Krytyczny raport o TVP. "Wychodzi prawda o PiS-owskiej telewizji"

Posłowie PO-KO chcą zwołania posiedzenia sejmowej komisji kultury i środków przekazu z udziałem ministra kultury Piotra Glińskiego, prezesa TVP Jacka Kurskiego i szefa KRRiT Witolda Kołodziejskiego, aby omówić raport ws. TVP. Zdaniem PO-KO dokument jest wyjątkowo krytyczny dla telewizji.

wróć do artykułu
  • ~w
    (2019-05-10 15:15)
    Zadaniem Kurskiego było szerzenie propagandy PiS. Na to Kaczyński nie żałował pieniędzy.
  • ~Normals
    (2019-05-10 15:22)
    Sukisynstwo zawsze jak oliwa w morzu prawdy na wierzch wyplywa.Jaroslawici zwroca sie terazprzeciw koscolowi gdyz jego owieczki nie uwierzyly ze bozek z Zoliborza czyni dobro..
  • ~Felix Edmuntowicz
    (2019-05-10 15:24)
    paszol - paszol na chier
  • ~cokroktopisiskok
    (2019-05-10 15:25)
    Ktoś naprawdę kontroluje Qrskiego ? Ja ? Cka ? Kasa i Qrski to jedność.
  • ~PiS = POLEXIT
    (2019-05-10 17:05)
    Na stronach KRRiT pisowscy oszuści wywiesili wersję w której nie ma śladu po krytyce - łajdactwo na całego.
  • ~jaja
    (2019-05-10 19:34)
    Odwalcie się od TVP,nareszcie można ja oglądać,nie tak jak za rządów PO-PSL-SLD wdedy to dopiero było PO-śmiewsko
  • ~olaf
    (2019-05-10 20:46)
    Ale jaja ale jaja a PO z ZSL(psl) co robili z TVP przez 8 lat jak rządzili . rząd przedstawiany w superlatywach a PiS negatywnie ja nie pamiętam żeby kiedykolwiek przedstawili ich obiektywnie. Więc teraz niech nie płaczą przetarli drogi pokazali jak można robić a PiS szybko się uczy to mają.
  • ~prezydent ma racje
    (2019-05-10 20:47)
    Dajcie sobie spokoj to nic nie da. Jak powiedzial pan prezydent trzeba po prostu poczekac az odejda.
  • ~ten łyn
    (2019-05-10 22:43)
    Według pełORMOwców, media są tylko wtedy takie jak należy , kiedy tak jak w tefałenach , od rana do wieczora tropiciele polskiego faszyzmu wdeptują PiS w ziemię , tak jak to drzewniej bywało . Obojętnie czy ten akurat rządzi , czy jest w opozycji . Dobrze ( choć mam do obecnej TVP pewne zastrzeżenia ) że jest ta telewizja , bo dzięki niej nie jesteśmy skazani li tylko ,na opętanych antypisizmem dziennikarzynów . Mamy dzięki temu możliwość porównania wiadomości i wyrobienia sobie zdania, po poprzednim odniesieniu do otaczającej rzeczywistości . Bilans jest korzystny dla telewizji publicznej, i nie zmienią tego faktu jakieś śmieszne raPOrty bliżej nieokreślonego towarzystwa . Czytając takowe, przypominają mi się słowa pani byłej minister Bieńkowskiej, odnotowane na nagraniach ze znanej restauracji , kiedy to mówiła o innym raPOrcie ze wyszedł dobry , bo miał być dobry . Podejrzewam , że ten raPOrt mial być dla telewizji publicznej niekorzystny , i jest .
  • ~tak daleko jednak jego rozum jednak nie siega
    (2019-05-10 23:57)
    Tak jak prezes nienawidzi nasze spoleczenstwo tak i on bedzie kiedys przez nie nienawidzony.
  • ~E meryt
    (2019-05-11 07:09)
    Brawo TVP - oglądam i otrzymuje to czego oczekuje- krytycznej prawdy o Ludziach traktujących Polskę jako miejsce do wykorzystywania i Polaków do oszukiwania.
  • ~szambo
    (2019-05-11 10:59)
    jak mozna to szambo nazwac telewizja ludzie dajcie zyc
  • ~czy to typowe dla nas Polakow?
    (2019-05-12 16:23)
    Probowalem w sobote 11 maja na TVP-Info program pani Ogorek ogladac. Udalo mi sie tylko 15 minut wytrzymac. Uwazam ze powinno sie to Niemcom na ZDF-ie puscic z niemieckim lektorem. Oni sa jeszcze bardzo naiwni, mowia o przyjazni polsko niemieckiej o prawdomownosci, uczciwosci oraz zaufaniu. To co by zobaczyli to byloby dla nich szokiem i pokazaloby jak sie u nas ksztaltuje i podgrzewa antyniemieckie nastroje. Propaganda antyniemiecka gorsza niz w PRL-u. Jesli sie cos takiego slyszy to wlosy na glowie staja. Mam 69 lat i czegos takiego jeszcze nie przezylem. Czy to dzialania dla lepszej przyszlosci czy prowokacje do wojny?
  • ~cynizm_i_oszustwo
    (2019-05-12 20:56)
    TVPis wiarygodny jak kler !
  • ~atak na TVP
    (2019-05-12 22:17)
    Im blizej wyborow tym wiekszy stek klamstw i pomowien ze strony opozycji. Juz nie przebiera w srodkach ,zeby oczernic konkurencje. Falszywe informacje, przekrecanie wypowiedzi,plotki ,oczenianie itp...
  • ~stasek
    (2019-05-12 22:58)
    W TVP coraz mniej osob wyksztalconych a coraz wiecej znieksztalconych.

Może zainteresować Cię też: