• ~ ~
    (2019-01-07 13:12)
    Ceny energii poszły w górę! Ustawa nic nie załatwi i na dodatek rząd może za to dostać po d.pie od UE! A tu jak z nieba spadł, PiSowi ,temat zastępczy! "escape roomy"! Pinokio znów nadaje! Bruździński wykazuje się swoimi służbami i jest "poruszony" tragedią! Duda łączy się w bólu i szusuje po stoku ze smutną miną... i cały ten cyrk tylko po to żeby społeczeństwo nie szumiało że więcej będzie płacić za wszystko bo prąd zdrożał! o Anduszkiewiczu ,nowym PiSim misiewiczu czy o "aniołkach” Glapińskiego które zarabiają po 65 tys. nie będe wspominał!
  • ~Mark Twain
    (2019-01-07 13:19)
    Jako politycznie obojętny oceniam twitterową wymianę "myśli" na 1:0 dla J.Brudzińskiego!
  • ~z O R R O
    (2019-01-07 13:20)
    Durczok ma rację. Pisowskia sitwa wyciska z tej tragedii ile się tylko da - trąbią od rana do wieczora o swojej "szybkiej reakcji", kontrolach, pier-dołach - ale dziewczyny nie żyją panie Brudziński. O tych, którzy umierają po cichu ani Pan Błaszczak ani pan Brudziński ani pan MOrawiecki jakoś w mediach nie gardłują - a tej zimy zamarzło już kilkadziesiąt osób które w państwie PiS nie znalazły ciepłego dachu nad głową.
  • ~Z
    (2019-01-07 13:24)
    Durny Durczok
  • ~zin
    (2019-01-07 13:24)
    gdzie byli rzadzacy ze przy otwieraniu takich interesow nie wprowadzono wymogow przecipozarowych Smiesznoscia jest twierdzenie ze policja i straz szybko zadziala Tam gdzie trzeba sa pierwsi do interwenc ji
  • ~Bingo
    (2019-01-07 14:29)
    Zdumiewajace że zginęło pieć dziewczynek a Brudziński twierdzi że państwo zadziałało perfekcyjnie. Ja bym powiedział że jeśli zginęły to państwo nie zadziałało w ogóle ale logika PiSu jest odwrotna.
  • ~xxxx
    (2019-01-07 13:21)
    Cud ,że żałoby narodowej jeszcze nie ogłosili
  • ~EROTOMAN💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
    (2019-01-07 14:44)
    Durczok plany z ocieplaniem WIZERUNKU poszły się j....bać co teraz na ostro jak lis WALNI SOBIE KRECHĘ bo w zawodzie jesteś kiep ********
  • ~ Marian z B
    (2019-01-07 15:37)
    Mimo wszystko Durczok ma RACJĘ. PIS to organizacja która po mistrzowsku wykorzystuje czyjeś nieszczęście. A jeszcze gdy są ofiary to PIS jest na fali.
  • ~Slazak
    (2019-01-08 08:57)
    Dajcie ze sPOkój z Durczokiem, u nas na Śląsku nadajemy takie nazwiska durniom, durczak PO naszemu, to znaczy się PO Ślunsku znaczy dureń !!!