• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-07-21 16:18)
    amerykańce najpierw sfałszowali lądowanie na księżycu a teraz fałszują dowody w sprawie wypadku samolotu w noworosji!
  • ~Czytelnik.
    (2014-07-21 16:41)
    agent Rosji.
  • ~realista
    (2014-07-21 16:45)
    Osobiscie nie wierze w teorie jakoby Amerykanie nie wyladowali na ksiezycu w 69, aczkolwiek nie do konca potrafie zrozumiec czemu dzis latanie tam jest takim problemem skoro nie bylo 45 lat temu ?
  • ~ZAPYTAJCIE EKSPERTA
    (2014-07-21 16:47)
    ZAPYTAJCIE RADKA ON ZNA IDIOMY. ON WIE SZYSTKO PO TRZYLETNIM IMPREZOWANIU NA STUDIACH U ELKI. ALBO MOZE NIE. BO WTEDY JESZCZE LATAL NA BOSAKA I W OBES**YCH PILEUCHACH PO BLOKOWISKU W BYDGOSZCZY.
  • ~Chwała ofiarom reżimu PiS
    (2014-07-21 16:50)
    USA jak zwykle pic i fotomontaż to samo z zamachem w smoleńsku udają że to zwykły wypadek lotniczy! Mam nadzieje że jak PiS dojdzie do władzy zerwie kontakty z amerykanami!
  • ~set
    (2014-07-21 16:55)
    Do "realista : to ze nie potrafisz zrozumiec to normalne. Wez sie za cos innego bo myslenie nie jest twoja najsilniejsza strona.
  • ~replay
    (2014-07-21 17:04)
    W 1957 wystrzelono pierwszego satelitę - loty w kosmos dopiero raczkowały a już 12 lat później w 1969 USA było wstanie wysłać ludzi na Księżyc ? Minęło 45 lat i nikt nie jest w stanie tego powtórzyć , mimo że mamy technikę nieporównywalną z rokiem 1969 ! Tylko skończony dureń może wierzyć w te loty na Księżyc amerykanów !
  • ~gp
    (2014-07-21 17:11)
    na ksiezycu nie ma nic godnego uwagi, wiec loty na naszego srebrnego satelite nie maja wiekszego sensu...
  • ~abc
    (2014-07-21 17:24)
    Niewątpliwie pierwszy automat lądował na Księżycu w 1966 roku (Łuna 9), a pierwsi ludzie w 1966.

    Teraz nie latają, bo to ogromne ryzyko i koszty, a właściwie po co?

    Nie zmienia to faktu, że 2 katastrofy Malaysian Airlines i Tupolewa na razie najlepiej wyjaśniają teorie spiskowe.
  • ~piesusa
    (2014-07-21 17:24)
    usa tusk agenci usa i watykanu toznani oszusci oszustwem byłirak afganistan i wszystko co usa to oszustwa to faszysci
  • ~kuku
    (2014-07-21 17:25)
    usa to kraj oszustów i faszystów
  • ~Ala z Podhala
    (2014-07-21 17:32)
    Bracia Kaczynscy byli wczesniej na Ksiezycu od Amerykanow.
    Dwa zlodziejskie blizniaki ukradli Ksiezyc i za kare jeden z nich zostal prezydentem a drugi premierem !
  • ~xyz
    (2014-07-21 17:42)
    Jasne, jasne, a kto umieścił na Księżycu retroreflektory? Pewnie Marsjanie :)
    Jak się nie znacie to nie piszcie głupot. Zajmijcie się może nauką, to będziecie wiedzieć dokładnie jak wylądowali i co tam umieścili.
  • ~emeryt 5
    (2014-07-21 17:43)
    Nie rozumiem jednej sprawy. Skoro już 45 lat temu Amerykanie wylądowali na Księżycu, a w następnych latach jeszcze kilka razy, to dlaczego przez następnych 40 lat, przy tak ogromnym postępie technicznym, nikt nie próbował nawet powtórzyć tego wyczynu. Pamiętam, jak 45 lat temu mówiono, że w roku 2000 będziemy latać na wycieczki na Księżyc lub najbliższe planety. A tymczasem nastąpiła stagnacja w podboju kosmosu i to co było realne prawie pół wieku temu jest teraz nie do wykonania ? Może chociaż na 50 lecie, czyli za 5 lat uda się zorganizować wyprawę podobną do tej z 1969 roku ?
  • ~PZK
    (2014-07-21 18:01)
    To był mały krok dla człowieka a wielki dla Hollywood
  • ~analityk
    (2014-07-21 18:25)
    to byo wielkie wydarzenie w astronautyce i wielki sukces usa {takze techmologiczny} choć rosyjsji łunochod był logiczniejszy i wytyczył kierunek rozwoju kosnonautyki na najbliższe 1oo lat tj na badanie ukladu sloecznego wysyla sie podobne probniki a nie człowieka
  • ~Gadacz
    (2014-07-21 18:35)
    Wyladowanie na ksiezycu mialo charakter propagandowy w wyscigu z Rosja, jezeli komus sie podoba tylko tak interpretowac to wielkie wydarzenie w historii ludzkosci. A jesli chodzi o teorie spiskowe to Dziennik wyskakuje z rewelacja, ktora byla juz przemielona 47 milionow razy. Jak gazeta takie wiadomosci.
  • ~Emeryt
    (2014-07-21 18:40)
    uwczesny wyścig między wschodem a zachodem doprowadził do wielu wynaturzeń i wielu oszustw ,w tamtych czasach żaden z przeciwników nie był w stanie tego zweryfikować
  • ~abc
    (2014-07-21 19:24)
    Re: ~emeryt 5 Może chociaż na 50 lecie, czyli za 5 lat uda się zorganizować wyprawę podobną do tej z 1969 roku ?

    Dla polityków dalszy kosmos ma tę wadę, że trudno stamtąd atakować przeciwnika na Ziemi, a przecież tylko to ich interesuje. Za 5 lat może już nikogo nie być na naszej planecie.
  • ~wiatr z kosmosa
    (2014-07-21 19:30)
    Twardowski pierwszy był na Księżycu, a Armsrtrongi to na Słońcu lądowali, tylko tego nie wiedzą