• ~m
    (2013-11-11 12:11)
    kim jest TUSK to Małgośka idealnie opisała Donalda, zanim spojrzała na zdjęcie. Mały gnojek, rogacz udający lwa salonowego, podwórkowa niedojda, która przykurczoną sylwetką i durnowato wytrzeszczonymi oczkami błaga o życie.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-11-29 01:40)
    Zdjecie 6/12 jest swietne, wlasciwie nic dodac nic ujac...:))
    Ten pajac w srodku zdjecia, robi zalosne wrazenie, POwiedzialbym az do bulu. A te dwa "MOdele" zaraz za nim, to naprawde wies tanczy i spiewa... supi !!
  • ~haha
    (2013-11-11 09:26)
    Pudelek to dla idio.tów z PO
  • ~hanka
    (2013-11-11 18:14)
    Co to jest "fitnesserka"???
  • ~autor usłużny jak zwykle?
    (2013-11-11 10:32)
    Kaczyński - nr 2
    Macierewicz - nr 3
    Usłużny CYNGIEL platformiany z dziennika jakoś pominał!

    Przeczytać! Włos się na głowie jeży!: Ci z Czerskiej otwartym tekstem PRZECIW niepodległości:
    http://wyborcza.pl/magazyn/1,134728,14920799,Niepodleglosc__Jestem_przeciw.html#TRNajCzytSST
    http://wyborcza.pl/magazyn/1,126715,14921443,Rozbiory_oznaczaly_dla_Polski_postep_i_modernizacje.html
  • ~WIPLER_w_trakcie_masturbacji
    (2013-11-11 11:59)
    Wpływają w szambo, które serwują dzień w dzień
  • ~slowianka
    (2013-11-11 12:00)
    POLSCY POLITYCY TO SZAMBO MAMY TAK JAK MAMY . O DZIENNIKARZACH SZKODA WSPOMINAC.
  • ~lis
    (2013-11-12 12:50)
    PO zajsciach na ambasade radzieckom bronislaw wypluczyna i kaczor domnald tyfusek majom przeprosic PUTINA i zwionzek sowiecki ,za,najazd na ambasade sowieckom MAJOM sie stawic a trampkach i sPOdenkach gimnastycznych do RAPORTU ,skrzynka sowieckiego samogonu z krwi cukrzykow ,a kara bedzie lagodna ,chyba ze sie nie POdPOrzaodkujom wtedy dostanom pinkne LAGIERKI
  • ~Z PISU
    (2013-12-27 17:43)
    ja chcę do koryta :)
  • ~fuj
    (2014-02-03 18:36)
    ~Polak z Norwegii2013-11-29 01:40 - i jak ci sie podobaja norweskie zmywaki cepie? Az cud ze wiesz jak kompa wlaczyc matole pisdowski! Zajmij sie brudami w pomyjach a nie Polska glabie kaczy