• ~jkugfk
    (2015-02-08 09:11)
    Dziennikarze?! UBeckie POmioty. Resortowe bękarty
  • ~klomb
    (2015-02-08 09:12)
    Bawiły się dzieci resortowe, dlaczego nie piszecie dziennikarze?
  • ~xxxx
    (2015-02-08 09:12)
    Odrażające towarzystwo
  • ~sza
    (2015-02-08 09:23)
    Propagandyści obecnej władzy. To określenie jest bliższe prawdy.Dosadniej przy niedzieli nie będę się wyrażał , chociaż należy się.
  • ~Stop bezpiece PRL
    (2015-02-08 09:23)
    I znowu ten obrzydliwy PRL-owski SB-cki pomiot jest reklamowany w der Dzeinniku.

    Pojmijcie ,ze MO to ubecki pomiot nienawidzący Polski i Polaków.
    \
    To ubecka wiedźma stojąca na straży interesów bandytów ,złodziei i łapówkówkarzy! okradajacych Polskę już 8 rok z rzędu!!!

    Czemu tak nachalnie reklamujecie to odrazające UB-ckie bydle???
  • ~JA
    (2015-02-08 09:24)
    Szkoda ,że OLEJNIK te piórka nie wsadziła sobie w ciemniejsze miejsce tylko na głowę. ŻENADA- BEZGUŚCIE.
  • ~z Kanady
    (2015-02-08 09:25)
    dziwie sie ze pani Monika trzyma w reku amerykanska flage, wydaje mi sie iz bardziej pasuje czerwona z sierpem i mlotem
  • ~ZIOMEK
    (2015-02-08 09:25)
    TAM TRZEBA BYLO COS PODLOZYC !!!
  • ~Fruzia
    (2015-02-08 09:25)
    Prawdę mówiąc odrażający i żałośni to jesteście wy...zawistne polskie chłopstwo...po prostu chołota, która niczego w życiu nie osiągnęła...
  • ~Robnad
    (2015-02-08 09:27)
    tą POczwarą na froncie mają przykryć świetne wystąpienie Dudy na konwencji.
    dorzucając zdjęcie mumii komunizma- Paradowskiej, rzeczywiście można się wynicować ze wszystkiego, he, he, he.

    dobrze, że nie było obowiązku wieczornej lektury przed spaniem.
    koszmar nocy zimowej, ha, ha, ha.
  • ~Genitaliusz
    (2015-02-08 09:27)
    Jacy to dziennikarze ?
    To czerwona hołota.
  • ~Karol
    (2015-02-08 09:31)
    Typowo wschodni zwyczaj.

    Kłam, manipuluj i kradnij informacje!
    A jak już się dorobimy na tym to udajemy kogoś kim nie jesteśmy!!

    Dla mnie niektórzy to moralne ścierwa i nic więcej.
  • ~ślązak
    (2015-02-08 09:34)
    to nie są dziennikarze a producenci nawozu naturalnego,działają na zamówienie hołoty i złodziei rządzącej ,
  • ~PiSówka Wasza Mać!
    (2015-02-08 09:45)
    Zdrowie wasze w gardła nasze.
  • ~Zdzisio13 bicz na POmatolstwo
    (2015-02-08 09:46)
    Stara pukwa,
    jak to bywa,
    trochę stara ,
    trochę krzywa!

    UBecki, moralny parch w ludzkiej skórze , odpad który już gnije...
  • ~Robnad
    (2015-02-08 09:50)
    Fruzia2015-02-08 09:25

    skąd ty to wszystko wiesz folksdojczko, wcześniej resortowy POmiocie?
    wywiałaś z dorobkiem rodzinnym, czyli aktami UB?
    6 błędów POdczas czytania paru zdań z kartki "przemyśleń z głębi" naszego ukochanego i jedynego analfabety zalicza go w POczet ludzi wykształconych co najmniej, i to co niemiara. nie mówiąc o arystokracji kennelowej, he, he, he.

    na twoim miejscu bym uważał. obrażasz rypadło, co głowę ideałami w ZSL-u miało.
  • ~vindictive bicz na POmatolstwo i Web agentów --
    (2015-02-08 09:51)
    Genitaliusz2015-02-08 09:27 = Wiesio13 bicz...

    Achtung, предупреждение, warning, avertissement!

    Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-02-05 09:08=Wiesio-13 ubecki parweniusz,
    moralny parch, intelektualny parias Journal
    redaktionelle nach Vertrag
    den deutschen Zeitung, der Dziennik.de.

    ~Górnik KWK ,,Wujek"2013-11-09 11:16

    wiesio-13 ubecki parweniuszu moralny , intelektualny pariasie .
    TY jesteś jeno parchem w ludzkiej skórze , odpadem który już gnije.

    ~Motek* Wiesio13vel:PolAnka2014-03-06 11:51

    ZOOMOwiec Jaruzela *pol anka* 10:34 vel: Genitaliusz*, "Templariusz" ,
    Motek*
    , wie lebny* ,
    wikary* itp. itd był w stanie wojennym 1981r celowniczym wielkokalibrowego
    karabinu maszynowego zoomowskiego Bojowego Wozu Piechoty - to taki karabin
    do zabijania ludzi dziesiątkami . Na Dzisiaj ten *Genitaliusz* jest
    WEB-agentem i WEB-prowokatorem Ambasady Moskali za Judaszowe Srebrniki z
    ruskiego Banku i dlatego Nienawidzi : Polaków Polski Kościoła Katolickiego
    Rewolucjonistów Majdanu Rozumu Mądrości Uczciwości i Przyszłości - na pewno

    ~ppm2014-04-20 08:59

    Widzę, że lewackie, antypolskie ścierwo "Wiesio 13..." jest dziś aktywne na
    forach der Dziennika jak plemnik geja w stolcu swojego kochanka. Ale
    potomstwa z tego nie będzie... no chyba, że plemnik geja połączy się z
    owsikiem, lamblią, esherichią coli, albo tasiemcem i wyjdzie z tego...
    kolejny "Wiesio 13..."
    --
  • ~krystyna
    (2015-02-08 09:53)
    Jakoś nie widzę na tych zdjeciach nikogo np. z PIS !Byli czy tez nie byli na tym balu?A po drugie ja uważam ze to jest zbytnie bratanie sie dziennikarzy i polityków,takie wspólne popijawy !Koszt tego balu napewno wiekszy niz datki na fundacje p.Dymnej!A kreacja p.Olejnik ,no cóż brakowało mi tylko piór na raczkach bo by sie przydały.
  • ~vindictive bicz na POmatolstwo i Web agentów --
    (2015-02-08 09:54)
    Czy Bęgowski zatańczyła z Palikmiotem "tango parise"?
  • ~krystyna
    (2015-02-08 09:58)
    Czy aby naprawdę był to bal dziennikarzy ,bo ja tam dziennikarzy nie widze tylko działaczy politycznych jednej opcji politycznej oczywiscie tej jedynie słusznej jak za PRL!No i fajnie bal trwa nadal,ubaw po same kieszenie!