Rafał Ziemkiewicz ma przeprosić Annę Dryjańską. "Taniej by mi wyszło rozjechać ją na pasach"

| Aktualizacja:

Rafał Ziemkiewicz przegrał przed sądem apelacyjnym sprawę z powództwa dziennikarki Anny Dryjańskiej, która poczuła się urażona wpisem publicysty na Twitterze. Ziemkiewicz ma zamieścić przeprosiny na głównej stronie Onetu. To koszt "rzędu kilkudziesięciu, jeśli nie stu kilkudziesięciu tysięcy złotych" – pisze dziennikarz na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~Damian Białystok
    (2019-09-16 18:10)
    Napisze do Izraela i rodzina mu przyśle.
  • ~Mietek
    (2019-09-15 14:36)
    To jakie mamy wolne sandy haha , jeden sadzi niewinny a drugi winny , na podstawie tych samych dowodow ! Czy tam pracuja imbecyle , ktorzy interpretuja prawo rzutem monety , albo tak , albo siak ? To sa wyroki , za niby pomowienie ruina finasowa , za przestepstwo przejechania na pasach niska grzywana . To jest absurd , az trudno uwierzyc , ze kasta moze byc tak glupia i nikczemna !
  • ~komornik
    (2019-09-14 19:17)
    Brawo Sąd.A ty menelu Zienkiewicz płać.
  • ~Kacap Leśny
    (2019-09-14 08:51)
    Wyjątkowo prymitywne prawackie ********* nawet jak na standardy pisiarni.....
  • ~Clerc
    (2019-09-13 18:05)
    To dla Pana redaktora bardzo dobra lekcja odpowiedzialności - życiowej i za słowo. Bo bardzo łatwo jest opluwać, judzić i wyśmiewać, gdy się za to osobistej odpowiedzialności, najlepiej finansowej, nie ponosi. I właśnie po to potrzebne są niezawisłe sądy, niezawisłe także od Suwerena, dopóki Suweren nie zmieni ustroju zmieniając legalnie konstytucję.
  • ~Bubo
    (2019-09-13 15:55)
    FACET TY I TAK MASZ DOBRZE POD SUFITEM TAK XE.ONI ZA TOBA MOGĄ NOSIC TECZKĘ
  • ~Aurek
    (2019-09-13 14:50)
    Karać obrońców życia - nagradzać deformatorów. Płacić Niemcom!
  • ~waj
    (2019-09-13 14:05)
    Teraz widać jak działają te "sprawiedliwe" sądy
  • ~znowu kłamią
    (2019-09-13 11:53)
    niektórzy aparatczycy reżimu z wydziału propagandy przy kc pis są wyjątkowo obleśni.
  • ~utylizowac
    (2019-09-13 10:01)
    za te slowa sten sku ---syn powinien siedziec panowie pisielcy siedziec
  • ~TEMIDA
    (2019-09-13 08:03)
    "Sąd Okręgowy w Gdańsku orzekł, że Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za słowa, że to on jest odpowiedzialny za śmierć 96 osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej. Sąd odrzucił wniosek prezesa PiS dot. zapłaty zadośćuczynienia finansowego w wysokości 30 tys. złotych, twierdząc, że przeprosiny to wystarczająca kara". Wałęsa do dziś nie wykonał wyroku sądu z 6 grudnia 2018 roku i nie przeprosił Kaczyńskiego. Można? Można! To dlaczego Ziemkiewicz miałby być gorszy od Wałęsy? Prawda? Cytat: "Sąd w Jeleniej Górze uznał, że słowo "suka" użyte wobec minister edukacji Anny Zalewskiej nie jest uważane za obelżywe." Koniec cytatu. Zdeformowana - obelżywe, suka i nie obelżywe. To "k.wa" też nie obelżywe. Ch.j - też nie obelżywe. W zależności kto o kim powiedział i który sędzia sądził. Zawsze można uznać, że to nie opinia tylko stwierdzenie faktu...
  • ~Hiro
    (2019-09-12 20:14)
    To zwykły ham,
  • ~Slovik
    (2019-09-12 18:21)
    Psy szczekają karawana idzie dalej..... Jest Pan wielki Panie Rafale
  • ~Mili
    (2019-09-12 16:43)
    Cham I nic wiecej cham cham
  • ~Wisła
    (2019-09-12 14:34)
    knajacki styl rozwodnika, który dawno nie dostał w twarz lub gdzie indziej...
  • ~md
    (2019-09-12 11:58)
    Mędzia, który orzekł ten wyrok, miał najwyraźniej odlot ideologiczny, bo podstawę prawną trudno w tym dostrzec.
  • ~Polak -obywatel
    (2019-09-12 11:52)
    To co powiedział Ziemkiewicz to Groźba karalna!!!Czy on naprawdę zamierza ją rozjechać na pasach??Jest groźba więc prokurator powinien go izolować( w więzieniu) na długi czas aż ochłonie z tej nienawiści!!!Czy prokurator weźmie na siebie winę jak dojdzie do spełnienia groźby???? Zobaczymy!!!!
  • ~Tt
    (2019-09-12 11:38)
    Kosztowne, Ziemkiewicz, to jest twoje pitolenie, co ślina na język przyniesie.
  • ~ziuk
    (2019-09-12 10:04)
    Zwykłe kneblowanie wolności słowa i stronniczość. Dla jednych horrendalne kary finansowe, na rzecz lewicowych mediów, dla drugich "dopuszczalne granice krytyki" i oddalenia pozwów.
  • ~TeżPIS
    (2019-09-12 10:03)
    A ja chętnie dołożę się na wydatki dla p. Ziemkiewicza.

Może zainteresować Cię też: