• ~Rzeznik
    (2013-03-10 18:15)
    Tylko SWINIE pracują w TVP, TVN, POLSAT
  • ~medalista
    (2013-02-25 11:36)
    Dżizes, same lemingi.
  • ~oko
    (2013-02-23 13:55)
    Telewizja jest mętnego nurtu i są to najemnicy do ogłupiania Narodu . Obiektywna TV ma już 2. 5 miliona podpisów za ..na Multipleksie cyfrowym i nie może dostać , gdyż w Tuskolandzie TV wolna nie może istnieć bo to zamordyzm
  • ~Oscar
    (2013-02-23 12:16)
    Jeszcze nie wiecie dla kogo??

    DLA SAMYCH SWOICH - PSEUDO-ARTYSTOW!
  • ~piesnalecz
    (2013-02-22 23:45)
    Koparka Kopacz na1m.gl. i Nasz Bulkomorowski
  • ~widz
    (2013-02-22 20:24)
    Nie r4óbcie sobie jaj z tym Kużniarem. To nie wiktor a "tragedia"
  • ~q
    (2013-02-22 19:48)
    przyjrzyjcie sie dobrze zdjeciu z kizniarem. W tle piramida i promienie odchodzace od wszechwidzacego oka illuminatów. Przypadek?! W sumie to nie dziwi bo kuzniar to globalny lewak. Ale tak otwarta symbolika uderza mnie po raz pierwszy w polskich mediach.
  • ~POwiec
    (2013-02-22 19:25)
    Do "Bicz Na"
    Radzilbym ci zmienic dostawce towaru. Patrzac na twoj wpis obawiam sie ,ze jest to zwykla podroba.
  • ~bicz na
    (2013-02-22 18:07)
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
  • ~antej
    (2013-02-22 18:06)
    Narodowcy nie róbciezadym,zorganizujcie sie, założcie partię np.ojczynzna Polaków i wejdzcie do Sejmu,Senatu do PE, wtedy będziecie cos znaczyć
  • ~pełowiec
    (2013-02-22 17:55)
    K U R WA a kogo to obchodzi jak ludzie na czynsz nie maja i co do gara włożyć
  • ~pytam
    (2013-02-22 17:52)
    Właściwie, to za co te wiktory? Za wysługiwanie się władzy?
  • ~ufka
    (2013-02-22 17:49)
    jestem w szoku bo nie ma nikogo z medialnej rodziny Lisów, a przecież warto by dać narybkowi jakiś tytuł na zachętę, chociaż takiego mini wiktora jako zapowiedź przyszłych wielkich sukcesów w telewizorze
  • ~caryca
    (2013-02-22 16:21)
    KUZNIAR I SYKUT, PREZENTERZY..W JEDNEJ KATEGORIII, BRAWO, WLASNIE TAK, PANI OD PROGR,MUZYCZNEGO I PAN ..PODOBNIE...OCZYWISCIE SYKUT LEPSZA...MALZENSTWO POCHANKOW...NO BRAWO..MAFIA RZADZI...SAMI SIEBIE NOMINUJA I SAMI SIE NAGRADZAJA...ZENADA..
  • ~ja ja
    (2013-02-22 16:19)
    Kuźniar ma cały czas wystawiony język do POlisania.
  • ~Łowca s k u w ysy
    (2013-02-22 16:18)
    Wynocha kundlu z SB.
  • ~POgarda dla bezpieki medialnej
    (2013-02-22 16:14)
    Same Ubeckie czerwone mordy. Jedno i to samo .
    Ciagle jedne i te same UBeckie mordy przyznają sobie nagrody.

    Pogarda dla Służby Bezpieczeństwa PRL która ma w swych brudnyc h łapach 99 procent mediów w Polsce.

    Gardzę wami ku rw y i życzę wam byście gnili za życia.
    Parszywe UBeckie czerwone mordy!!!
  • ~A ja proponuję...
    (2013-02-22 16:08)
    ...Wiktora dla Orbana (nie mylić z Urbanem)
  • ~VICTOR
    (2013-02-22 16:03)
    'wiktory' dla SAMYCH SWOICH = TUSKOWYCH DU-PO-LIZOW!
  • ~Morozow
    (2013-02-22 16:02)
    Urban i Kotliński To gdzie Jeszcze Piotrowski G Czyżby zapomniano
    o ich zasługach dla PZPR