Nasza cywilizacja upadnie w 2050 roku. Jak będzie wyglądał koniec świata?

Z badań opublikowanych przez australijskie centrum naukowe Breakthrough National Centre for Climate Restoration wynika, że zostało nam już tylko 31 lat życia. Co wydarzy się w tym czasie?

wróć do artykułu
  • ~mordechaj
    (2019-06-08 10:46)
    Czyli jak ? Trzeba brać kredyty na potęgę, nie spłacać i balować do 2050 roku. Innego wyjścia nie ma :)
  • ~ajax
    (2019-06-08 09:54)
    Taa, jasne, te pseudo "naukowe" wieszczenia.W latach 70. XX wieku naukowcy od klimatu powszechnie wieszczyli, że w ciągu mniej więcej pół wieku stopią się niemal wszystkie lodowce na ziemi i czeka nas globalny kataklizm. I własnie zaraz będzie mijać te pół wieku od tamtych wieszczeń. Prawie wszystkie te "naukowe" wieszczenia to o kant d rozbić.
  • ~stary
    (2019-06-08 10:21)
    Powiedzcie to wreszcie jasno, jest nas ludzi ZA DUŻO przynajmniej o 50% za dużo jak na tą planetę , pochłaniamy surowce , żywność , degradujemy glebę ,niszczymy środowisko emitujemy trujące gazy itd. Filozofia życia tak naprawdę jest filozofią zagłady całej ludzkości , musi nas być mniej jeśli chcemy przetrwać .
  • ~Dorota
    (2019-06-08 15:31)
    Uregulować nienormalny przyrost naturalny w Afryce, Indiach itp. To jest problem, który rodzi kolejne.
  • ~planista
    (2019-06-08 20:24)
    2050 rok ? przyzwoici prorocy potrafili w przeszłości podać dokładny dzień i miesiąc końca świata....., i jak tu sobie cokolwiek zaplanować?, nawet wizjonerstwo zeszło na psy
  • ~Kiper
    (2019-06-09 13:27)
    Nasza cywilizacja już ginie, przez lewactwo.
  • ~Werner von Scheisskopf
    (2019-06-08 20:01)
    Niecierpliwie czekam co na to powiedzą szczur i Jan da.
  • ~PO - kaput
    (2019-06-09 12:46)
    Jąkaty i jego orkiestra przeżyją jeden dzień dłużej
  • ~nie wiecie jaka będzie jutro pogoda a .......
    (2019-06-08 19:17)
    a jo byda mioł szychta na rano /dom rady gornik przodowy ze sciany/
  • ~NOR
    (2019-06-09 18:43)
    Napisalem ze w powietrzu jest tylko 0.06 % CO2 i za to zostalem skasowany . Wstydz sie redaktorku , wciskasz kit ludziom .
  • ~MW
    (2019-06-10 06:39)
    Był las nie było nas,będzie las nie będzie nas.
  • ~zico
    (2019-06-09 20:07)
    Prędzej uwierzę w zielone ludziki z Marsa niż propagandowe wyrywy tych pseudonaukowców. Zmiany klimatu zawsze były, są i będą. Człowiek ma tu g..o do gadania.
  • ~Nobody
    (2019-06-09 22:16)
    Nie straszne mi to przeżyłem już nie jeden "koniec świata" xD
  • ~Naparstek
    (2019-06-09 18:42)
    Była teoria (Maltusa ?), że żywność wzrazta wgodnie z postępem artmetycznym, a ludność gwałtowniej, bo zgodnie postępem geometrycznym. - Miuało ludzi byc na świecie za dużo... - Tak się nie stało. Miało zabraknąć ropy. - Ciągle odkrywane są nowe zasoby. A teraz jeszcze "gaz złupek". Swiata miało już nie być, a jest !
  • ~~Nieznajoma_Polish GERL
    (2019-06-09 13:32)
    po 1 tylko bóg wie kiedy nastąpi koniec świata i tak raczej nie będzie wyglondać to tak dlatego że bóg przyjdzie na świat a nie jakieś wielkie wybuchy ;)
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2019-06-09 00:20)
    a mnie wagina zasycha, ojejejejejej
  • ~www
    (2019-06-30 14:08)
    "Nasza cywilizacja upadnie" - to pewne! Ale nie z powodu zmian klimatycznych, na które człowiek ma wbrew temu co głosi lewactwo, wpływ marginalny, ale dzięki destrukcyjnej działalności tegoż lewactwa, co obserwujemy już od lat 60-ych XX w! Jeśli nawet homo sapiens wyginie jak np. dinozaury, to stanie się to w wyniku ciągle zmieniającego się klimatu bądź katastrofy kosmicznej podobnej do tej, kiedy to potężny meteoryt uderzył w rejoin obecnej Zatoki Meksykańskiej. Cały wrzask wokół "globalnego ocieplenia" to przekręt na skalę w dziejach świata nieznaną! Handluje się się jakimiś wirtualnymi limitami CO2 w atmosferze podczas gdy lwia część tego gazu dostarczana jest przez oceany!
  • ~argon
    (2019-06-18 21:40)
    Zanim nastąpi 2050 rok wystarczy że strzeli Yellowstone , największy wulkan na ziemi i o czym mowa.
  • ~wrrrr
    (2019-07-06 21:19)
    Pechuś dla proroków apokalipsy jest taki, ze globalna temperatura od 2016 roku jakoś nie chce rosnąć. I nie, nie utrzymuje się na stałym poziomie. Średnia globalna temperatura spada, obniża się, maleje - i to dość szybko. Można sprawdzić na stronach NASA. pozdrowionka, prorocy :)