Konfederacja składa skargę na "cenzurę polityczną" w TVP. "Panie Kurski, to nie pana prywatny folwark!"

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy składa skargę na TVP do KRRiT w związku z sobotnim programem "Studio Polska". Według posła Jakuba Kuleszy sytuacja jaka miała miejsce w tym w programie, gdy m.in. ani razu nie został dopuszczony do głosu jako poseł "świadczy o cenzurze politycznej w TVP".

wróć do artykułu
  • ~spartakus
    (2019-05-16 16:14)
    PiS to komuniści z krzyżem w zębach...precz
  • ~Jednak Unia ma racje
    (2019-05-14 06:51)
    Jednak Zimmermans, politycy unijni z PO, Komisja Europeiska maja w pelni racje jak mowia ze PiS wprowadza rezim totalitarny w Polsce i ze Polske nalezy ukarac artykulem 7.
  • ~Konfederacja ma mój glos!
    (2019-05-14 00:13)
    Tchórze z PiSu, zawsze na was głosowałam, ale za blokowanie Konfederacji spadajcie na drzewo! Wreszcie jest alternatywa.
  • ~Jaro
    (2019-05-13 21:22)
    Potencjalna przybudówka pisu. Istna menażeria osobliwości.
  • ~deron
    (2019-05-13 20:56)
    Dlaczego rosyjscy agenci mieliby występować w telewizji polskiej?
  • ~Piotr
    (2019-05-13 19:48)
    26 maja głosuje na konfederacje!
  • ~tv sp
    (2019-05-13 19:43)
    No dobra, zapraszają ich do studia, ale w jakim programie mieliby wystąpić? Dla dzieci? Bo przecież nie dla dorosłych. I co dalej? Braun i Winnicki chodzą na rękach? A co z Godek? Poryczy się, że może tylko w spodniach?
  • ~goska
    (2019-05-13 19:43)
    Ja podatniczka zwalniam Ogorkowa i jej prezesika.To ilu zwolennikow ma Konfederacja bylo widac podczas marszu Stop447.A dlaczegoTVP tego nie pokazala?
  • ~bezpartyjny68
    (2019-05-13 18:45)
    Duzo gadania o sprawach organizacyjnych i bezpieczenstwa ale ani slowa o temacie dyskusji i o grzaniu antyniemieckich nastrojow o nienawisci i pogardzie. Udalo mi sie wytrzymac na tym programie 15 minut. Dla mnie takie programy to zawsze szok bo jestem spokojnym i ugodowym czlowiekiem.
  • ~PIS PO jedno zło
    (2019-05-13 18:29)
    Miejscem POPISu jest kryminał
  • ~Jazgot pisuarski
    (2019-05-13 17:24)
    Nie Kurski ,on biedny jest tylko wasalem wielkiego ,genialnego ,omnibusa z Żoliborza .
  • ~gorszy sort
    (2019-05-13 17:16)
    Myślę, że warto sporządzić CZARNĄ LISTĘ wszystkich nazwisk osób, które zawładnęły TVP i permanentnie wykorzystują swoimi programami tę niby "narodową" telewizję. Wystarczy tylko włączyć dowolny kanał TVP i spisywać nazwiska autorów oraz prezenterów firmujących swoją twarzą te "dziennikarskie" bzdety zawierające pisowską propagandę!
  • ~Ela
    (2019-05-13 16:46)
    Konfederacja to wichrzyciele i warcholy!!
  • ~xyz
    (2019-05-13 16:05)
    Wart Pac pałaca a pałac Paca droga Konfederacjo!!!!
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-13 16:01)
    Składajcie pozwy w trybie wyborczym do sądów, póki mniej więcej niezależne, a nie do opanowanej przez PIS i de facto bezzębnej KRRiT
  • ~Karmen
    (2019-05-13 15:42)
    Fajna kolekcja osobników zebrała się w tej Konfederacji .
  • ~inni
    (2019-05-13 15:04)
    Narodowcy , jeśli chcecie trzymać z Rosją albo Niemcami to załóżcie własną TV albo skorzystajcie z usług Moniki Olejnik z Tusk Vision Network 24.
  • ~saszetka
    (2019-05-13 14:57)
    Konfederacja - ruska agentura nastawiona na ogłupianie ludzi o umysłowości gimbazy... Nie dziwota że PiS panicznie się ich boi!
  • ~urwał
    (2019-05-13 14:55)
    Korwin wystawił do wyborów ruską agentkę. Powinien siedzieć w pudle, a nie w studiu TV!
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-13 14:52)
    My studenci WAT-u murem za obecna linią programową TVP, prezesem Jackiem Kurskim i PiS-em!

Może zainteresować Cię też: