Burza po "Wiadomościach" TVP. W materiale o Tusku pokazano wizerunki Stalina i Hitlera

| Aktualizacja:

"Wiadomości" TVP przygotowały materiał o wykładzie szefa RE Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim. Informacje zestawiły z wizerunkami Józefa Stalina i Adolfa Hitlera.

wróć do artykułu
  • ~XAW
    (2019-05-04 09:43)
    a dla odmiany nalezy pokazac ZAPRZANCOW Z PIS W OBECNOSCI SZATANA.
  • ~Rt.
    (2019-05-04 09:43)
    Powiedzieli prawdę i tyle.
  • ~Krzyś
    (2019-05-04 09:44)
    Tusk to potomek pruskich junkrów pracujący na rzecz niemiec
  • ~stp pis
    (2019-05-04 09:49)
    O kurcze , ale PiS dzielce panicznie boją Się Tuska. Nie ta liga , nie ten intelekt. Narodowo socjalistyczna partia ze swoim Deweloperkiem ma jakąś z tym człowiekiem obsesję. Ale gdyby na wybory Jarozbaw wystawił konia to pewnie tez miałby dużą szansę. Taki umny ta partia ma elektorat.
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2019-05-04 09:53)
    Ci co sprzedają swój naród i kraj są po stokroć gorsi od największych wrogów zewnątrz..... Pamiętajcie o tej podstawowej maksymie......
  • ~swde
    (2019-05-04 09:55)
    jaki wykład? cyniczne , jątrzące POstękiwanie
  • ~jarek
    (2019-05-04 10:03)
    Jak widać, reżimowa gadzinówka sięga do korzeni najpodlejszej propagandy.
  • ~halszka
    (2019-05-04 10:04)
    Biedni ludzie.Dlaczego ich guru nie mówi im, że nienawiść niszczy.Żal mi wyborców PIS-u bo nie wszyscy na pewno są zwolennikami chamstwa,opluwania wszystkiego co dobre i mądre.Jawicie się Państwo(PIS) jako ludzie wierzący,a gdzie wartości,ktore przekazał Chrystus?Gdzie pokora,miłość bliżniego? A może waszą religią jest :ja i tylko ja?bez względu na to co sobą reprezentujecie?
  • ~Mateo
    (2019-05-04 10:05)
    Pracownicy TVP gdzie wy znajdziecie pracę na jesieni, chyba na Białorusi.
  • ~xczi
    (2019-05-04 10:07)
    Polak zrobił karierę. Więc należy go opluć...Dotyczy to P. Tuska , Kubicy...... Każdego kto jest lepszy od nas.
  • ~biuro monitorowania czerwono-niebieskiego salonu
    (2019-05-04 10:09)
    Uniwersytet Warszawski okazał się miejscem wiecu POlitycznego , zwanego wykładem, magistra historii PRL-owskiego uniwersytetu Donalda Tuska. Instytucja ta zeszła kompletnie na psy i zrównała się z poziomem Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu z czasów Jaruzelskiego.
  • ~Szyba
    (2019-05-04 10:10)
    Ręce opadają....podłość , głupota a może jedno i drugie ?
  • ~Żenada
    (2019-05-04 10:14)
    Straszna POstac zasługuje na krytykę, hipokryta i Kaszub który polskość uważa za nienormalność !!!! Władze UW - wstyd, nowy Palikot Jazdzewski - wstyd, Donald kompromitacja.
  • ~dfv
    (2019-05-04 10:15)
    popisówa i jątrzenie w wykonaniu ryżego kudły, tłumów nie zgromadziła , za publikę robiła konfidencja europejska , ochroniarzy ryżego za to było bez liku , z niego wykładowca jak z koziej ....trąba
  • ~Look
    (2019-05-04 10:16)
    TVP to faszystowska gsdzinowka?
  • ~Canadian in Poland
    (2019-05-04 10:19)
    Tusk po raz kolejny pokazał klasę, inteligencję i błyskotliwosc, które z pewnością musi prowadzić kaczke do szaleństwa. Ton i styl jego prezentacji pozostawia rzecznikow PiS w śmietniku komunistycznych propogandowych lat 50tych
  • ~Marcin
    (2019-05-04 10:21)
    Większa burza była po wykładzie Jażdżewskiego, który mówił bezpośrednio przed Tuskiem i który ukradł Tuskowi szoł
  • ~Nauczyciel
    (2019-05-04 10:22)
    Zwolennicy Tuska krytykują obecną władze za dzielenie narodu i szerzenie nienawisci. Tusk za to łączy - ha ha ha. Niczego nie docenił . - bo niczego dobrego przez dwie kadencji - żadnej grupie społecznej nie zrobił. Wszystko opluł - do niczego się nie nadaje. Drugi Wałęsa udowadniać chce nieprawdę.
  • ~Barbara
    (2019-05-04 10:22)
    Tusk może PiS podskoczyć. Widać po gębie, że go strach obleciał . Wykłady? Śmiechu warte. Co ta niemiecka marionetka może Polakom powiedzieć..
  • ~Nienaiwny