• ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-03 20:57)
    Duda wchodzi w tłuste du psko pazernego Rydzyka tak jak reszta spolegliwej PiSowskiej braci! Zobaczymy na koniec kadencji kaczora jaką sumą zasilił toruńskiego pseudo biznesmena! idę o zakład że będą to setki milionów z naszych podatków...
  • ~XZ
    (2016-12-03 21:07)
    I te moherowe berety będą budować dobrobyt w Polsce ?! Nie mogę już patrzeć jak to PISowskie chamstwo rujnuje nasz kraj z klerem pod rękę. Boże ratuj, bo toniemy.
  • ~Orwell kontra Darwin
    (2016-12-03 21:22)
    Barbarzyńska Unia Eurpejska cofnęła sie do czasów sprzed 2000 lat. Tylko patrzeć jak uchwalą nowy kalendarz, z rachubą od poczęcia pierwszej małpy, od której pochodzi człowiek. Jest tylko problem, kto te małpę był ukrzyżował
  • ~costam
    (2016-12-03 20:55)
    Myślałem, że Marionetka Opętanego Prezesa nie może już się bardziej skompromitować. A Tu masz, niespodzianka. Maliniak na kolanach u Ojca Złodzieja, Kłamcy i Oszusta !!
  • ~tekla
    (2016-12-03 21:32)
    Tylko dlaczego my, sort gorszy i sort lepszy mamy spłacać długi pisowskie wobec Rydzyka? A tani nie jest. Czy was, ciemny pisowski ludu nie boli, że was doją z każdej strony?
  • ~ja
    (2016-12-03 20:51)
    Przygłupy niedługo zagłaszczą się na śmierć. Żałosna zbieranina!
  • ~mik
    (2016-12-03 20:56)
    Czy on (nie mozna tego nazwzc prezydentem) wie co on mowi ?
  • ~cid
    (2016-12-03 21:09)
    No wreszcie wiadomość dnia. Długo widocznie trwały konsultacje w Dzienniku bo prawie do 21.00 czy napisać coś o 25- leciu Radia Maryja czy nie, ale widać w końcu doszli do wniosku , że fakty są uparte i nawet jak nie napiszemy to i tak nie przestaną istnieć...;-)
  • ~sd2015
    (2016-12-03 21:23)
    Jak włączyłem dzisiaj TV Trwam, to widziałem w tej hali w Toruniu przede wszystkim pełno starszych (przecież z uwagi na wiek, b. często schorowanych) pań. I przykro słuchać, że do tego przyrównywano naszą najlepszą jednostkę wojskową.
  • ~Chic
    (2016-12-03 20:51)
    Wiem macie kretyna # 1 ale ten wali go wieki
  • ~AL
    (2016-12-04 08:41)
    Prezydent Duda był na uroczystościach SE żle, na uroczystościach Radia Maryja żle . Ludzie zdecydujcie się czego chcecie.Osobiście wolę Prezydenta Dudę ,niż to co było przed Nim.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2016-12-03 21:14)
    "Ze wszystkich złych ludzi najgorsi są ci pobożni" - S. TOMÁŠ HALIK
  • ~trew
    (2016-12-03 21:52)
    Twierdzenie, ze przesłaniem radia maryja jest dobro wspólne jest z gruntu fałszywe, przesłaniem radia maryja jest dobro rydzyka i jego kolesi
  • ~Madry
    (2016-12-04 01:03)
    Brawo, od pupy Dody do........ Rydzyka!
  • ~super expres
    (2016-12-04 09:39)
    a torcik byl i czy moherowy tyleczek widziala marionetka ?
  • ~polak
    (2016-12-03 21:49)
    żenada jak można dać się upodlić i nie szanować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~nina
    (2016-12-04 11:31)
    Kupcza religia,kupcza wiara,kupcza Bogiem,przykro patrzec na to wszystko co dzieje sie w Polsce,do wladzy doszli ludzie prymitywni,zacofani,ktorzy oszukuja tych biednych skolowanych starych ludzi,robia to cynicznie i podle,rzadzacy oplywaja w luksusy, rozdaja miliony na prawo i lewo a emerytom po 3 zlote.
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-12-03 23:26)
    Ja Jas Fasola DUDA Obejmujac z woli Jaroslawa Kaczynskiego urzad pierwszego Blazna Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyscie przysiegam, ze dochowam wiernosci Partii Besprawia i Niesprawiedliwosci , bede strzegl niezlomnie godnosci Radja Maryja i bezpieczenstwa Spóldzielczych Kas Oszczednosciowo-Kredytowych (SKOK) , a dobro Ojca Tadeusza Rydzyka oraz pomyslnosc sekty smolenskiej beda dla mnie zawsze najwyzszym nakazem".
  • ~sanderus
    (2016-12-04 01:49)
    A dlaczego Jędruś nie zabrał Agaty na balety u Rydzyka ? ...widocznie Agatka nie jest godna dostąpić "zaszczytu gościny u Rydzyka. Rydzyk tak traktuje wszystkie prezydentowe (per noga), wystarczy wspomnieć słowa tego katabasa o Marii Kaczyńskiej "Ty czarownico, poddaj się eutanazji" I mimo takiej obrazy a może nawet zniewagi Marii Kaczyńskiej przez nawiedzonego Tadzika - "jaśnie pan prezes", szwagier tragicznie zmarłej prezydentowej w dalszym ciągu włazi do d _ _ y bez mydła temu klesze. I powtórzę,parafrazując Sienkiewicza - dla jasności - Henryka, można powiedzieć: >>porąbany kraj, porąbane obyczaje<< To tylko delikatnie powiedziane, a mozna by było mocniej... A może Jędruś zamienił sobie Agatkę na Małgośkę ! Może jest lepsza od Agaty we wszystkim ? A tak na marginesie, przy okazji przestroga dla Małgorzaty: >>Małgośka – mówię ci – on niewart jednej łzy, on nie jest wart jednej łzy. Małgośka – wróżą z kart – a weź go czart, weź go czart! Małgośka – tańcz i pij, a z niego sobie kpij, a z niego kpij sobie, kpij. Jak wróci, powiedz: nie, niech zginie gdzieś na dnie, hej, głupia ty, głupia ty, głupia ty.<<
  • ~Alkor
    (2016-12-03 21:27)
    uuuuffff no nie tylko TAM nasz umiłowany słońce Chin eminencja prezydent potrafi gadać, może by tak stolicę do Torunia przenieść , koło wspólnej adoracji byłoby razem !!

Może zainteresować Cię też: