Konfederacja składa skargę na "cenzurę polityczną" w TVP. "Panie Kurski, to nie pana prywatny folwark!"

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy składa skargę na TVP do KRRiT w związku z sobotnim programem "Studio Polska". Według posła Jakuba Kuleszy sytuacja jaka miała miejsce w tym w programie, gdy m.in. ani razu nie został dopuszczony do głosu jako poseł "świadczy o cenzurze politycznej w TVP".

wróć do artykułu
  • ~Rebjata
    (2019-05-13 13:43)
    Towarzysze jak można was POkazywać w TVP jak jesteście LIZUSY SOWIETCY tak się nie robi dla RZECZPOSPOLITEJ troche PATRIOTYZMU mozna udać sie do TVINu tam tacy na ŚWIECZNIKU
  • ~realista III
    (2019-05-13 13:44)
    PiS boi się Konfederacji, ale zupełnie niepotrzebnie. Ci ludzie są płytkimi demagogami i niczym więcej. - Proste pytanie: ilu radnych w gminach, powiatach i województwach zdobyła tzw. Konfederacja (pod dowolnym szyldem partyjnym) w ostatnich wyborach samorządowych w 2019 r.? - 1%, 2%? Ilu burmistrzów i prezydentów miast mają ze swojego poparcia? - 1, 2, 3? - Jeśli ci geniusze nie potrafią wygrać wyborów samorządowych, to co oni chcą robić w Parlamencie Europejskim - bić pianę?
  • ~w
    (2019-05-13 13:52)
    Konfederacja zapomniała o tym że TVPiS jest tubą propagandową PiS.
  • ~w,
    (2019-05-13 14:03)
    U CZERWONYCH Hrealistaopkow i POsowieckich na ulice nie mogliście wychodzić nie mówiąc o TVP cieszcie się że macie swobodę ULICZNĄ z CZERWONYM SZTANDAREM
  • ~fermęt
    (2019-05-13 14:11)
    ruska agentura się burzy...
  • ~Real boli ruskich
    (2019-05-13 14:18)
    przecież to konfederaci i ich media wszędzie ostro cenzurują komentarze i przykłady i fakty
  • ~cokroktopisieafery iSKOKinakasę
    (2019-05-13 14:24)
    Prawi vs Prawsi ? Komiczne
  • ~gdzie i kto ma się prezentować :
    (2019-05-13 14:26)
    Ruska agentura niech się prezentuje w Russia Today TV i w Sputniku albo w Tusk Vision Network 24 Moniki Olejnik.
  • ~konfin
    (2019-05-13 14:49)
    To akurat dobra decyzja Kurskiego. Jaka jest TVP każdy widzi, ale to nie cyrk żeby zapraszać Brauna, Winnickiego czy Godek.
  • ~deron
    (2019-05-13 14:52)
    Między PiS a Korwinem zaczął się wyścig o tytuł ruskiego agenta stulecia....
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-05-13 14:52)
    My studenci WAT-u murem za obecna linią programową TVP, prezesem Jackiem Kurskim i PiS-em!
  • ~urwał
    (2019-05-13 14:55)
    Korwin wystawił do wyborów ruską agentkę. Powinien siedzieć w pudle, a nie w studiu TV!
  • ~saszetka
    (2019-05-13 14:57)
    Konfederacja - ruska agentura nastawiona na ogłupianie ludzi o umysłowości gimbazy... Nie dziwota że PiS panicznie się ich boi!
  • ~inni
    (2019-05-13 15:04)
    Narodowcy , jeśli chcecie trzymać z Rosją albo Niemcami to załóżcie własną TV albo skorzystajcie z usług Moniki Olejnik z Tusk Vision Network 24.
  • ~Karmen
    (2019-05-13 15:42)
    Fajna kolekcja osobników zebrała się w tej Konfederacji .
  • ~krzyhoo1
    (2019-05-13 16:01)
    Składajcie pozwy w trybie wyborczym do sądów, póki mniej więcej niezależne, a nie do opanowanej przez PIS i de facto bezzębnej KRRiT
  • ~xyz
    (2019-05-13 16:05)
    Wart Pac pałaca a pałac Paca droga Konfederacjo!!!!
  • ~Ela
    (2019-05-13 16:46)
    Konfederacja to wichrzyciele i warcholy!!
  • ~gorszy sort
    (2019-05-13 17:16)
    Myślę, że warto sporządzić CZARNĄ LISTĘ wszystkich nazwisk osób, które zawładnęły TVP i permanentnie wykorzystują swoimi programami tę niby "narodową" telewizję. Wystarczy tylko włączyć dowolny kanał TVP i spisywać nazwiska autorów oraz prezenterów firmujących swoją twarzą te "dziennikarskie" bzdety zawierające pisowską propagandę!
  • ~Jazgot pisuarski
    (2019-05-13 17:24)
    Nie Kurski ,on biedny jest tylko wasalem wielkiego ,genialnego ,omnibusa z Żoliborza .

Może zainteresować Cię też: