Kurski: Jeżeli TVN zrobi program o 6, to my zrobimy o 5:45. Nikt nie wyprzedzi TVP [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Nikt nie wyprzedzi TVP. Jeżeli TVN zrobi "Dzień dobry" o 6, to TVP zrobi o 5:45. Nie ma sensu ściganie się na siłę z nami - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jacek Kurski, prezes TVP. 

wróć do artykułu
  • ~Krzysztof
    (2019-08-30 18:10)
    Panie KURSKI to że wy zrobicie program zawsze wcześniej niż TVN to nic nie oznacza wazne jakiej to jest jakości !!!!!! a w tym macie wielkie sukcesy bo takiej nędzy pod względem merytorycznym i warsztatowym nie robi nikt na świecie !!!!!
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-28 08:15)
    Przez osiem lat rządów mafii ryżego oszusta mieliśmy okazję doświadczyć sytuacji w której z wszystkich mediów w Polsce zrobiono rozgłośnie propagandowe Platformersów. O każdej porze dnia i nocy na każdym kanale her Tusk i jego wspólnicy trąbili do swoich oszołomów co mają robić żeby POzostać przy korycie. Brawo Panie Kurski będzie Pan współtwórcą sukcesu jeśli te szuje będą miały po wyborach spuszczone głowy a w ustach gorycz POrażki.
  • ~leo
    (2019-08-26 21:04)
    a kto normalny ogląda to zakłamane szam bo
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-26 15:12)
    Panie Kurski priorytetem jest by tak jak kiedyś Platformersi POłożyli lapę na wszystkich mediach PIS teraz zrobił to samo . No może Polsat na razie zostawmy neutralny ale TVN jak najszybciej należy przejąć .
  • ~jacek
    (2019-08-26 10:43)
    TVP najlepsze programy od godz. 0,01 !! nikt nas nie pokona !!!
  • ~PYTON60
    (2019-08-26 08:59)
    Kurski najchętniej to by zrobił program w nocy zwany "Nocną zmianą" ,ale Kaczor mu nie pozwoli.
  • ~Kurvision
    (2019-08-26 08:15)
    TVP.utin....
  • ~kaer
    (2019-08-25 18:42)
    Szczepańskiego już prześcignął!
  • ~karla
    (2019-08-25 13:12)
    jacku mianujemy ciebie na największego hejtera w dobrej zmianie
  • ~antygnom
    (2019-08-25 10:43)
    Kurski, ty nie kierujesz tvp , bo to juz dawno nie jest tvp, ale kur(ska)wizja !
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 21:23)
    Panie Kurski jak najszybciej wykupujemy TVN i będziemy paskować do nowobogackich wykształciuchów. U nas nie będzie programów w których organizuje się imprezki lub wakacje dla pożal się boże gwiazdorów i wmawia się widzom że to górna półka.
  • ~kierowca
    (2019-08-24 20:06)
    Baju baju baju baju baju baju latem z tym utworem Kurski wystąpi w dwójce w programie te vojs of poland.
  • ~DR.BIDA
    (2019-08-24 16:48)
    I dobrze zróbcie program 24/7 bez przerw Tylko pytanie poza pisowczykami i ludzmi z demencja kto was bedzie oglądał Bo normalny zdrowy Polak ma tvpis głęboko w czterech literaci Normalny zdrowy Polak wierzy w to co widzi na ulicy a nie w waszą propagandę Co do wyzej wspomnianego serialu to gratulacje bo to dno i kupa mułu obejrzałem jeden odcinek online z ciekawości i szkoda byli moich 20 straconych minut na ten syf
  • ~ala
    (2019-08-24 15:03)
    PO bolszewia toczy pianę z pyska a w mym serduszku, radość tryska.
  • ~Czy to prawda?
    (2019-08-24 14:47)
    Widzom TVP pilnie radzimy dowiedzieć się co to jest tzw. "przekaz podprogowy". Z docierających informacji wynika, że wynajęto firmę zagraniczną, która ma największe doświadczenie w tej formie przekazu.
  • ~Czesia
    (2019-08-24 14:20)
    Od kiedy ta bolszewicka banda dorwała się do władzy, ja jeszcze ANI RAZU nie włączyłam tego pisuarowego szamba! ANI RAZU!!!!!
  • ~Z.O.
    (2019-08-24 12:50)
    Jak wiadomo z badań, to wszystkie znaczące stacje wyprzedziły TVP. Kurski jedynie z "Trwam" może konkurować.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-24 11:04)
    Bravo Panie Kurski teraz należy jednak pójść o jeden krok dalej . Trzeba wykupić TVN i elektorat skretynusów będzie miał pełne gacie.
  • ~Gty
    (2019-08-24 10:06)
    TVPiS jeśli już. Bądźmy precyzyjni w nazewnictwie
  • ~Szas