• ~grzegorz1
    (2013-02-22 15:37)
    Brakuje tylko Urbana.
  • ~pełowiec
    (2013-02-22 17:55)
    K U R WA a kogo to obchodzi jak ludzie na czynsz nie maja i co do gara włożyć
  • ~Morozow
    (2013-02-22 16:02)
    Urban i Kotliński To gdzie Jeszcze Piotrowski G Czyżby zapomniano
    o ich zasługach dla PZPR
  • ~POgarda dla bezpieki medialnej
    (2013-02-22 16:14)
    Same Ubeckie czerwone mordy. Jedno i to samo .
    Ciagle jedne i te same UBeckie mordy przyznają sobie nagrody.

    Pogarda dla Służby Bezpieczeństwa PRL która ma w swych brudnyc h łapach 99 procent mediów w Polsce.

    Gardzę wami ku rw y i życzę wam byście gnili za życia.
    Parszywe UBeckie czerwone mordy!!!
  • ~ja ja
    (2013-02-22 16:19)
    Kuźniar ma cały czas wystawiony język do POlisania.
  • ~caryca
    (2013-02-22 16:21)
    KUZNIAR I SYKUT, PREZENTERZY..W JEDNEJ KATEGORIII, BRAWO, WLASNIE TAK, PANI OD PROGR,MUZYCZNEGO I PAN ..PODOBNIE...OCZYWISCIE SYKUT LEPSZA...MALZENSTWO POCHANKOW...NO BRAWO..MAFIA RZADZI...SAMI SIEBIE NOMINUJA I SAMI SIE NAGRADZAJA...ZENADA..
  • ~ufka
    (2013-02-22 17:49)
    jestem w szoku bo nie ma nikogo z medialnej rodziny Lisów, a przecież warto by dać narybkowi jakiś tytuł na zachętę, chociaż takiego mini wiktora jako zapowiedź przyszłych wielkich sukcesów w telewizorze
  • ~pytam
    (2013-02-22 17:52)
    Właściwie, to za co te wiktory? Za wysługiwanie się władzy?
  • ~antej
    (2013-02-22 18:06)
    Narodowcy nie róbciezadym,zorganizujcie sie, założcie partię np.ojczynzna Polaków i wejdzcie do Sejmu,Senatu do PE, wtedy będziecie cos znaczyć
  • ~Preczzkomuną
    (2013-02-22 15:35)
    Szkoda, że nie było w Polsce lustracji. Wtedy o Gugale, Pochance, Kraśce, Kuźniarze by nikt nawet nie słyszał.
  • ~bicz na
    (2013-02-22 18:07)
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
    . na PO i Tuska głosują i ich popierają tylko plebs ,złodzieje i k . . . wy ! . .
  • ~POwiec
    (2013-02-22 19:25)
    Do "Bicz Na"
    Radzilbym ci zmienic dostawce towaru. Patrzac na twoj wpis obawiam sie ,ze jest to zwykla podroba.
  • ~q
    (2013-02-22 19:48)
    przyjrzyjcie sie dobrze zdjeciu z kizniarem. W tle piramida i promienie odchodzace od wszechwidzacego oka illuminatów. Przypadek?! W sumie to nie dziwi bo kuzniar to globalny lewak. Ale tak otwarta symbolika uderza mnie po raz pierwszy w polskich mediach.
  • ~widz
    (2013-02-22 20:24)
    Nie r4óbcie sobie jaj z tym Kużniarem. To nie wiktor a "tragedia"
  • ~Łowca s k u w ysy
    (2013-02-22 16:18)
    Wynocha kundlu z SB.
  • ~piesnalecz
    (2013-02-22 23:45)
    Koparka Kopacz na1m.gl. i Nasz Bulkomorowski
  • ~medalista
    (2013-02-25 11:36)
    Dżizes, same lemingi.
  • ~icek i ryfka
    (2013-02-22 15:47)
    A MORDECHAJ vel Morozowski gdzie.
  • ~moim zdaniem
    (2013-02-22 15:30)
    Wiktory dla tuskowych SŁUŻALCÓW. Politruk nagradza politruka.
  • ~Oscar
    (2013-02-23 12:16)
    Jeszcze nie wiecie dla kogo??

    DLA SAMYCH SWOICH - PSEUDO-ARTYSTOW!