• ~zdziwiona
    (2014-01-19 14:21)
    świętej pamięci Pan Andrzej Turski zmartwychwstał, żeby z żoną (sic!) wziąć udział w tej gali?
  • ~cba
    (2013-05-07 18:54)
    Bielecki podstawil Zalewskiego finansowego z Domu Development jako figuranta
    apartamentu Kruczkowskiego 6 m 38
  • ~Drzazga 101
    (2013-04-05 19:44)
    "Jan Krzysztof Bielecki Na gali nie zabrakło znanych twarzy."
    O Matko, jeśli o mnie chodzi, to mnie się marzy, żeby ten zacinajęcy się - przy goleniu też - dupek, uczestniczył TYLKO na takich galach, a nie jako szef doradców McDonalda, bo póki ten gnom będzie doradzał tej miernocie McDonaldowi, to będziemy na wciąż mieli tak jak mamy.
    Hej !-
  • ~evabemm
    (2013-03-16 02:53)
    co ty mozesz wiedziec o upa i o tym za czym placza starowinki? chcieli tylko zostac w domu, a nie byc na wygnaniu n.p. na slasku, pomorzu, mazurach, dlatego staeiali sprzeciw. poczytaj, popatrz na zdjecia z akcji wisla. tak z ludzmi nawet sie faszysci nie obchodzili jak polacy z ukraincami. a wiesz kto swierczewskiego zabil? swoi polacy, bo im nie pasowal, a zwalili na ukrainców, zeby miec pretekst do mordowania i wywozu z domów!!!
  • ~Mudel
    (2013-03-12 04:40)
    Taaaaa!!! w PRL-u wszyscy nieroby milicja doprowadzała do roboty, a tu popatrzcie tylko już zapisuje ich do Anatomi albumów cnoty! ! Takie to sobie rymci pymci, a w kąciku dała bym Ci. Entelegencja aż razi oczy a aparycja szkapa ma piękniejsze oczy ! ! !
  • ~WiesioMotek13*
    (2013-01-22 05:32)
    Same Icki ??? - jak bum cyk cyk !!! ;/
  • ~kasienka
    (2013-01-17 15:27)
    Gdy widze fotki tego bezczelnego glupka jasio-krzysia to rece mi sie trzesa! Cala reszta tego towarzycha na zblizonym POziomie.
  • ~markiza
    (2013-01-17 05:55)
    mały jasiu krzysiu prawdzie nazwisko izaak blumenfeld po polsku kwieciste pole,desant gdanski
  • ~Barton
    (2013-01-17 05:26)
    To dlatego były w Warszawie PO(dwyżk)i cen biletów. PO(tańczyli sobie za nasze pieniądze.
  • ~Kazimierz
    (2013-01-17 03:27)
    A tak oto traktuja kelnerow i sluzbe na takich imprezach, upodlenie czlowieka, LINK: http://u.to/tshaAg
  • ~tak!
    (2013-01-17 03:25)
    ~Jak leci2013-01-17 00:44

    Te świnie należałoby wyłapać i sprawiedliwie osądzić, by następnie powiesić
  • ~tomek
    (2013-01-17 02:54)
    i krzysio niezguła bielecki i ten koszerny stary pierdziel ktory do kazdej wadzy sie przyspawa zupelnie jak miszcz wajda to pan daniel i ta idioten gronkewicz czy jak tam sie ona nazywa - no sam szacowny ekstrement...
  • ~xxxlxxx
    (2013-01-17 02:37)
    Odnosnie ukrainskich band UPA...Wydaje mi się, że nazywanie upowców partyzantami to gruba przesada. Jestem stuprocentowym Ślązakiem, ale mieszka tu u nas wielu "przybyszy" z tamtych stron: tarnopolskie, stanisławowskie, lwowskie, Wołyń. To co opowiadają starzy "chadziaje" sprawia, że mnie, dorosłemu człowiekowi wychowanemu na innym biegunie cywylizacyjnym, włosy stają na głowie dęba. Opowiadaniom towarzyszą emocje tak wielkie, że relacjonujący, nawet dogorywający staroszek albo starka na wózku, podnoszą głos, ożywiają się, nieraz płaczą i w ich słowach czuć niewysłowioną niechęć, a nieraz nienawiść, do wszystkiego co małoruskie. Jest to niezwykle dojmujące i przerażające. Nie są w stanie zapomnieć, i co najgorsze wybaczyć, obleczeni nieomal w śmiertelną koszulę. Dla ludzi Europy Środkowej, a za Niemca jak najbardziej Zachodniej, jaką jest Śląsk, te całe Kresy to Azja. A takie opowieści tylko potwierdzają ten stereotyp i budzą skojarzenia Ukraińcami - nieomal dziećmi Dżyngis-chana. Przez szacunek dla powyrzynanych jak zwierzęta Polaków nie nazywajmy hord rzeźników obojga płci (i w każdym niemal wieku. Bo niektóre dzieci przecież szpiegowały, podpalały i okradały pomordowanych) partyzantami. To bandy ludobójców. Jak to mawiają w Rusyji i w Priwislinskom Kraju - "swołocz".
  • ~Jak leci
    (2013-01-17 00:44)
    Te świnie należałoby wyłapać i sprawiedliwie osądzić, by następnie powiesić
  • ~Rol nick
    (2013-01-17 00:26)
    Niemiec dał Cieciowi wychodne ?
  • ~tutejszy
    (2013-01-17 00:24)
    Ja tam nie znam chazarskich obyczajów, oni świętują Chanukę ?
  • ~cycaty tomek
    (2013-01-16 23:48)
    "Samoobrona jest tworem bylych oficerów sluzb bezpieczenstwa.
    Mój brat, który byl ministrem stanu do spraw bezpieczenstwa, dostal raport, z którego wynikalo,
    ze grupa bylych oficerów SB zalozyla ZZ 'Samoobrona'?." JK dla Glosu Wybrzeza 22.06.2003 r.

    Co z ta wiedza zrobil panprezes Kaczynski ?

    PISiury pytaja czesto: " W takim kraju zyjemy, czy to jest normalne?"
  • ~J-23
    (2013-01-16 23:32)
    żydowska hołoto dlaczego nikt was nie lubi
  • ~007
    (2013-01-16 23:26)
    I oni wyPOwiadają się w sprawach Mojej Polski.
  • ~Janus Normalny
    (2013-01-16 23:23)
    Za takie zdjęcia, to ja bym tego fotografa posłał do tiurmy. Obrzydliwość!