• ~StanKo
    (2015-02-08 12:05)
    Q...rwy, prostytutki i złodzieje...
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-02-08 14:56)
    Gdzie duchowy tatuś tych "dziennikarzy"- Jurek Urban- POwiec?
  • ~sowa
    (2015-02-08 17:23)
    To straszydło musiało sporo zapłacić partnerowi za towarzystwo.
  • ~POczwary
    (2015-02-08 16:46)
    Żygać się chce!
  • ~zyg
    (2015-02-08 16:20)
    Olejnikowa widac ma ptoka nie tylko na glowie ale i w glowie
  • ~Dor
    (2015-02-08 16:12)
    Czy niektórzy nie wizdą, że są żałośni!
  • ~kategoria
    (2015-02-08 16:41)
    Zdjęcie nr 3: najlepsze laski.
  • ~BACA
    (2015-02-08 15:54)
    TW.Stokrota śmieje się jak końska d upa do bata
  • ~jpg00
    (2015-02-08 15:31)
    Co Pani Monika włożyła na głowę ???
  • ~Fruzia
    (2015-02-08 15:23)
    ~z Kanady2015-02-08 09:25
    dziwie sie ze pani Monika trzyma w reku amerykanska flage, wydaje mi sie iz bardziej pasuje czerwona z sierpem i mlotem

    Olejnik nie trzyma amerykańskiej flagi...matole tylko pudełko, na którym jest co prawda flaga ale Wielkiej Brytanii...tłuku...
  • ~Fruzia
    (2015-02-08 15:18)
    ~Robnad2015-02-08 09:50
    na twoim miejscu bym uważał. obrażasz rypadło, co głowę ideałami w ZSL-u miało.

    Wow...widzę, że prawda bardzo boli...nawet takich chłopków roztropków jak Ty...buraczana amebo...idź się wypłakać do plebana ćwoku...może Ci ulży...poza tym popracuj nad swoim językiem, bo trudno zrozumieć ten Twój bełkot...menelu...
  • ~Alek
    (2015-02-08 15:08)
    Wyglada jak stara czarownica z jakims gogusiem pod pache - straszna be..br...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-08 15:03)
    ~Zombi2015-02-08 14:50
    E...tam. Za tą krateczką całkiem optymistycznie wygląda.
    Co nagle to PO diable.

    Małymi skokami do przodu.
  • ~ja ja
    (2015-02-08 14:59)
    Tow.Janina bez partnera? No tak, Lolo Pindolo w Brukseli zarobiony.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-08 14:56)
    "Dochód z tegorocznej imprezy..."
    Proszę podać przychód a następnie dochód bym mógł ocenić skalę tej "dobroczynności"
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-08 13:28)
    ''25-lecie obalenia komunizmu'' hihihihihiiiii !!!

    Obalali: Kiszczaak z Mihnikiem i Urbanem Jurkiem = 0,7 litra na łeb.
  • ~adam
    (2015-02-09 11:01)
    Dobrało się towarzystwo polityków i dziennikarzy niczym alfons z dziwką. Jedni okradają a drudzy urabiają naród.
  • ~WAW
    (2015-02-08 14:44)
    CZEKAMY NA BAL CHARYTATYWNY 'DZIENNIKARZY' PISOWSKICH!

    ZBIORKA PIENIEDZY NA SZCZYTNY CEL - NOWE ALUFELGI I DODATKOWE WYPOSAZENIE DO MAYBACHA OJCA TADEUSZA!

    OJ BEDZIE SIE DZIALO - PRZYBEDZIE CALA SMIETANKA, W TYM TERLIK Z ZONA NA SMYCZY, ORAZ RAZ-ZIEMKA Z PROMOCJA NAJNOWSZEJ SWOJEJ KSIAZKI "EKSKOMUNIKOWAC PAPIEZA"!

    BEDZIE MNOSTWO WSPANIALYCH ATRAKCJI - M.IN. STUCZNA MGLA NA SALI, ORAZ ODCZYT TECZEK Z IPN-U!

    JAKO POSILKI BEDA PEKNIETE PAROWKI I PUSZKI COLI, A DO TANCA BEDZIE PRZYGRYWAL JANEK PIETRZAK Z UTWOREM "ZEBY WOLSKA BYLA WOLSKA"!

    SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :))
  • ~leknaowsiki
    (2015-02-08 14:18)
    A co ta pracownica mendiów na ten swój łeb zasadziła?
    Jaki łeb taka ozdoba.
  • ~Nie daje na WOŚP daje na CARITAS
    (2015-02-09 08:59)
    Grodzki też był ?

Może zainteresować Cię też: