"Die Welt": Rządowe TVP, "Do Rzeczy" i "fabryki trolli" straszą Polaków horrorem z Niemiec

Polska telewizja państwowa TVP usiłuje stworzyć wrażenie, że w Niemczech panuje chaos wywołany przez uchodźców. W kampanii biorą też udział "fabryki trolli" - pisze niemiecka gazeta "Die Welt".

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2019-04-04 11:58)
    Nie straszą tylko piszą prawdę. Co prawda nie odpowiada to oficjalnej niemieckie linii ale wystarczy wspomnieć wydarzenia z nocy sylwestrowej w Kolonii . Ile trwało aby informacje pojawiły sie w podobno niezależnych niemieckich mediach???
  • ~GERMANY=NAZI
    (2019-04-04 11:45)
    WYSTARCZY POCZYTAĆ NIEMIECKIE KRONIKI KRYMINALNE...
  • ~Turysta
    (2019-04-04 11:51)
    Wystarczy zjechać na tanksztelę z autobany i zobaczyć co się stało z tym krajem.
  • ~Zabuzanin
    (2019-04-04 12:05)
    Bylem tam ponad rok temu sam widzialem co sie tam dzieje.To samo we Francji ,nawet w Genewie i Austrii szczegolnie na poludniu.To jest juz tragedia !.
  • ~lubimy Niemcow i nie chcemy im szkodzic
    (2019-04-04 12:01)
    Jak w Niemczech taki porzadek ,to po co chca nam wsadzac inmigrantow. Jak wyjada zacznie sie w Niemczech nieporzadek.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-04 11:45)
    My studenci WAT-u murem za TVP! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz!
  • ~Polski Troll Katolik.,,,,,,..,.,
    (2019-04-04 12:05)
    Niemcy jak zwykle swoimi zbrodniami wojennymi obciążają innych. Polskie trolle wcale nie uważają , że zbrodniarzami wojennymi są arabscy migranci , ale rodowici Niemcy. Ponadto Niemcy, to m o r d e r c y i barbarzyńcy wojenni oraz rabusie wojenni. Natomiast arabscy migranci to tylko gwałciciele i terroryści.
  • ~Bolo
    (2019-04-04 12:06)
    Die Welt robi piane z mozgow jej czytelnikow. Od czasu do czasu odwiedzam Berlin. To co teraz dzieje sie w tym miescie jednym slowem mozna podsumowac: bajzel. Lotnisko Tegel to to lotnisko mozna porownac tylko do lotnisk z bardzo biednych krajow 3-go swiata. Jedna z najbardziej reprezentatywnych ulic Unter der Linden od przeszlo 25 lat rozkopana, komunikacja miejska przepelniona, pelno w niej chuliganskich grup islamistow. (niemiecka gospodarka?) Ulice w dzielnicach poza centrum brudne i zasmiecone. Papiery, opakowania, i inne smiecie leza na chodnikach i obok, gdzie pelno roznych chwastow. 5 lat temu tak zle nie bylo.
  • ~Co nowego w Bundesrepublik Moslems?
    (2019-04-04 12:06)
    Niemieckie media pisząc o Polsce pusługują się od dawna sprawdzonym kodem - przekaz ma być zawsze negatywny i tendencyjny. P.S. A czy niemiecki Die Welt mógłby się zająć analizą przestępczości kryminalnej w Bunddesrepublik Moslems, to będzie ciekawsza lektura.
  • ~ciemnyludtokupi
    (2019-04-04 11:53)
    Trolle? A co powiedzieć o poganach w habitach palących książki i afrykańskie maski?
  • ~Helmut von Alibaba
    (2019-04-04 12:17)
    Natomiast niemiecka telewizja państwowa usiłuje stworzyć wrażenie , że w Bundeskalifat Deutschland jest cudownie.
  • ~rok
    (2019-04-04 12:13)
    ..kiedyś Polaków szwaby rozstrzeliwały ...teraz rozstrzeliwują w niemieckich wydawnictwach typu axel, bauer pisaniem...barbarzyńcy
  • ~Bolo
    (2019-04-04 12:12)
    Belgia osiaga szczyt cywilizacji. Na benzynowej stacji Liege trzeba najpierw zaplacic, a dopiero pozniej mozna zatankowac. To nawet w Polsce za komuny nie bylo takiego wielkiego postepu.
  • ~Silesia blues
    (2019-04-04 12:20)
    My już niemiecki horror w Polsce przerabialiśmy. Talmudyczni też. W latach 1939 - 1945. Horrory lubią się powtarzać.
  • ~niemiecki przyjaciel
    (2019-04-04 12:10)
    Woda na mlyn dla dziennikarzykow Der Dziennik,wreszcie glowny sponsor sie odezwal,az milo pisac.
  • ~ala
    (2019-04-04 12:16)
    Jak świat światem, Niemiec nigdy dla polaka nie był bratem
  • ~ucz się od nas
    (2019-04-04 13:11)
    dziennikarzyno : w Polsce mamy wolność słowa, tak samo może pisać Szechter z Urbanem jak i Rydzyk z Terlikowskim
  • ~ka-ac
    (2019-04-04 12:05)
    TVN doniósł - a to przecież koronny dowód.
  • ~;-)
    (2019-04-04 13:47)
    Antyrządowe TVN, "GW" i "fabryki sorosowych trolli" straszą Polaków horrorem z Watykanu...
  • ~xxl
    (2019-04-04 11:53)
    W stanie wojennym telewizja była bardziej rzetelna i obiektywna , teraz pracują tam tylko funkcjonariusze PiS-u i dobrze wykonują powierzone im zadanie , przez trzy lata ani jednego negatywnego słowa o rządzących .

Może zainteresować Cię też: