• ~umpapumpa
    (2015-10-08 20:24)
    Kilka wątpliwości:
    1. Pasy Van Allena i promieniowanie kosmiczne (w 1969 był szczyt 11 letniego cyklu aktywności słońca) vs zdrowie załogi.
    2. Wycinanki/edycja na wielu zdjęciach z archiwum NASA - widać po potraktowaniu funkją 'whitegrain'.
    3. Złapani na kłamstwie astronauci(syn Mitchella chciał wzywać ..CIA!) 'Astronauts Gone Wild': youtu.be/LAbpWaDL4Zc
    4. Sfałszowane kamienie księżycowe (oficjalny prezent z USA) w holenderskim muzeum.
    5. Sposób transmisji TV. Cytat z strony Centrum Nauki Kopernik:'(...)Największym paradoksem była transmisja pierwszego kroku człowieka na Księżycu. NASA dysponowała materiałem przesyłanym z Srebrnego Globu, ostrym jak igła i bez zniekształceń. Ale stacje telewizyjne transmitowały obraz z… kamery patrzącej na telewizor, na którym wyświetlano obraz z sondy Apollo.' WHY ?! Btw: a z głównego modułu były nawet filmy KOLOROWE (patrz ile wtedy kamery kolor zamowały i ważyły..)
    6. Stopy załogi odciskały ślady w pyle, opony łazika - NIE !
    7. Widoczne na archiwalnych filmach odbłyski światła w żyłce(?!) 2m nad załogą (antena w plecaku miała z pół metra).
    6. Duperele typu: zbyt dobre kadrowanie i oświetlenie zdjęć robionych sztywnym Hassebladem 500 z piersi, zbyt dobra synchronizacja/kadrowanie ruchu kamery przy starcie lądownika z księżyca, za CO Kubrick dostał od NASA unikatowy obiektyw, jaki był wykonany na zamówienie NASA do fotografowania powierzchni niewidocznej strony Księżyca (nakręcił nim film Barry Lyndon) ?
    7. Dalsze duperele typu: zgubienie przez NASA oryginałów taśm z lądowania, czy próba ustanowienia zakazu zbliżania się w przyszłości do miejsca lądowania (ustanowienie muzelanej strefy chronionej).
  • ~prorok
    (2014-07-28 12:07)
    Pierwszy na księżycu będzie Pan Donald TUSK !
    Wyląduje tam osobiście PO następnych wyborach !!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-07-26 13:45)
    Ponad 30 lat temu bylem na spotkaniu z jednym z astronautow USA w Sydney.W Obecnosci kilku tysiecy ludzi skierowalem do niego kilka pytan,posiadam z tego spotkania zdiecia i wpis z podpisem austronauty.To byla podla gra polityczna USA,zadnego ladowania na ksiezycu nie bylo,nikt nie posiadal w tym czasie wystraczajcaej technologii.Pierwsze austronauta pokazal orginalny skafander,to byl skandal,brak urzadzenia schladzania woda,dalej brak ochrony przed promieniowaniem kosmicznym.To jeszcze nie wszystko,gdzie na zdieciach startu orla z srebnego globu podniosl sie kurz,dalej brak leja pod silnikiem rakietowym ,ktory mial uniesc i to z duza predkoscia ladownik w kierunku statku bazy.Brak bylo sladow kurzu na pojezdzie po ladowaniu,a kamera w temperaturach panujacych na ksiezycu oddalaby ducha natychmiast,to byl standartowy sprzet pracujacy na ziemi w naszych warunkach.Zreszta cala gama falszerstw filmowych juz dawno zostala ujawniona przez naukowcow brytyjskich.Ta bajka jest dobra dla plebsu i elektoratu PiS-u.Dalczego jeszcze tego wyczynu nie powtorzyli w XXI wieku ?.Sowieci mieli zamiar rzeczywiscie wyslac na ksiezyc kaskadera ,ktory mial tam pozostac na zawsze ,a na ziemie mial powrocic jego sobowtor.Jednak USA bylo szybsze w oszustwie.
  • ~qwert2
    (2014-07-25 21:57)
    Fotka nr.6 TO WLOS LONOWY hARMSTRONGA
  • ~fafik
    (2014-07-24 01:14)
    Na Księżycu żyją UFOki a na fotkach ich nie widać, więc to lipa!
  • ~alleluj
    (2014-07-23 03:09)
    Mialem "wizje " !w snie widzialem na ksiezycu DIAMENTY amerykanscy astronauci i uczeni tego nie zauwazyli!!!
  • ~nigdy wiecej gajowego i tuSSka..
    (2014-07-22 14:03)
    jak byto to byla banda ruska albo z ddr. to byloby to 100% prawda wy wszyscy socjalistyczna banda EU..to jest jeden wielki syf...nigdy wam kretyny nieuwieze ja widze jak sie futinowi pchacie bez mydla do tylka...a zapominacie ze DZIEKI USA MAMY POKUJ NA SWIECIE
  • ~sami swoi
    (2014-07-22 12:34)
    ~lama2014-07-22 05:37
    JAK hAMERYKANIE!!!
  • ~sami swoi
    (2014-07-22 12:33)
    ~starzec2014-07-22 07:04
    Zal mi takich ludzi! Wierzysz w ewolucje? Ja nie,bo moja rodzina pochodzi od Adama i Ewy,a twoja?
    Zobacz na youtube film "Science proves that NASA faked the moon landings - Moon land"
    ,
  • ~S.O.
    (2014-07-22 09:46)
    Co to za kabel na zdjęciu (przy śladach butów odbitych na księżycowym gruncie - pewnie na ziemi) ?
  • ~Autor
    (2014-07-22 07:40)
    I tak Twardowski był pierwszy na księżycu...
  • ~PiS be with you
    (2014-07-22 07:07)
    Bracia Kaczynscy byli wczesniej na Ksiezycu od Amerykanow.
    Dwa zlodziejskie blizniaki ukradli Ksiezyc i za kare jeden z nich zostal prezydentem a drugi premierem !
    Jarus jest takze gejem.
  • ~starzec
    (2014-07-22 07:04)
    Ta flaga jest dowodem na to, że znajduje się na księżycu. Tylko idiota może twierdzić, że tak wygląda flaga trzepocąca na wietrze. Tak właśnie powinna (i wygląda) flaga nie poddana działaniu sił aerodynamicznych. Jest zwyczajnie pomięta
    Zanim zaczniesz stawiać głupie pytania zrób eksperyment:
    1. Weź idealnie płaski arkusz folii opakowaniowej.
    2. Pomnij ją w dłoni w dłoni.
    3. Rzuć na stół w pomieszczeniu gdzie nie ma żadnego ruchu powietrza.
    4. Zaobserwuj co stało się z folią, czy ma kształt idealnego arkusza?
    5. Powtórz ten sam eksperyment umieszczając pomiętą folię na drzewcu a następnie umieszczając ją w strumieniu przepływającego powietrza (na wietrze). Wyprostowała się, nie? Przyjęła formę arkusza płaskiego. No widzisz trzeba zaufać eksperymentom i wiedzy a nie tępym palantom z masmediów.
  • ~lama
    (2014-07-22 05:37)
    Prawdziwe staje się powiedzenie:
    'Kłamią jak Amerykanie"...
  • ~bambo
    (2014-07-22 05:34)
    zadne odkrycie od POczatku bylo wiadomo ze to czeski film
  • ~Eric - Melbourne
    (2014-07-22 03:15)
    Tyle waznych rzeczy dzieje sie na swiecie , a wy o takich glupotach .Fakty : na ksiezycu jest grawitacja / przyciaganie /1/6 ziemskiego - prawo Newtona - dwa ciala przyciagaja sie z sila >>>itd Z czasow gdy pracowalem na wojskowych stacjach radiolokacyjnych w latach 1967-1969 pamietam , ze istnieja w radiolokacji anteny kierunkowe , ktore moga wyslac signal radiowy / I wylapac go / w okreslonym kierunku .W tym czasie miedzy ziemia I ksiezycem byly satelity radzieckie z antenami skierowanymi na ksiezyc , sygnaly szly od ksiezyca .Gdyby bylo inaczej rosjanie nie trzymali by tego w tajemnicy .Pozdrawiam stary wojak Eric obecnie na emeryturze.
  • ~brzoza
    (2014-07-22 00:44)
    Teoria spiskowa to pancerna brzoza Putina i jego wspolnikow...w Smolensku!
  • ~precz z nwo
    (2014-07-21 23:31)
    Najwieksza "teoria spiskowa" to falszywe twierdzenie ze "nie ma diabla" i ze "czlowiek pochodzi od malpy" bo idac tym tropem dochodza wszelkie mega-klamstwa jak ; ladowanie na Ksiezycu,atak "terrorystow" na WTC,posiadanie broni masowej zaglady Saddama,pozniej atak na Londyn,Madryt,Boston...Precz z NWO,Nowym porzadkiem swiata!
  • ~Ironiamus
    (2014-07-21 22:55)
    Teorie sPiSkowe? No jasne jak księżyc.
  • ~rychu
    (2014-07-21 22:41)
    dajcie ta sprawe Antkowi, on raz, dwa ja rozwiaze !!! on ma "talent" i podsunie rozwiazanie, ktorego nikt nie potrafil wymyslec !!!

Może zainteresować Cię też: