Syn Bodnara na celowniku TVP. Rzecznik Praw Dziecka krytykuje stację

| Aktualizacja:

Po tym jak Adam Bodnar skrytykował sposób zatrzymania podejrzanego o zabójstwo 10-latki, portal Tvp.info doniósł, że jego syn wymuszał pieniądze od kolegów. Pełnomocnik matki syna Rzecznika Praw Obywatelskich poinformował "Press", że w tej sprawie zostały już podjęte pierwsze kroki prawne przeciwko TVP.

wróć do artykułu
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-06-24 13:09)
    podadzą TVP do rzecznika praw obywatelskich ( dla sodomitów ) który orzeknie że TVP jest winne tego że synalek niedorzecznika atakował ludzi przy użyciu noża
  • ~0zz
    (2019-06-24 10:55)
    Ale jaja ale jaja kroki prawne ale jaja Bodnar to osoba publiczna a co nie jest prawdą że nieletni syn RPO brał udział w zorganizowanej grupie przestępczej wymuszającej haracz od dzieci za pomocą NOŻA
  • ~#Daro
    (2019-06-24 10:02)
    Społeczeństwo ma prawo do informacji a media obowiązek ich publikacji o przestępczych działaniach rodzin osób publicznych!
  • ~Tyoduo
    (2019-06-24 10:14)
    Bodnar do natychmiastowego zwolnienia, lub dymisji. To parodia rzecznika. To rzecznik lewicy i LPTO..
  • ~obywatel RP
    (2019-06-24 10:17)
    nie życzę sobie aby takie coś było rzecznikiem moich praw
  • ~Todzia
    (2019-06-24 10:24)
    P. Bodnar, nie pan okaże trochę honoru i zrezygnuje z tej funkcji !!!
  • ~KRYSTEK
    (2019-06-24 10:21)
    TAK O DZIECIACH PREMIERAM0ZNA BYLO GLOSNO WSZEDZIE PISAC ALE O DZIECIACH BODNARA I HANIEBNYCH CZYNACH TO JUZ NIE TOTYLKO SWIACZY O TYM ZE ONMOZE OCZERNIAC ATO SA FAKTY ZE JEGO DZIECKO TAK SIE SKANDALICZNIE ZACHOWUJE BO TATUS JEST RZECZNIKIEM NO TO JEMU WOLNO ROBIC TAKIEPRZESTEPSTWA BO TATUS OBRONI TE WSZYSTKIE DZIECI URZEDNIKOW ROBIA CO IM SIE PODOBA ALE WSZYSCY PODLEGAJA POD PARAGRAFBEZWYJATKUA NIECH NIE STRASZY SADAMI
  • ~Bodnar do dymisji
    (2019-06-24 10:41)
    Rolą mediów jest informować, a rolą Bodnara było udzielenie odpowiedzi portalowi TVP Info. Tylko prawda was wyzwoli.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-06-24 10:15)
    To jest ewidentny atak ad personam, sugerujący, że jeśli syn Bodnara to przestępca, to sam Bodnar również jes kryminalistą, przynajmniej w duszy, bo niedaleko pada jabłko od jabłoni, jaki ojciec, taki syn itp. Natomiast wygląda na to, że syn Bodnara rzeczywiście ma kłopoty, bo wypytywany przez dziennikarzy Bodnar nie zaprzeczył, tylko rzucał seryjnie "Bez komentarza".
  • ~pola
    (2019-06-24 10:41)
    czemuz Taki nie jest zainteresowany jak inne dzieci atakuja i szukaja na nich roznych sensacji --dosc -nikt nie jest swiety nietykalny p bodnar ..--jak sytuacja rodzinna wymknela ci sie ..a roznie to bywa --to trzeba tez swojej rodziny pilnowac ...a nie cacy ..a rola pana jest zapobiegac i udzielac rad wszystkim .i nie byc stroniczym
  • ~PO - kaput
    (2019-06-24 11:16)
    Bodnar ! . Całe peło wrzeszczało w sejmie WOLNE MEDIA....Przeczytaj sobie ten zapis w Konsyytucjii
  • ~Bartosz
    (2019-06-24 11:21)
    Nieletni bandzior ma jakieś większe prawa niż jego ofiary bo jest synem POwskiego bossa? Towarzyszu Bodnar, jak nie potrafi się wychować własnych dzieci to zabieganie o prawa bandziorów jakoś tak nie razi choć publicznych pieniędzy szkoda na takich jak towarzysz i ta czerstwa babcia rozczulająca się nad gaciami bandziora.
  • ~wolne media
    (2019-06-24 11:25)
    POwski rzecznik się obraża na prawdę o swoim synalku a jak wyciągano informacje o dzieciach Morawieckiego to milczał
  • ~Sokular
    (2019-06-24 11:07)
    może zamiast podejmować bezprzedmiotowe różniste kroki prawne lepiej zająć się swoją rodziną???????????????????????????????????????
  • ~hal
    (2019-06-24 12:39)
    No właśnie jak Kaczyńską to można opluć zdradzać szczegóły z jej życia prywatnego(mimo że nie popełniła żadnego przestępstwa)ale o Bodnarze ii jego synalku to nikt nie ma prawa mówić,bo wiadomo o NASZYCH to tylko dobrze.
  • ~Kalder
    (2019-06-24 10:10)
    Będą materiały o prowadzeniu się Marty Kaczyńskiej? W szczególności, że jej faceci po latach dowiadywali się że nie są ojcami dzieci? Kto ja tak wychował?
  • ~Mark Twain
    (2019-06-24 17:03)
    Ja żądam takich informacji, chcę wiedzieć jakie persony zasiadają, na wysokich stanowiskach w państwie!
  • ~Nikodem
    (2019-06-24 18:54)
    Dobre ! Patologiczna rodzinka nie radzi sobie z rozbrykanym synalkiem i jeszcze tatuś straszy. Kurde ! Jest osobą publiczną czy nie ? W normalnym kraju taki ancymon jak Bodnar natychmiast powinien podać się do dymisji a nie opowiadać brednie. Z jego synka może wyrosnąć kolejny zabójca skoro już sięga po nóż. Zobaczymy co z tym zrobi "nadzwyczajna kasta" pokurczów umysłowych.
  • ~Żenada
    (2019-06-24 16:58)
    Bodnar bierz się za sprzątanie we władnej rodzinie
  • ~lili