Rafał Ziemkiewicz ma przeprosić Annę Dryjańską. "Taniej by mi wyszło rozjechać ją na pasach"

| Aktualizacja:

Rafał Ziemkiewicz przegrał przed sądem apelacyjnym sprawę z powództwa dziennikarki Anny Dryjańskiej, która poczuła się urażona wpisem publicysty na Twitterze. Ziemkiewicz ma zamieścić przeprosiny na głównej stronie Onetu. To koszt "rzędu kilkudziesięciu, jeśli nie stu kilkudziesięciu tysięcy złotych" – pisze dziennikarz na Facebooku.

wróć do artykułu
  • ~Andre
    (2019-09-11 14:44)
    Panie Prezesie Kurski, i taki osobnik dostaje okienko w programie TVP ? bez wzgledu na to, czym sie popisywal dotychczas ten pan , dzis przekroczyl granice akceptacji udzialu w mediach publicznych! wiadomo ze w mediach nie ma tolerancji dla moralnych degeneratow-ta granice przekroczyl Ziemkiewicz .ten pan powinien miec zapewniona opieke lekarska a nie miejsce w studio tv
  • ~Zorro
    (2019-09-11 12:39)
    Trzeba było myśleć zanim się uczyniło krzywdę komuś drugiemu, panie Ziemkiewicz. Bardzo słuszny, sprawiedliwy wyrok za niesprawiedliwe, podłe zachowanie.
  • ~stos
    (2019-09-11 16:45)
    jest powazny powod i mam nadzieje ze Ziem...kiewicz zniknie raz na zawsze z tvp! nie mozna tolerowac braku zdrowego moralneg kregoslupa.
  • ~dlatego trzeba zaorać sądy
    (2019-09-11 13:03)
    wytłumaczcie mi raz jeszcze za co ma przepraszać Ziemkiewicz bo że za chamstwo to rozumiem ale dlaczego w Onecie ? dlaczego na stronie gównej ? dlaczego pieniężnie ?
  • ~ot co
    (2019-09-11 13:02)
    Zauważyłem, że ci, którzy są za aborcją zdążyli się już urodzić -Regan. No właśnie....
  • ~internautka 50+
    (2019-09-11 12:58)
    B niesłuszny wyrok. Dlaczego odbywają się jakieś manifestacje pod prywatnym domem.Przecież PIS ma ,,gdzieś w W-wie swoją siedzibę, tam mogą protestować
  • ~pola
    (2019-09-11 12:49)
    jak to trzeba naprawic sady ---jaka to wiarygodnosc i ucziwosc ...rozna i roznie -kasta rzadzi --na wszystko gotowi by byc sedziami ---zawislymi
  • ~pppp
    (2019-09-11 14:48)
    Proponuję zrzutkę na te przeprosiny a nadmiar przeznaczyć na resocjalizację dla Pani Dryjańskiej.
  • ~Rozwali sitwy sedziowskie
    (2019-09-11 13:51)
    Najwazniejsza i natychmiastowa decyzja wladzy po wyborach to rozwalic te uklady sitwy w sadach , Wyroki jakie wydaje ta sitwa nie maja nic ze sprawiedliwoscia ,To sa komunistyczne pacholki ,Odebrac im nienalezne przywileje ,odebrac olbrzymie emerytury /np, Strzemboszowi ,Rzeplinkiemu .Stepniowi ....ktorzy lamia przepisy obowiazujace sedziow /
  • ~An
    (2019-09-11 14:14)
    Takie sądy, żona Kalisza jechała po pijanemu wiozla dziecko i skazana została na prace publiczne. W organizmie stwierdzono 2,5 promila
  • ~Bobi
    (2019-09-11 18:14)
    Głupota ludzka nie ma granic. Pragnę zauważyć, że to strona reprezentowana przez tę panią jest chamska, arogancka i obraża ludzi inaczej myślących. Wpis pana Ziemkiewicza był inteligentny i bardzo prawdziwy. Tak trzymać.
  • ~żuczek
    (2019-09-11 22:11)
    Za co ma ją przepraszać? Że jest zdeformowana, a mimo to matka ją urodziła? Absurdalny wyrok motywowany ideologicznie, a nie prawnie i logicznie.
  • ~\/weredyk/\
    (2019-09-11 22:57)
    Hahaha właśnie dlatego trzeba tę komunę w sądach przepędzić... dla mnie pani Dryjańska jest zdeformowana etycznie - nawet nie wiedziałem że jest grubą ********* Na miejscu Ziemkiewicza składałbym kasacje...
  • ~waj
    (2019-09-13 14:05)
    Teraz widać jak działają te "sprawiedliwe" sądy
  • ~Observer
    (2019-09-11 16:00)
    Najlepiej wszystkich wsadzić do "ciupy"... Wszyscy hejtują, głupoty wypisują, i dobrze się mają..., dlaczego akurat on? Wypisał się na twiterze to i przeprosić powinien na twiterze, koszty sądowe słusznie, przegrał niech płaci. Dziwny jest ten świat.
  • ~TeżPIS
    (2019-09-12 10:03)
    A ja chętnie dołożę się na wydatki dla p. Ziemkiewicza.
  • ~md
    (2019-09-12 11:58)
    Mędzia, który orzekł ten wyrok, miał najwyraźniej odlot ideologiczny, bo podstawę prawną trudno w tym dostrzec.
  • ~TEMIDA
    (2019-09-13 08:03)
    "Sąd Okręgowy w Gdańsku orzekł, że Lech Wałęsa musi przeprosić Jarosława Kaczyńskiego za słowa, że to on jest odpowiedzialny za śmierć 96 osób, które zginęły w katastrofie smoleńskiej. Sąd odrzucił wniosek prezesa PiS dot. zapłaty zadośćuczynienia finansowego w wysokości 30 tys. złotych, twierdząc, że przeprosiny to wystarczająca kara". Wałęsa do dziś nie wykonał wyroku sądu z 6 grudnia 2018 roku i nie przeprosił Kaczyńskiego. Można? Można! To dlaczego Ziemkiewicz miałby być gorszy od Wałęsy? Prawda? Cytat: "Sąd w Jeleniej Górze uznał, że słowo "suka" użyte wobec minister edukacji Anny Zalewskiej nie jest uważane za obelżywe." Koniec cytatu. Zdeformowana - obelżywe, suka i nie obelżywe. To "k.wa" też nie obelżywe. Ch.j - też nie obelżywe. W zależności kto o kim powiedział i który sędzia sądził. Zawsze można uznać, że to nie opinia tylko stwierdzenie faktu...
  • ~Bubo
    (2019-09-13 15:55)
    FACET TY I TAK MASZ DOBRZE POD SUFITEM TAK XE.ONI ZA TOBA MOGĄ NOSIC TECZKĘ
  • ~Aurek
    (2019-09-13 14:50)
    Karać obrońców życia - nagradzać deformatorów. Płacić Niemcom!

Może zainteresować Cię też: