"Warszawski szczyt w sprawie Iranu to prowokacja". Gorzka ocena "FT"

| Aktualizacja:

Brytyjski dziennik "Financial Times" ocenił, że polsko-amerykańska konferencja poświęcona sytuacji na Bliskim Wschodzie będzie "w najlepszym wypadku stratą czasu, a w najgorszym - niebezpieczną prowokacją". "Rządzona przez nacjonalistyczny rząd Polska chce przypodobać się Stanom Zjednoczonym" - pada diagnoza sytuacji.

wróć do artykułu
  • ~GERDA
    (2019-03-03 21:37)
    Jej nazwisko i wszystko jasne
  • ~witek saneskobarski
    (2019-02-11 18:18)
    Wszyscy ważni wypięli się na nasz kraj z powodu doskonałej polityki zagranicznej . Przyjaciele amerykańscy wykorzystują słabość rządzących w Polsce i urządzają jasełka .
  • ~grand
    (2019-02-10 15:06)
    Polska ewidentnie straci na tym spotkaniu ! Zauważcie, że żadne państwo UE z Zachodu nie będzie brało w tym udziału. Bo nie chcą się wplątywać w Trumpowskie awantury, szkodzące bezpieczeństwu Europy - casus: straszenie wycofaniem USA z NATO, ,, nakazywanie" (?) UE zwiększanie wydatków na obronność, atakowanie państw, które nie poddają się dyktatowi USA itd.
  • ~rychu
    (2019-02-07 18:10)
    a wydawalo sie ze Czaputowicz doprowadzil Polske na dno !!!!!!!!! ale w jego sytuacji to dno ukradli !!!!! nawet dno Rowu Marianskiego to nie jest dno dla tych kretynow z sekty Jareczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Kashan
    (2019-02-07 17:42)
    Łapy precz od Iranu . Iran i Turcja nigdy nie uznały rozbiorow Polski
  • ~przeciez to dla wszystkich jest jasne
    (2019-02-07 16:46)
    Jest bardzo zle, gdy tak wazne i niebezpieczne sprawy zalatwia sie jednostronnie. Taki sposob rozwiazywanie spraw jest zawsze dla drugiej strony prowokacja. Ale to przeciez wszyscy politycy musza wiedziec inaczej nie mogliby byc politykami.
  • ~ziutek
    (2019-02-07 15:20)
    KTO zaplaci za to szczytowanie ?????
  • ~ziutek
    (2019-02-07 15:18)
    A gdzie moj wpis o bom..bach i wysadzaniu sie w powietrze?
  • ~Batko
    (2019-02-07 14:24)
    Rząd-PiS coraz bardziej wytrąca Atuty by na Nich głosować. Rusofobia ,Iran--fobia ,wylizywanie podogonia Izraelitom,SŁUŻALCZOŚĆ wobec USA. Ludziom Mojego pokroju coraz trudniej jest przekonać się do poparcia PiS.
  • ~Brawo PiS
    (2019-02-07 14:17)
    Brawo PiS. Niektórzy politycy nie znają Polski i nie wiedza w której jest części Europy . Nie zaklinacie rzeczywistości.
  • ~Żenada
    (2019-02-07 14:14)
    Gdyby to organizował Tusk i PO to byłby to sukces i wyróżnienie .
  • ~imbyk
    (2019-02-07 13:50)
    Ale dzban Czaputowicz opowiada w wywiadach o wielkim, sukcesie ?
  • ~md
    (2019-02-07 13:36)
    A komu chce się przypodobać Financial Times? Ale jak wicenaczelnym jest tam Roula Khalaf...
  • ~Chrząszcz Kazimierz z Odbytomia Śl.
    (2019-02-07 13:32)
    FT powinien zostać zdelegalizowany natychmiast! NATYCHMIAST
  • ~tak to jest