• ~dawny
    (2019-01-05 20:54)
    W świecie popagandy, rzetelność nie liczy się wcale. Jest wręcz szkodliwa. Rzetelny reporter natychmiast traci pracę i to z wilczym biletem. Nikt go więcej nie zatrudni. Jest NIEDYSPOZYCYJNY.
  • ~ ~
    (2019-01-05 19:34)
    Następny krętacz! Pewnie studiował, korespondencyjnie , dziennikarstwo w rydzykowej szkółce!
  • ~Stef
    (2019-01-05 19:01)
    Nieodrodny wnusio Goebbelsa. Najgorzej że całe chmary takich dziennikarzy wciskają płatne kłamstwa w kalifacie germańskim a u nas też się wielu kittelów znajdzie.
  • ~Mark Twain
    (2019-01-05 20:45)
    Znacie rzetelne prostytutki ?
  • ~Slazak
    (2019-01-05 21:38)
    ~Mark Twain !!! ja znam z TVN !!!!
  • ~Misio...,,,,,,,,,,,.,,.,,.,,,,,,,,.
    (2019-01-05 23:36)
    Był taki film Nasze matki , nasi ojcowie. Niemiaszki wszystko wiedziały w tym filmie jakie były nastroje w AK i co robili AK-owcy z Ż y d a m i , bo oni jak to Niemcy zawsze ich kochali. To taka piękna "historia",że każdy Niemiec chce to zobaczyć oczami wyobraźni.
  • ~stasek
    (2019-01-05 21:36)
    Do pisania ksiazek na pewno sie nadaje.
  • ~zbrodniczy kapitalizm
    (2019-01-05 22:49)
    i oto chodzi w kapitalizmie. chaos, jątrzenie a bandziory bezproblemowo zarabiają i bawią się 7 miliardami ludzi jak zabawkami. jeśli 7 miliardów jest tak bezwolnymi b a r a n a m i
  • ~Genio
    (2019-01-05 23:12)
    Dziennikarze prezentują grupy władzy i interesów. Obywatele się połapali że wiedzę kształtuje internet i opinie międzyludzkie. Redakcje to wiedzą i jak tylko mogą to cenzurują treści. Najbardziej komentarze pod artykułami, które czyta 99% tych co klikają artykuł. Sama teeść artykułów często razi stronniczością, błędami czy kiepskim zebraniem faktów lub danych. Tego nie zmienicie.
  • ~Ałtorytet
    (2019-01-06 00:23)
    Zawsze może zostać tzn ghost writerem papieża i pisać encykliki