• ~Qukiz
    (2019-08-23 07:35)
    Nikt nie wyprzedzi TVP w paskowaniu i prymitywnej propagandzie skierowanej do ciemnego ludu (J. kurski)
  • ~kos
    (2019-08-23 07:56)
    Kurski już dawno zrobił z telewizji publicznej pisowską gadzinówkę. I jeszcze ta prędkość - godna dobrego czekisty.
  • ~Szyba
    (2019-08-23 08:15)
    Panie Kurski , wielka szkoda że pan nie zauważył że kieruje telewizją publiczną , odniesienie do stacji komercyjnych to jakiś ponury żart ! Telewizja publiczna ma misję do wypełnienia a nie ściganie na kretyńskie programy typu "gwiazdy" doją krowy .......
  • ~Przykro mi
    (2019-08-23 08:49)
    Jestem spokojnym człowiekiem, ale sam Kurski i cała propaganda w TVP rozpala mnie do czerwoności. To smutne co On i PIS zrobili z TVP. Zawsze TVP było stronnicze, ale nigdy, aż tak. Wiadomości nie da się już po prostu oglądać. Niestety jest cała masa starszych ludzi, którzy nie rozumieją, że jest to propaganda i wierzą w to całym sercem. Niestety na takich ludziach PIS żeruje. Strasznie mi przykro.
  • ~Mark Twain
    (2019-08-23 07:44)
    A jeśli -p. Kurski- nasi zachodni sąsiedzi zrobią program o 4:45, to jaki program Wy zrobicie?
  • ~Krystyna
    (2019-08-23 09:18)
    Jak dla mnie to zbyt wczesne godziny 5:45 czy 6:00. Jeszcze wtedy smacznie śpię i śnię o Polsce pełnej miłości, szacunku Polaków względem siebie, bez hejtu, oczerniania, zbędnej rywalizacji w walce o władzę itd....takie tam majaki senne.
  • ~////????
    (2019-08-23 08:24)
    Obecny program Jaka to melodia to kompletna żenada a ten prowadzący to brak słów
  • ~Sokular
    (2019-08-23 08:11)
    ALE problem nie w czasie emisji tylko w PROGRAMIE
  • ~monidlo
    (2019-08-23 07:50)
    Kurski ogląda seriale? Łgarz jeden.
  • ~Franz Josef
    (2019-08-23 08:12)
    Grüzzi, TVP, heil heil!