• ~Mira
    (2017-03-27 10:38)
    Na co idzie haracz ściągane z obywateli - tureckie seriale, polskie gnioty,beznadziejne programy rozrywkowe tylko dla tych chyba, którzy je robią, disco polo i wygórowane honoraria dla miernych dziennikarzyn i aktorzyn na czele z beznadziejnym prezesiną! Jakaś zabalsamowana mumia w telewizji śniadaniowej na zmianę z babą, która zastąpiła swojego męża na żonatego mężczyznę - to chyba w ramach promowanja chrześcijańskich wartości...?
  • ~Tympanon
    (2017-03-27 09:26)
    PiS próbuje rozwiązać nierozwiązywalny problem: jak zmusić ludzi do finansowania TVPiS, skoro tego nie chcą i nie stracić przy okazji poparcia (o ile jeszcze je mają). Sytuacja przypomina ciemny zaułek i draba, który pyta ile zapłacisz za cegłówkę, którą za chwilę ci przyłoży w głowę...
  • ~cc
    (2017-03-27 09:59)
    Przecież ten bubel prawny, nie obejmuje największej liczby ludzi, czyli mających tv naziemną (pomija zatem całą rzeszę moherów - bo tej grupy jest tam najwięcej). Jest ona zatem niezgodna z prawem unijnym.
  • ~blu
    (2017-03-28 08:08)
    pisuarowa banda złodzieji
  • ~marks_
    (2017-03-27 09:03)
    czy jest jedna NORMALNA osoba w tym kraju, ktora jest tym faktem zdziwiona ???
  • ~Ty wiesz
    (2017-03-27 21:16)
    Jedna wielka kupa
  • ~kama
    (2017-03-28 13:21)
    Tylko czekam na taką ustawę a kablówka poleci z mojego domu i 140 zeta pozostanie w kieszeni. Teraz mam tv kablową aby nie oglądać TVP pis.
  • ~mosche
    (2017-03-28 12:12)
    UCHO PREZESA - JESTEŚCIE NIE OD OGLĄDANIA -A OD PŁACENIA ABONAMENTU
  • ~aa
    (2017-03-30 12:23)
    Brakuje na patologię 500+ i ukochaną prezesa.
  • ~obywatel
    (2017-03-28 18:24)
    TVP pod przewodnictwem Kurskiego ma do spełnienia misję stąd nie zwraca uwagi na to co pokazuje to jest sprawa drugorzędna.Najważniejsze to spełnienie tej misji jaką mu określił Jarek, a abonament jaki jest każdy widzi i widzieć będzie ponieważ jest za dużo wariantów nowych rozwiązań w związku z tym pozostanie "stary", płacony przez starych abonamentów.