Kurski: Jeżeli TVN zrobi program o 6, to my zrobimy o 5:45. Nikt nie wyprzedzi TVP [ROZMOWA]

| Aktualizacja:

Nikt nie wyprzedzi TVP. Jeżeli TVN zrobi "Dzień dobry" o 6, to TVP zrobi o 5:45. Nie ma sensu ściganie się na siłę z nami - mówi w rozmowie z dziennik.pl Jacek Kurski, prezes TVP. 

wróć do artykułu
  • ~Qukiz
    (2019-08-23 07:35)
    Nikt nie wyprzedzi TVP w paskowaniu i prymitywnej propagandzie skierowanej do ciemnego ludu (J. kurski)
  • ~kos
    (2019-08-23 07:56)
    Kurski już dawno zrobił z telewizji publicznej pisowską gadzinówkę. I jeszcze ta prędkość - godna dobrego czekisty.
  • ~Szyba
    (2019-08-23 08:15)
    Panie Kurski , wielka szkoda że pan nie zauważył że kieruje telewizją publiczną , odniesienie do stacji komercyjnych to jakiś ponury żart ! Telewizja publiczna ma misję do wypełnienia a nie ściganie na kretyńskie programy typu "gwiazdy" doją krowy .......
  • ~Przykro mi
    (2019-08-23 08:49)
    Jestem spokojnym człowiekiem, ale sam Kurski i cała propaganda w TVP rozpala mnie do czerwoności. To smutne co On i PIS zrobili z TVP. Zawsze TVP było stronnicze, ale nigdy, aż tak. Wiadomości nie da się już po prostu oglądać. Niestety jest cała masa starszych ludzi, którzy nie rozumieją, że jest to propaganda i wierzą w to całym sercem. Niestety na takich ludziach PIS żeruje. Strasznie mi przykro.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-23 07:44)
    A jeśli -p. Kurski- nasi zachodni sąsiedzi zrobią program o 4:45, to jaki program Wy zrobicie?
  • ~Krystyna
    (2019-08-23 09:18)
    Jak dla mnie to zbyt wczesne godziny 5:45 czy 6:00. Jeszcze wtedy smacznie śpię i śnię o Polsce pełnej miłości, szacunku Polaków względem siebie, bez hejtu, oczerniania, zbędnej rywalizacji w walce o władzę itd....takie tam majaki senne.
  • ~////????
    (2019-08-23 08:24)
    Obecny program Jaka to melodia to kompletna żenada a ten prowadzący to brak słów
  • ~Sokular
    (2019-08-23 08:11)
    ALE problem nie w czasie emisji tylko w PROGRAMIE
  • ~monidlo
    (2019-08-23 07:50)
    Kurski ogląda seriale? Łgarz jeden.
  • ~Franz Josef
    (2019-08-23 08:12)
    Grüzzi, TVP, heil heil!
  • ~SinMan
    (2019-08-23 09:25)
    Wielka Gra - NIE. Ten teleturniej zmusza do myślenia, a myślący ludzie to tragedia dla PIS-u.
  • ~vp
    (2019-08-23 09:42)
    Panie Kurski niezależnie od pory nie włączę waszego ciągłego hejtu nawet gdybyście w sposób namacalny całowali oglądaczy w pośladki prze niewątpliwie najmniej urocze panie w waszym szambie .Pan nie jest prezesem ,pan jest szambolanem .
  • ~Przecież
    (2019-08-23 09:45)
    kurski to taka typowa pisowska miernota miłująca dewelopera.
  • ~xxxx
    (2019-08-23 09:39)
    Nikt normalny TVPiS nie ogląda więc Kurski może sobie nawet nago tanćzyć o 5 rano.
  • ~Krzysztof
    (2019-08-23 09:50)
    Pionek Kaczyńskiego zwany prezesem TVP przedstawia stacje TVP, jakoby konkurowały na rynku medialnym np. z TVN. Żałosny prezesie, kiedy to np. TVN otrzymał 2 miliardy dofinansowania z budżetu oraz kolejny miliard z obowiązkowego haraczu na wasza propagandę, zwanego abonamentem. Jest Pan żałosnym cynikiem, który w przyszłości oceniany będzie dużo gorzej niż Urban
  • ~kasjer
    (2019-08-23 09:07)
    Jak się dostaje od władzy miliardy, to można szastać pieniędzmi bez opamiętania. Taki to menager.
  • ~gucio
    (2019-08-23 09:03)
    Faktycznie nikt ich nie wyprzedzi, nawet stalinowska propaganda przegrywa. Dotacje da prezes...… Ale ja panie Jacku pozostanę wolny. Pana i pańską tv mam tam gdzie ich miejsce
  • ~Zorro
    (2019-08-23 12:21)
    Racja, nikt nie wyprzedzi TVP w poziomie zakłamania, ilości sączonego jadu, nienawiści, w poziomie lizusostwa i dyspozycyjności wobec władzy. TVP pod przywództwem pana Kurskiego przekroczyła dawno normy z czasów Macieja Szczepańskiego czy późniejsze - z okresu stanu wojennego.
  • ~wjw
    (2019-08-23 11:07)
    W poziomie blagi to rzeczywiście TVP nikt nie przegoni.
  • ~Don Carlos
    (2019-08-23 10:18)
    Pan prezes tak szybko chce biec, że w końcu zobaczy swój własny zadek, który biegnie przed nim. Prezesa muszę zasmucić, bo ja od 4 lat nie oglądam TVPiS i także nie słucham Polskiego Radia I, II, III, IV i jestem bardzo szczęśliwy, a samopoczucie jest naprawdę bardzo dobre. Oglądam telewizję TVN i słucham TokFm, radia ZET, a potrzeby muzyczne uzupełniam sobie swoją własną płytoteką. Wszystkich ludzi przyzwoitych zachęcam, zobaczycie jaką poczujecie ulgę duchową, natomiast panu prezesowi życzę szybkiego zakończenia misji.

Może zainteresować Cię też: