Najpierw spór o sondaż, teraz też o przeprosiny. Konfederacja: Wiadomości TVP nie wykonały orzeczenia sądu

Politycy Konfederacji uważają, że Wiadomości TVP nie wykonały postanowienia sądu, opublikowany materiał z przeprosinami nazwali "ekscesem" i "manipulacją". Zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu wystąpią do sądu, by doprowadzić m.in. do tego, aby przeprosiny opublikowano w odpowiedniej formie.

wróć do artykułu
  • ~kos
    (2019-10-09 08:37)
    GRUPA PRZESTĘPCA NIE WYKONAŁA ORZECZENIA SĄDU ? NIESAMOWIE. RODO ?
  • ~Zobaczcie. Warto!
    (2019-10-05 14:27)
    Nowy klip wyborczy KONFEDERACJI. Na KONFEDERACJĘ oddaj głos królewno! -> youtu.be/o4YkC8YoWQo
  • ~Warto poznać KONFEDERACJĘ!
    (2019-10-05 13:59)
    Podkarpacka konwencja KONFEDERACJI w Rzeszowie - sobota 05.10.2019 - relacja eMisjaTV już dostępna na: youtu.be/UWS2hdCliGQ
  • ~sake
    (2019-10-05 13:00)
    Niestety Konfederacja okazała sie bandą pieniaczy.TVN ich sondazowego wyniku tez nie podała ale Winnicki jakoś nie oddaje sprawy do sadu ,dlaczego? Bo Konfederacja już sie widzi w sojuszu z Antypisem.
  • ~koneser
    (2019-10-05 12:25)
    Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny!
  • ~Emerytka
    (2019-10-05 08:13)
    Jeśli tak ma wyglądać Konfederacja w sejmie to ja dziękuję .O wszystko będą się sądzić .Będziemy z mównicy słuchać jak to trzeba się z Rosją dogadać, jak to powinniśmy wyjść z NATO ,słuchać p.Merkel I Makrona a z a USA zerwać stosunki.Osobiście dziękuję za taką partie w sejmie.P.Mike ciężko zrozumieć facet ma wadę wymowy ciekawa jestem jak jego kandydujaca rodzina czy też mają coś do powiedzenia.Ta partia całkowicie mi nie leży . Nie będę na nią głosowała .Oby nie weszla do parlamentu.
  • ~Przeprosiny.
    (2019-10-05 06:16)
    Wałęsa tak samo nie wykonał orzeczenia sądu. Przeprosin Kaczora.
  • ~jenerał
    (2019-10-05 05:41)
    Czy Vega już czołga się z przeprosinami, przed "panem Misiem" ?
  • ~wifi
    (2019-10-04 21:14)
    jak tak dalej pójdzie to Kaczyński z Kurskim napisze na nowo wikipedię i własną wersję słownika języka polskiego....
  • ~skok
    (2019-10-04 20:45)
    bo to była tylko opinia paru sędziów a nie wyrok. Taka jest teraz prawna wykładnia wyroków RP.
  • ~Nic nie pomoże
    (2019-10-03 18:48)
    Wyrok wyrokiem ale Konfederacja nie zaklnie kiepskich swoich wyników ani teraz ani wcześniejszych.Może zastanowili by się lepiej nad swoim programem i nad gadkami swoich ************ ących w cały świat
  • ~pis(nie)da
    (2019-10-02 14:16)
    Jak TVP ataukej, to ok, ale jak jest słusznie krytykowana, to larum podnoszą!
  • ~kasiora ukochana
    (2019-10-01 23:18)
    Mam nadzieję, że KOnfederacja nie przekroczy progu 3%
  • ~PissOff
    (2019-10-01 09:17)
    PiS klamkę w żywe oczy, afera goni aferę, obietnice Pinokia to czysta fikcja i kpina....kto na te bandę głosuje ?! Tylko ci oszukani kolejnymi 500tkami ? Czy ci co mają o tanich autach elektrycznych? Czy ci co wierzą w statku ze stoczni państwowej? Czy ci co chcą kupić tani węgiel....z Mozambiku?! Czy głosują na PiS ci co będą oszczędzać w PPK i faktycznie mniej zarabiać ?może emeryci i renciści którym obiecuja złote góry ale PiS czeka na ich najszybszy zgon w kolejce do lekarza ? Zamiast elektrycznych autem Polska będzie miała kolejne eFy...za 30 kilka MILIARDOW DOLCÓW....amerykankę potrafią zrobić biznes.
  • ~asd123123
    (2019-10-01 08:48)
    6Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Nowogrodzka
    (2019-10-01 07:57)
    TVPis i Kurski - CIEMNY LUD to kupi.
  • ~polamanola
    (2019-10-01 07:54)
    TVP na taczkach wywieziemy już niedługo.
  • ~Konfederacja
    (2019-10-01 02:50)
    447. Jak wygra PiS to popłyną wielkie pieniądze dla bankierów z Nowego Jorku!
  • ~Baczny obserwator
    (2019-10-01 02:49)
    Konfederacja nic nie wygrała, to tylko jeszcze jeden rozgrzany sędzia.
  • ~kontestator
    (2019-09-30 20:30)
    Nie rozumiem postępowania PiS-u. Przecież Konfederacja jest ruchem antykomunistycznym i z PiS-em powinno być im po drodze. Tymczasem PiS traktuje Konfederację, jak swoich największych wrogów. Czyżby bali się, że konfederaci odbiorą im część elektoratu? Zapewne tak, ale przez takie działanie PiS straci znacznie więcej.

Może zainteresować Cię też: