• ~ed
    (2012-04-27 18:19)
    weźcie ją!
  • ~Andrzej PASCHALSKI
    (2012-05-08 10:47)
    Jest mi to zupełnie obojętne,czy HANNA LIS wraca do telewizji, czy nie.Dla mnie to nie jest żadna GWIAZDA.Odczytuje w PANORAMIE, co jej napisano i już.Niestety za duże pieniądze.TVP jak zwykle kłamie mówiąc,że nie może nadawać lepszych programów z powodu braku pieniędzy.Pani HANNA LIS nie jest żadną dziennikarką.Jest po prostu zwykłą czytaczką PANORAMY,jak podają media, za 30 tysięcy miesięcznie.Gratuluję więc TVP za rozsądne wydawanie pieniędzy.,a pani LIS dobrego samopoczucia.
  • ~futurolog
    (2013-02-06 19:24)
    Lisy -to produkty zatępcze
  • ~HG
    (2012-11-09 18:46)
    Hanna Lis i jej pożal się Boże mąż Tomuś to największa pomyłka w historii dziennikarstwa
  • ~taka prawda
    (2012-07-26 23:45)
    j.jan
    Skąd ty możesz wiedzieć.nawet by na ciebie nie spluneła .
    O chyba że jej kariera by od ciebie zależała to tedy tak obsługa pełna opcja
  • ~tylko pytam
    (2012-07-26 23:42)
    re-jagodzianka
    Tyś hanna Lis czy jak.
  • ~bez
    (2012-07-12 00:13)
    Bardziej Rusin -co to za tekst?. Nie porównuje się tak różnych osób, Rusin to pusta lala , a Hanna to intelektualistka godna Lisa.
  • ~jagodzianka
    (2012-07-05 14:59)
    No tak... A może by tak ktoś zauważył, że Pani Hanna Lis to osoba bardzo przystojna, nienagannie ubrana, dobrze wykształcona, o inteligentnym wyrazie twarzy? Z wszelką pewnością to również osoba mająca własne zdanie i umiejąca ponieść ryzyko, które z tego stanu rzeczy wynika (aby to jednak zauważyć- należy uważnie i obiektywnie prześledzić drogę Jej kariery dziennikarskiej!). Praca, jaką wykonuje w II programie telewizji, z pewnością wszelką nie ogranicza się jedynie do odczytania tekstu, przygotowanego dla Niej przez kogoś innego. Odrobina obiektywizmu (i życzliwości) w komentarzach nie zaszkodzi. ...
  • ~j.jan
    (2012-06-08 10:43)
    Zazdroszczą pozostałe "baby" jej bo jest dobra i tyle.
  • ~Smutny
    (2012-06-01 13:50)
    Pani Haniu jak popatrzyłem na zdjęcie to wiem dla czego nie chcą płacić abonamentu zawsze była pani butna trochę samokrytyki co u was nie ma luster w domu.