Prezes PiS pozywa Agorę za "taśmy Kaczyńskiego". Kurski: Dołożymy starań, by zasłużyć na kolejne pozwy

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński domaga się od "Wyborczej" przeprosin i 30 tys. zł za ujawnienie zakulisowych negocjacji lidera PiS z austriackim biznesmenem Geraldem Birgfellnerem. Zdaniem szefa rządzącej partii gazeta godzi w jego dobra osobiste - pisze we wtorek "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~quazimodo
    (2019-05-07 15:07)
    A o jakie dobra osobiste chodzi.Przecież ten facet oprócz kota podobno nie ma nic!!!!!!
  • ~rychu
    (2019-05-07 14:34)
    zlodziej wychodzi na srodek ulicy i krzyczy "lapac zlodzieja" !!!!!!!!!!!!!!! postepowanie Jarka jest od ponad 20 lat bardzo nieuczciwe - FOZZ, Smafor, wyludzanie pieniedzy od Baksika !!! razem z Walesa biegal po archiwach - Lechu szukal kwitow na siebie, a Jarek na wszystkich dookola !!!!!!!!!!!! Jarerk swoimi atakami niszczyl i niszczy dalej (krwiopijcy, zlodzieje) klase srednia !!!!!!!!!!!!!!!! wyglasza "oredzie do braci Moskali" falszywka pod wybory nagrana w Muzeum Powstania Warszawskiego !!!!!!!!!!! po dewastujacym Polske "treningu" 2005 - 07 od ponad trzech lat szykuje Polske do wstapienia na "cesarski tron" !! to dla niego niszczone jest prawo, gwalcona Konstytucja, niszczone jest sadownictwo !! to prezes PiS wystepuje jako deweloper, oszukuje partnera, wymusza lapowke, a prokuratura probuje udowodnic ze nic sie nie stalo !!!!!!!!!!!!!! to wszystko o czym napisalem jest na tylu plaszczyznach nieuczciwe, niemoralne, podle, aroganckie, anty-polskie ze prawie nie do zrozumienia !!!!!! jak ktos tak prymitywnie podly moze byc szefem wielkiej partii politycznej ??!!!! jak Falenta dostarczal tasmy nagrane bez zgody, to dobrze, ale jak Jarka nagrali to niedobrze ??!!!!!! jak Kali ukrasc krowe to dobrze, ale jak Kalemu ukrasc krowe to niedobrze !!!!!!!!!!!! to dlatege Jarek jezdzi czesto do Torunia - na szkolenia !!!!!!!!!!!!!!!!! czarna rozpacz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Edek
    (2019-05-07 12:48)
    Taaa...CANALIA chciał sprawę zamieść...pod dywan...wolna cela już...czeka...
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-07 11:31)
    No przecież wszyscy słyszeli, że na taśmach nie było słychać Kaczyńskiego...
  • ~towarzysz duckman
    (2019-05-07 10:53)
    Otóż drodzy państwo ( tu mlaśnięcie) nam władza jest dana dożywotnio i proszę nam nie przeszkadzać tylko wspierać i żaden typ o moralności alfonsa nie będzie nam mówił co jest białe co czarne
  • ~frankowicz
    (2019-05-07 10:23)
    Biedna policja. Jak ona teraz będzie łapać złodziei? Przecież bandyta zaraz pozwie ją o naruszenie Dóbr Osobistych. Jest precedens. A zanim proces się skończy, to niemowlaki zdadzą maturę.
  • ~zin
    (2019-05-07 10:15)
    oddaj pieniedze jakie otrzymales od austriaka przeciez jest zlodziekstwo
  • ~krystek
    (2019-05-07 10:07)
    trzeba patrzyc nato wszystko logicznie a nie na to cogazeta sugieruje logika nie boli a tu widac ze nie rozumiecie czy to prawda czy klam tylko z gory za rzucacie ,ze prezes jest winny a okaze sie ze nie wolno publikowac oskarzen ale ta gazeta slynie zplotkarstwa bo byt jej jest ku upatkowi
  • ~Jarosław Oszukaczyński
    (2019-05-07 10:07)
    Przecież...... "ta robota była robiona dla nas, dla Srebrnej!"!!!
  • ~taktotak
    (2019-05-07 09:59)
    Nietykalny Prezes jako twierdza Partii...
  • ~Rolnik
    (2019-05-07 09:51)
    Czasem warto popatrzeć jak się wieprz w swoich odchodach tarza i chrząka na wszystkich !!!!Cały świat patrzy na ten cuchnący jego chlew!!!!!!!
  • ~Rachunek sumienia
    (2019-05-07 09:39)
    Dokładnie tak jak zawsze uważałem!!!Prawo i Sprawiedliwość jest po to żeby miał kto wsadzać ludzi za kratki za mówienie prawdy !!!Prawo i Sprawiedliwość utworzono po to żeby miał kto niszczyć i gnoić prawdziwych Polaków - uczciwych i pracowitych!!!PiS uznaje że tylko złodziej,bandzior i nierób są istotami wyższymi - którym należy się wszystko włącznie z prawem do decydowania o podrzędnych im niewolnikach którzy przyszli na świat po to żeby pracować dla prezesa i jego nadludzi!!!!
  • ~nomen omen
    (2019-05-07 09:38)
    JA jestem Państwo, JA jestem Prawo, JA jestem Sprawiedliwość JArosław. Szczególnie ten rosław mi się podoba :) , reszta przeraża.
  • ~kaczy
    (2019-05-07 09:34)
    kim un yes ps. "Deweloper" ma ochronę zera.
  • ~Athel von Loren
    (2019-05-07 09:33)
    Bravo Panie JK, Za takiego GW/Dziennikarza mozna myc dumny w Polsce :)
  • ~stp
    (2019-05-07 09:28)
    Po prostu Prezes Tysiąclecia. Nie zauważył że jeszcze nie wszystkie media jego.
  • ~Zaginiony ksiądz ze Srebrnej
    (2019-05-07 09:27)
    Mniemam jako starszy człowiek, że dożyje czasu, kiedy wróci wolna Polska i państwo prawa to wy tow Jarosławie dostaniecie z niezależnej prawdziwej prokuratury zarzuty za współudział w zbrodni na konstytucji.
  • ~gnom
    (2019-05-07 09:25)
    Że też ziemia nosi to kacze gó.no !!
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-07 09:00)
    Kaczor potwierdza , ze sie uwaza za Godfather, czyli Al Capone, za jedyne prawo , jedyna sprawiedliwosc , ze on to panstwo. Napoleon! .A kiedy zalozy sobie sam ( bo nikt nie jest godzien tego uczynic ) cesarska korone na glowe?
  • ~zetes
    (2019-05-07 08:57)
    Brudna gra Agory z oszustem w roli głównej. Dawno powinien ich podac do sądu.

Może zainteresować Cię też: