjęcie albo napiszę coś o pogodzie, to i tak zaraz dostaję ciosy, tak jakbym nie miał prawa do niczego" - tak w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Krzysztof Ziemiec tłumaczy przyczyny rezygnacji z prowadzenia głównego serwisu TVP.

wróć do artykułu
  • ~ask
    (2019-02-07 09:28)
    Ciekawe co na to Smarzowski...? Co on zrobi z tymi pieniędzmi, które na hejcie wysmażył?
  • ~Robin
    (2019-02-07 09:30)
    Oj Ziemiec, masz za pazurami
  • ~To tylko
    (2019-02-07 09:33)
    ziemiec człowiek bez twarzy
  • ~Robisnon
    (2019-02-07 09:33)
    Pan Krzysztof przecież uczciwie wykonuje to co mu każą i nie rozumie o co ludziom się rozchodzi.
  • ~siedze na tronie i stawiam KLOCA
    (2019-02-07 09:38)
    juz wiesz jaki jest status kobiety lekkich obyczajow w spoleczenstwie
  • ~tyle
    (2019-02-07 09:40)
    To TVP szczuje
  • ~jula
    (2019-02-07 09:48)
    Panie Ziemiec ja pana nie heituję a tylko wyszydzam . Czy występując z Baszobarą nie był pan heitem sam dla siebie
  • ~spoko
    (2019-02-07 10:05)
    Do hejtu ludzie wkrótce przywykną. A może i UE wpisze go kiedyś w imię nieograniczonej niczym wolności do "działalności gospodarczej" i katalogu zawodów tak jak wpisała prostytucję, guślarstwo, agencje towarzyskie...;)
  • ~jerzy2019
    (2019-02-07 10:21)
    glowny heiter z Wiadomosci TVP walczy z hejtem; to jakas schozofrenia
  • ~asas
    (2019-02-07 11:30)
    Ratujcie, prezes Kaczyński mnie hejtuje.
  • ~wikiwaki
    (2019-02-07 11:58)
    nic nikt nie zatrzymie jak nas rzadzacy ucza i sie panosza na kazdym kroku to sami to napedzaja i prowokuja misiewicze pisiewicze i kasa dla kolesiostwa to hejt byl jest i bedzie i musieli by skonczyc z kolesiostwem na stanowiska hc ale tego nie zrobiia wiec o zatrzymaniu hejtu zapomnijcie
  • ~Małgosia K.
    (2019-02-07 12:11)
    I wszystko jest w tym, o czym mówi prawdą - hejt w każdej postaci należy tępić, oprócz jednego - osoby, która się wypowiada...Czasami z premedytacją włączałam Wiadomości żeby później mieć prawo się wypowiedzieć . Proszę Pana nie ma Pan prawa się wypowiadać po tych "cudach, wiankach" kłamstwach i naciąganiu prawdy lub przemilczaniu jej, które Pan nam serwował przez wiele miesięcy Pana pracy w TVP za czasów Dobrej zmiany. Skoro Pan jest taki nieskazitelny to trzeba było mówić prawdę lub odejść. A teraz (z góry przepraszam za wyrażenie) - Siedź cicho!!
  • ~Qwerty
    (2019-02-07 12:32)
    Uwielbiam kazania świętych...
  • ~Tadeusz-katolik
    (2019-02-07 12:55)
    Czyli on moze nini nie moga tak posle wojciechu Murzek?
  • ~Marko
    (2019-02-07 13:16)
    Przecież Pan Ziemiec mógł iść do pracy do Lidla, do Biedronki podobno dobrze płacą.Nie trzeba było być twarzą reżimowej telewizji. Michał Piróg to pokazał i skomentował" ...są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce"
  • ~won
    (2019-02-07 13:25)
    Teraz jeszcze Holecka wywalic !
  • ~dlaczego?
    (2019-02-07 15:12)
    Wydaje mi sie, ze to nie jest atak na pana osobe. Moze to i wygodne tak mowic. Pana osoba jest scisle kojarzona z programami, ktore pan prowadzi i ktore obrazaja mase osob za ich swiatopoglad za ich moralnosc ktora jest inna od wladzy a przede wszystkim programami, ktore obrazaja ich intelekt. Niestety nie wszyscy potrafia sie przed takim atakiem tylko bronic i staja sie agresywni. Jesli tego TVP czy nasza obecna wladza nie rozumie powinna wlaczyc do zbadania tego zjawiska psychologoe, ale prosze nie swoich.
  • ~buc
    (2019-02-07 16:49)
    panie ziemiec kazdy wykorzystuje taka platforme jaka mu jest dostepna.pan mial ekran tvp.nalezy pan do wybranych.wiele materialow bylo ijest super tendencyjne wrecz klamliwe i to plugawie klamliwe.z gloszeniem tej ewangeli jakos nie bylo zahamowan .zachecam,szczegolnie w okresie postu do pospiewania-zastanow sie o czlowieku na chwilke mala.................
  • ~mk
    (2019-02-07 19:27)
    ohydna zakłamana twarz dojnej zmiany
  • ~rumor xyz
    (2019-02-08 06:39)
    Panie Ziemiec, przerwać hejt?.To jest bardzo proste.Zlikwidować kolebkę hejtu,czyli tzw.telewizję publiczną.I mamy po problemie!.